Behálózva (Behálózva 1.) 542 csillagozás

Emma Chase: Behálózva

Drew sokat tud a nőkről, de nem eleget. Drew Evans igazi főnyeremény. Szívdöglesztő, rámenős, gazdag, egyszóval olyan pasi, akinek mosolyáért New York legtökéletesebb alakú hölgyei örömmel ledobnák magukról a trendi kis koktélruhát, és még nagyobb örömmel hagynák el megunt férjeiket. Ő a társasági élet központja, a cég titkos reménysége, a család mintapéldánya, de egy napon eltűnik a színről, és jó oka van rá. Állítólag lázas betegen fekszik és kúrálja magát. De ugye ezt a dumát egyikünk sem veszi be? Katherine Brooks éles eszű, állhatatos és gyönyörű. A siker érdekében mindenen és mindenkin átgázol, ha kell. Drew és Kate gyönyörű pár lehetnének. Ha nem gyűlölnék egymást minden erejükkel. Ha nem vágynának egymásra minden porcikájukkal. Vajon ki kerül ki győztesen kettőjük világraszóló párharcából? Ki engedelmeskedik kinek, ki a főnök az ágyban és ki a cégben?

Emma Chase: Tangled

320 oldal · ISBN: 9789632933221 · Fordította: Szieberth Ádám

Drew Evans · Katherine Brooks · Kate Brooks

Gorkie P

Jó ég! :D Nem emlékszem, mikor nevettem ennyit utoljára könyvön. :D
Drew Evans egy nagy … inkább le se írom. :D Még sem lehet utálni, mert eszméletlen stílusa van. Nagyon tetszett az írásmód, hozzánk, olvasókhoz beszél. Szinte látod magad előtt a jelenetet.
Nagyon olvasatta magát, gyorsan lehet haladni vele. Egyáltalán nem untam egy percig sem. :))
Remélem, a 2. rész is jó lesz. :)

loveQhuay

Esz-mé-let-len!
Millió felkiáltójellel!

Azt hiszem ez az év lesz az, amikor minden értékelést úgy kezdek : „mekkora ökör vagyok hogy nem olvastam hamarabb!”.

Igen igen, tudom. De nem számítottam ekkora Fenomenális élményre.
A legjobb az egészben, hogy elkezdtem, és kb már a második mondat után ki se engedtem a kezemből. Értsd úgy, még séta közben is ezt olvastam! Pedig én aztán ön- és közveszélyes vagyok! Mégsem estem orra ;)

Pasi szemszög! Pasi! Szemszög! És nem akármilyen! Istenem el se hiszem mit olvastam! Ez tipikusan az, amit csak így lehet eladni. Olyan szövegeket nyomott Drew hogy ha most visszagondolok már röhögök.
Annyira életszerű és ez a leginkább jó benne. Mindkét főszereplő imadnivaló és az egymásra találásuk sem hétköznapi.

Ódákat tudnék zengeni arról, mennyire jó volt! És hogy mennyire örülök hogy belekezdtem és nem csak feltettem a polcra, hogy majd!

Ezt mindenkinek olvasni kéne.

Viktória_Erdei
Emma Chase: Behálózva

Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz ez a könyv. Nagyon humoros, romantikus könyv. Itt minden karaktert kedveltem. Pasi szemszögből nagyon jól megírt könyv lett. Remélem minél hamarabb a kezembe kerül a második könyv. :)

brena
Emma Chase: Behálózva

Imádtam! Egyik legjobb könyv idén! @nat örök hálám, hogy ajánlottad!
A gyönyörű rohadék stílusához nagyon hasonlított, de jobb annál! Pimasz, szókimondó, vad,szexelős de ugyanakkor hihetően megirt könyv ez.
Remélem hamarosan olvashatunk még az író nőtől magyarul is újabb könyveket:)
Olvassátok!!!!

oldmoviegirl01 P
Emma Chase: Behálózva

Ó, hát ez nagyon friss és szórakoztató volt. Jó, azért világmegváltó újdonságokra nem lehet számítani, ami a történet alakulását illeti, de a stílus, na az remek. Ritkán lehet találkozni, legalábbis részemről, olyan könyvvel, amiben a főszereplő kiszól az olvasókhoz, és mindez teljesen férfiszemszögből, hűűű!

Volt itt minden: férfi bölcsességek, férfi logika, szókimondó megnyilvánulások, piszkos részletek. Drew, nos, már alig vártam mikor tépázzák meg egy kicsit az egóját, mert az bizony volt neki. A könyv közepe táján jól meg is csapkodtam volna azért a bizonyos húzásáért, de aztán csak eljutott hozzá is a felismerés, hogy elkerülhetetlenül megismerte a „sötét oldal”-t, és talán nem is olyan ördögtől való dolog az.

Gyorsan haladós, humoros, kiváló szórakozást nyújtó olvasmány.

