Jordyn ​könnyei 10 csillagozás

Emily Marsh Scott: Jordyn könnyei

A jordániai falucska lakói békés, hagyománytisztelő emberek. Minden család éli megszokott hétköznapjait, de hogy mi zajlik a fátylak mögött, azt talán csak sejteni lehet.
Jordyn is egy ilyen, kívülről nézve békés família sarja, akinek életét nem csak veleszületett csípőficama, hanem szűk és tág közegének könyörtelensége is megkeseríti.
Apja és nővére nemhogy segítené őt hanem gyűlöletükkel fokozzák kirekesztettségét.
Marc a fiatal, jóképű amerikai orvos egy szerelmi kudarc után próbál talpra állni…
Viola, az idegenbe szakadt, laza erkölcsű francia lány szintén ugyanúgy sodródik…
Megtépázott lelkek, félresiklott sorsok… Mindannyiuk számára több út is kínálkozik, és ahogy lenni szokott, hirtelen döntéseik lesznek legnagyobb hatással jövőjükre.

STB Könyvek, 2013

Angieolvas P>!
Emily Marsh Scott: Jordyn könnyei

Ez az az arab világ elég kegyetlen. Nőként főként, hiszen azért mégse ugyanúgy bánnak a nőkkel mint itt nálunk. Persze vannak kivételek.
Marc elszántságát nagyon tiszteltem, hogy mennyi mindent megtett a lányért. Jordyn apját és a testvérét megtudtam volna fojtani.Legalább Happy end lett a vége.

Dia20646 P>!
Emily Marsh Scott: Jordyn könnyei

Gyorsan kiolvasható történet. Nagyon örülök, hogy ebből a kemény arab világból van kiút és Jordyn-nak sikerült is kitörnie belőle. A sok kegyetlenség és ahogy a nőkkel bánnak ebben a térségben, hááát… Mi európaiak ezeket nem is bírnánk elviselni!

Molyra10>!
Emily Marsh Scott: Jordyn könnyei

Személy szerint szeretem az írónő könyveit, picike, gyorsan olvasható és ha van hangulata hozzá az embernek jó kis olvasmány.
Mikor ilyen könyveket olvasok, mindig megdöbbent a nőkkel szembeni kegyetlen, tárgyiasított? bánásmód.
Szegény Jordint nagyon sajnáltam, az apját egyenesen gyűlöltem olvasás közben.
De Marc nagyon szimpatikus volt.
Hiába, még mindig nem értem egyszerűen, hogy bánhatnak ilyen borzalmasan ott, abban a világban a nőkkel. :(