Gyógyítsd ​meg a lelkem! (Lakeside Love 3.) 112 csillagozás

Emma Chase: Gyógyítsd meg a lelkem!

Connor ​Daniels nem gondolta volna, hogy teljesen elölről kezdi a randizást. Sikeres orvosi karrierje és három fia jelentenek neki mindent. Nem éppen ideális kezdet a tüzes szerelmi élethez, de mégis megpróbálja.

Az új kezdet oka: Violet Robinson, a sürgősségis nővér, aki semmiképp nem akarta, hogy Connor megtudja, mindig is bele volt zúgva. Ez a saját, piszkos kis titka. Szíve azonban megremeg, akárhányszor a közelében van, ahogy a lába is… így hát sikerül is csúnyán orra buknia egy bolt parkolójában, aminek Connor is szemtanúja, és akit rég tapasztalt érzések kezdenek hatalmába keríteni, miután gondjaiba veszi a sérült lányt. A randevúzás bonyolult lehet. Az élet pedig szép, őrült és kiszámíthatatlan. De amikor a valóság ránk köszönt, felfedezzük, mi is fontos valójában, és hogy ki az, akit életünk végéig szeretni akarunk.

Emma Chase New York Times és USA Today bestsellerszerző jersey-i karakterei ismét elrabolják az olvasók szívét. A rég elfojtott vágyak és az… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2022

Álomgyár, Budapest, 2022
318 oldal · ISBN: 9789635704811 · Fordította: Kiss Viktória
Álomgyár, Budapest, 2022
318 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635704804 · Fordította: Kiss Viktória

Connor Daniels

bemese05 P>!
Emma Chase: Gyógyítsd meg a lelkem!

Connor történetét is nagyon vártam már! Szurkoltam neki, h sikerüljön révbe érnie a borzalmas válása után!
Tetszett ahogyan sokáig kerülgették egymást Violettel! Annyira féltek lépni, h szükségük volt egy jó nagy lökésre, h végre legyen valami! :D spoiler Utána szerencsére hamar rátaláltak a helyes irányra!
Kedveltem őket! Nagyon jól működtek együtt, egy csapatként a munkában és otthon is! Nagy szükségük volt egymásra! Ez a rész egy kicsit komolyabb lett az előzőekhez képest, de tökéletes lezárása volt a sorozatnak!

Emma Chase: Gyógyítsd meg a lelkem!

Mint az előző részeknél itt is a legfontosabbként tudnám kiemelni, hogy gyorsan lehet vele haladni, mert rendkívül szórakoztató.
Szerettem olvasni mégpedig azért, mert Connor-t olyan jellemmel ruházta fel az írónő akiről szívesen olvas az ember (lánya). Kívetelesen jó ember ráadásul orvos…. Mindemellett pedig három fiú édesapja, akiket, feleségével való válása után ő nevel. Tökéletesen helyt áll…afféle laza apuka, de amikor kell szigorú, és határozott, következetes is…
Szerettem… A három rész közül a legjobb!

Zsuzsanna_Makai>!
Emma Chase: Gyógyítsd meg a lelkem!

Tökéletes befejezése egy tökéletes sorozatnak!
„A kamaszok sokszor vitáznak, de ritkán van tényleg logikus álláspontjuk. Amikor viszont megtörténik, az mindig a büszkeség és a nyugtalanság furcsa elegyét váltja ki a felnőttből; mintha a kismadár készülne kirepülni a fészekből, mintha a tanítvány túlnőtt volna a mesterén…, mintha egy lépéssel közelebb kerülne a nyugdíjasotthonhoz.”
Azon mosolyogtam, h azért eljött az a pont, amikor nem volt már Vi kétbalkezes.
Az egész sorozat felépítése nagyon szerethető, és vicces volt, persze mindenképp kellettek a kölykök, akik, ha kendőzetlen véleményt akarsz, tudják nyújtani.
De az it tetszett, h Connor mennyire ismerte a fiait, „pasik, nem foglalkoznak vele…”
Ó, igen, bőgtem is, sokat.

Trice29 P>!
Emma Chase: Gyógyítsd meg a lelkem!

Ez a sorozat nagyon a helyén van. Imádom az egész családot ♥
Szerencsére Connor is megtalálta a tökéletes társát. Nem volt felesleges rinya. Nagyon szépen összepasszoltak. Persze az élet ide is dobott némi csavart labdát, de szerencsére jól végződött ♥
Nagyon kíváncsi vagyok a legkisebb Daniels történetére :o)

zuna19 >!
Emma Chase: Gyógyítsd meg a lelkem!

A 3 fülszöveg alapján ezt vártam a legjobban. Már az 1. részben is kíváncsi voltam, mi is lesz a fiúkkal. Néha nevettem, néha ejtettem 1 2 könnycseppet, a végén meg tiszta ideg voltam a gyerekes viselkedésen a főszereplőknél.
Ez a sorozat összességében nem volt nagy durranás. Sokkal jobb sztorikat olvashattam már az írónőtől. Nem adom fel, biztos fog még kellemes meglepetést okozni nekem a jövőben.