Szilvi00 P
Emma Chase: Behálózva

Az eszem azt mondaná, hogy az 5 csillagot tartogassam ennél komolyabb, mélyebb tartalmú művekre. De teszek rá! Különben is, az eszemet kb. 10 oldal után elvesztettem és utána már csak vigyorogtam, mint a vadalma.
Andrew Evans egy beképzelt, szemét … áh, inkább hagyjuk! Olvasás közben illetem őt pár cifra jelzővel, de nem gondoltam ám komolyan! Imádlak Drew! ♥♥

christine P
Emma Chase: Behálózva

Második olvasásra is ugyanolyan fantasztikus, humoros és lenyűgöző, mint elsőnek. Imádtam.
#1 legjobb férfiszemszög. ♥

molybarby
Emma Chase: Behálózva

Imádom :D Drew Evans egy h@lye állat, de én így szeretem. Pontosan így viselkedik manapság az összes pasi. Emma Chase nem tudom elképzelni hogyan tudta ennyire visszaadni, ennyire hitelesen előadni egy férfi gondolkodását. De engem meggyőzött (a másik meg, hogy a nőknek is meg vannak a maguk praktikái, nem?) Tetszik, hogy Kate ilyen tűzrőlpattant és nem adja magát könnyen. Igazi belevaló csajszi. :)

DarknessAngel
Emma Chase: Behálózva

Isteni egy könyv. Ezt is csak halogattam, tologattam, hogy majd, majd később elolvasom… hiba volt. Ez egyszerűen csúcsszuper volt. :D
Drew az Isten, de komolyan :D Imádom a pasit, a dumáját, minden gondolatát. Nagyszerű volt az ő szemszögéből olvasni. A férfiak féjében lenni valahogy mindig felüdülés :D
Az elején Kate nem igazán fogott meg, de ahogy haladt a történet, úgy lett egyre jobb is, és ezáltal Katet is sikerült megszeretnem.
Tetszett az a kapcsolat ami Drew és közte volt. Mindig is szerettem az ilyen kirobbanó, mindent elsöprő érzéseket, a „neked ugrok, mert annyira idegesítesz, amennyire vonzódom is hozzád” kémiát.
Egyáltalán nem volt unalmas, jókat lehetett derülni rajta. Drewt pedig tényleg nem lehet nem imádni ^^

Éva_D
Emma Chase: Behálózva

Úgy gondolom, hogy ez a könyv igazán megérdemel 5 csillagot. Nem azért mert nem találok benne hibát, félreértés ne essék. Olvasás közben egyszerűen megdöbbent, elszórakoztat, leköt, megnevettet. Már néhány sor után tudtam, hogy el kell olvasnom. Ahogy faltam a sorokat úgy éreztem EZ AZ ÉN KÖNYVEM!
Valami hihetetlen volt az egész. Kifejezetten örülök, hogy Drew szemszögéből íródott. Az a véleményem róla, hogy elképesztően hatalmas egyéniség, akinek óriási szíve van. Olyan cukik azzal a tündéri kislánnyal ♥ Abszolút elolvadtam :)
Az írónő stílusát imádtam. Nem is tudom, hogy hogyan halogathattam ilyen sokáig. Már réges-régen el kellett volna olvasnom.

Vivi_

A káromkodás jót tesz az ember lelkének.

25. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: káromkodás
nykyriana

Egyszerű férfilogika: ha egy nő dühös, az azt jelenti, hogy szeret. Mert ha egy kapcsolatban a csaj már nem kiabál veled, akkor cseszheted. A közöny a nők halálos csókja.

kiruu P

A francba, várjunk egy percet!
Ezt a segget én már láttam.

kiruu P

– Egyébként Drew vagyok – nyújtom a kezem. – És te?
A lány felemeli a kezét.
– Én pedig menyasszony vagyok.

Kapcsolódó szócikkek: Drew Evans · Kate Brooks
Reika

– Aha. Királylány akarok lenni. Feleségül vesz egy királyfi, és palotában fogunk lakni.
Beszélnem kell a nővéremmel. A Disney-filmek veszélyesek. Ha kíváncsiak a véleményemre, elmondom, hogy szerintem rohasztó, butító agymosást végeznek.
– Vagy mondjuk, beszállhatnál az ingatlanbizniszbe – mondom. – Akkor megveheted magadnak a palotát, és nem lesz szükséged semmiféle királyfira.

Adrikaaa

– Drew bácsi!
– Igen?
– Te egyedül fogsz meghalni?
Erre gúnyos mosollyal felelem:
– Még nagyon sokáig nem tervezek ilyesmit, kicsim.
– De a mama azt mondta, hogy egyedül fogsz meghalni. Azt mondta a papának, hogy a takarító néni fogja megtalálni a rothadó hulládat.
Bűbájos. Köszönöm, Alexandra.
– Mi az a hulla, Drew bácsi?

mazsolafa

– Bűnösök vagyunk mindannyian, fiam. Csak van, aki jobban élvezi, mint mások.

Vivi_

A szarkazmus a legősibb védekezési módszer.

Kapcsolódó szócikkek: szarkazmus
nykyriana

De Mackenzie-nek karrierépítő nőket is kéne látnia. És az ég szerelmére, ne engedd, hogy a Hamupipőkét nézze! Hát milyen mintát közvetít az a film? A hősnő egy agyatlan kis punci, aki azt se tudja, hol hagyta a nyomorult cipőjét, ezért meg kell várnia, hogy az a harisnyás seggfej visszahozza neki! Basszus, hát ne szórakozzunk már!

Reika

– Kis szívem – mondom neki –, most nagy szívességet tettél Drew bácsinak. Bármit szeretnél karácsonyra, csak mondd ki és máris a tiéd. És tényleg bármit kívánhatsz.
Tágra nyílik a szeme. A nővéremre pillant, majd konspiratívan a fülembe súgja:
– Kaphatok egy pónit?
Te jó ég!
Pontosan egy másodpercig gondolkodom a válaszon. – Természetesen.
Erre még szorosabban ölel, és sikongat örömében.
– Csak Maminak ne mondd el, amíg meg nem hozzák, jó? Lehet, hogy ezek után be kell lépnem a tanúvédelmi programba.

Behálózva sorozat · Összehasonlítás

Említett könyvek