Bármi ​lehetsz! 8 csillagozás

Emily Winfield Martin: Bármi lehetsz!

Mi leszel, ha nagy leszel? Bármi lehetsz! Ez a könyv a gyerekekben rejlő lehetőségeket és csodát ünnepli, ami határtalan, akár a szülői szeretet. Meseszép ajándékkönyv gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt!

Central Médiacsoport, Budapest, 2017
36 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633412596 · Fordította: Szabó T. Anna

Zoe27
Emily Winfield Martin: Bármi lehetsz!

Nagyon aranyos könyv, szép képekkel.
Remek önbizalom erősítő a gyerekeknek! :)

dianna76 P
Emily Winfield Martin: Bármi lehetsz!

Könyvtári olvasás volt, ez a gyorsan elolvasható könyv. Ami benne van, az igaz: egy kisgyermekből még bármi lehet mire felnő. Csak jó út felé kell terelgetni! Ami nagyon tetszett, az, hogy megemlíti a szerző, hogy mindenki egyedi példány, egy önálló egyéniség, mégis számos arca van. Az egyéniség lassan, fokozatosan bontakozik ki az évek alatt. Mindenki egyedi, mégis bármi lehet! A sorokban ott rejlik a sugallat is, hogy bármit el lehet érni csak akarat, és szorgalom kell hozzá. Az illusztrációk kedvesek, s az utolsó oldalpár tartogat némi meglepetést is.
Nem az a könyv, amit az ember százszor is elővesz, de mindenképp érdemes föllapozni.

Central Médiacsoport, Budapest, 2017
36 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633412596 · Fordította: Szabó T. Anna
Rileey
Emily Winfield Martin: Bármi lehetsz!

Az illusztrációk nagyon szépek. A könyv nagyon gyorsan elolvasható, és szuper az alapgondolata, sosem lehet elég korán elkezdeni növelni az ember önbecsülését és megalapozni azt, hogy igenis higgyen az álmaiban.

Szyszyyy
Emily Winfield Martin: Bármi lehetsz!

Pár perc alatt elolvasható aranyos ki könyvecske.
Nekem nagyon tetszett.
Szép a mondandója, szép a megfogalmazása és a rajzok is gyönyörűek.
Számomra ez a könyv nem feltétlen arról szól, hogy a gyerekbe azt kell beleerőltetni, hogy mindent elérhet. (Hisz tudjuk, hogy sajnos ez nem feltétlen igaz.)
Szerintem ez a mese arról szól, hogy mindegy mivel próbálkozik, a szülő igenis támogatni fogja és szeretné, ha olyasmit csinálna, ami boldoggá teszi. :)

Tóth_Danci
Emily Winfield Martin: Bármi lehetsz!

A borító nem túl megnyerő, de a benne lévő képek nagyon szépek. A szövege kedves és érthető.