PikiKiki>!

Borító :5/5
Írónő :♥
Könyv : szeretem az írónő könyveit, egyik kedvencem. Ez a sorozat is jó, mindegyik része tetszik.
Szerettem olvasni, daráltam az oldalakat. Szereplőket kedveltem..Violet nagyon szimpi karakter. Connor ah… Imádat van :-)

mani12 P>!
Emma Chase: Gyógyítsd meg a lelkem!

Emma Chase Lakeside Love sorozata hatalmas kedvenc lett számomra. Számomra új szerzőként nem gondoltam volna, hogy ennyire a szívemhez nő majd az írónő stílusa, és azt kell mondjam, hogy kénytelen vagyok elolvasni az összes könyvét, mert engem teljesen levett a lábamról. Ha csak fele olyan jó a többi könyve, mint ez a sorozat volt, akkor már tuti megéri elolvasni. :)

A Lakeside Love sorozat harmadik részében Garrett legidősebb testvérével, Connorral ismerkedhetünk meg közelebbről. Connor Danielsszel már találkozhattunk az első részben, akkor csak annyit tudtunk meg az életéről, hogy házas és három fiúgyermek apja. De éppen akkor megy tönkre a házassága, amikor Garrett és Callie megismerkednek egymással, így csak egy mellékszál erejéig találkozhattunk vele. Ám a harmadik rész kb. 2 évvel az ominózus eset után játszódik, amikor a mi kedvenc orvosunk, Connor újra kapcsolatra vágyik. A kórház egyik nővérkéje, Violet az, aki felkelti az érdeklődését.

Mindeközben megtudjuk, hogy Violet már hosszú ideje teljesen odavan Connorért, és ezt nem más hallja meg, mint Connor sógornője, Callie, aki természetesen nem bírja magában tartani a dolgot, és össze szeretné hozni a két embert. Lainey és Dean (az előző rész főszereplői) esküvője tökéletes ürügyet kínál nekik, és elkezdődik kettejük románca. :)

Hihetetlenül szerettem ezt a történetet is. Violet és Connor nagyon jó párost alkotta. Sírva nevettem Violet kezdeti bénázásán, amikor Connor a közelében volt. Szerelmük színtiszta gyönyörűség volt. Két ember, akiket egymásnak teremtett az ég. Természetesen 1-2 kommunikáció hiányából előforduló konfliktus most is tarkította a történetet, de szerintem nem volt annyira mondvacsinált, és nem is volt belőle hatalmas cirkusz, mert ők egyszerűen nem ilyen emberek voltak.

Mindenkit imádtam a történetben. Jó volt újra találkozni a régi szereplőkkel, és közben jó volt megismerni Connor gyermekeit és Violet testvéreit is. Nagyon vicces pillanatokat generáltak, de voltak olyan részek is, amikor a könnyeimet kellett törölgetnem, mert annyira átéreztem Connor tehetetlenségét és fájdalmát.

Sajnálom, hogy vége lett a sorozatnak (egyelőre?), még szívesen olvasgattam volna Lakeside lakosairól. Emma Chase nagyon megszerettette velem a szereplőket és fájdalmas búcsút kell most vennem tőlük.

Ha valaki szeretne rövidke, de annál jobb szerelmi történeteket olvasni, amelyek még viccesek is, akkor ez a trilógia tökéletes választás számára. Szívből ajánlom mind a három részt. Nem is tudok választani közülük, hogy melyik tetszett a legjobban, mert mindegyiket egyformán imádtam. :)

Missanette>!
Emma Chase: Gyógyítsd meg a lelkem!

Emma Chase rendre eléri nálam, hogy a könyveit becsukva úgy érezzem, hazaértem. Érdekes melegség árad minden történetéből, amit olyan szépen tud prezentálni a szereplőin és a cselekményein keresztül, hogy minden esetben kedvem támad visszatérni a történeteihez. Ez az érzés ennek a sorozatnak a záróköteténél is végigkísért.
Annyira jó volt, hogy a könyv Connor szemszögéből kezdődött, és mint kiderült, tovább is folytatódott, ugyanis sokkal több fejezet volt férfi szemszögből megírva, ezért hatalmas hála az írónőnek. Szinte minden eseményt az ő szemén keresztül tapasztalhatunk meg, és meg kell mondjam, rohadtul jól át tudott adni minden egyes érzést. Praktikus volt az írónő részéről összehozni a sürgősségi orvost és ápolót. Vi és Connor sok mindenben egyformák, nemcsak a hivatásukhoz való felelősségteljes hozzáállásukban, hanem abban is, hogy egész életükben védelmezték a családjaikat. Connor elképesztő következetességgel neveli a fiait, miközben a saját életét is egyenletes mederben tartja. Leckét kaptunk a gyereknevelésből, a példaértékű munkamorálból, és a csetlő-botló katasztrofális randipörgető Violet mindennapjaiból.
Csodás volt a kémia Connor és Vi között, annyira szépen felépítve kezdenek közel kerülni egymáshoz, hogy lehetetlen volt nem beleszeretni a párosba. ♥️ Connor kezdetben nagyon racionálisan közelíti meg a Vi-vel való kapcsolatát, ami először sajnos nem is vezette őt sikerre. De hát na, egy kissé berozsdásodott, attól még fincsi svédasztal ez a dokika. ☺️♥️
Mázli, hogy Violet is olyan karakter, akivel nincsen semmi gond (mondjuk a lakeside sorozatban minden csaj szupernormális) és helyén tudott minden érzelmet kezelni.
Az epilógusok sűrű mosolygós-sóhajtozósok voltak. Azt hiszem, én is Connor Daniels szindrómában szenvedek. ☺️

BakuraAndrea>!
Emma Chase: Gyógyítsd meg a lelkem!

Egy fokkal jobban tetszett, mint a Taníts meg szeretni!. Viszont a sorozatban a legjobb sztori alap és kidolgozás a Játssz a szívemen! volt érzékelhető szerintem.
A fülszöveg itt egyből megvett, mert szeretem a hasonló történeteket.
Összességében elég sok érzelmet hozott elő belőlem az írónő. Fogok még tőle mást is olvasni. A stílusa modern. A karakterek elég valósághűek. Ezért is jó a könyv.

Bookaholic77 >!
Emma Chase: Gyógyítsd meg a lelkem!

Connor és Violet párosa engem elbűvölt. Ahogy évek óta egymás mellett dolgoztak, és spoiler, szerintem cuki volt. Függetlenül attól, hogy 12 év korkülönbség volt köztük, spoiler. Mikor Connor spoiler. A fiúk, mindhárman nagyon aranyosak voltak, és nagyon tetszett, ahogy Vi-hez hozzáálltak. Ezt a részt is szerettem!!!

Tóth_Orsolya_3 P>!

– Hé, apa, miért nem futsz Violettel? – veti fel Brayden. – Akkor futhatnátok a pályán, és ő nem lenne egyedül.
– Igen – ért egyet legifjabb gyermekem –, aztán, tudod, ha jól alakulnak a dolgok, Violettel lehettek mókapajtik.
A korty a whisky-kólámból, melyet még nem nyeltem le teljesen, kifröccsen a számból. Violet pedig köhögni kezd, mert félrenyelte a borát.
– Hogy mik lehetünk? – krákogom. Spencer ártatlanul pislog rám.
– Mókapajtik. Mrs. Goober minden héten mókapajti párokba oszt minket, hogy senki ne legyen egyedül a szünetben.
– Ó! – bólogatok, és megköszörülöm a torkomat. – Mókapajtik, oké, értem.

nypiro P>!

Eltökéltem, hogy kilopódzom a fürdőszobába, hogy fogat mossak és megfésülködjem, de először is… szeretném látni, hogy néz ki Connor Daniels alvás közben.
Vajon kisfiús, békés alvó? Vagy esetleg kaján vigyor van az arcán, egy csodásan piszkos álom kellős közepén? Remélem, utóbbi.

L_B_Mariann>!

Csak így van esélyed, ifjú padavan.
Elesetten néz rám. Jó kezdet.
– Tessék?
Jesszusom, ezek a mai gyerekek már semmit nem tudnak?

L_B_Mariann>!

Ha virágot adsz egy nőnek, és annyit mond, hogy aranyos vagy, akkor nem sikerült lenyűgöznöd.
Ha egy ékszer aranyos, akkor utálja.
A pasik esetében pedig az aranyos annyit tesz: soha a büdös életben nem találkozik újra vele…

L_B_Mariann>!

A bemutatást kendőzetlen büszkeséggel a hangomban teszem meg, mert jó gyerekeket nevelni nehéz, jó gyereknek lenni pedig olykor még nehezebb…

L_B_Mariann>!

– Ki az az MC Hammer? – kérdezi Brayden.
Violet hirtelen megfordul, hogy szemrehányó pillantással nézhessen rám.
– A gyerekeid nem ismerik MC Hammert?
– Azt hiszem…, nem.
– Megbuktál szülőként.

– Meglátjuk.
A „meglátjuk” császára vagyok. Őszinte hang, komoly arc…, néha még én is hiszek magamnak.

L_B_Mariann>!

Elég nagy esély van rá, hogy ezt nem élem túl. Orgazmus általi halál…, nem lenne semmi.

L_B_Mariann>!

Annyira szeretem. A boldogságom kérlelhetetlenül kapcsolódik hozzá – létezéséhez az életemben, jelenlétéhez az otthonomban, az ágyamban, a szívemben. Nincs olyan, amit ne akarnék vele megosztani.