Móka ​a szabadban (Micimackó – Az erdő meséi 2.) 3 csillagozás

Emily K. Hutta: Móka a szabadban

Zsebibaba rettenetesen unatkozik, akár a házban van, akár a kertben. Ám amikor Tigrissel és még néhány barátjával a patakhoz kirándul, egyre több és több játéklehetőséget fedeznek fel. Kiderül például, mi mindenre jó a kavics, hiszen nem csak dobálni lehet a vízbe, hanem vízesés is épülhet belőle. Kacsázás a kaviccsal, falevélúsztatás és megannyi szórakozás vár rád is a természet lágy ölén. Nézz csak körül, figyelmesen!

Egmont-Hungary, Budapest, 2010

Vikiberry>!
Emily K. Hutta: Móka a szabadban

Nagyon tetszett, hogy mennyi ötletet mutat be a mese, a természetben való szórakozáshoz. És rávilágít arra, hogy egyáltalán nem kell semmilyen eszköz egy jó játékhoz, elegendő kimenni a természetbe és annak ajándékaival is szuper játékokat lehet kitalálni. :)
Zsebibaba nagyon unatkozott otthon, Tigris elvitte a patakhoz, útközben pedig mindenki csatlakozott hozzájuk. Szórakozást nyújtott nekik a kacsázás, a vízesés építése, a levélcsónak. Csupa olyan dolgot találtak ki együtt, amit egyébként valószínűleg eszükbe sem jutott volna. :)

Egmont-Hungary, Budapest, 2010
petitrenard>!
Emily K. Hutta: Móka a szabadban

Szuper ötleteket ad a szabadban eltöltendő időhöz, mindenféle „segédeszközt” nélkülözve, csak a szabadban talált dolgokat felhasználva, mindezt Micimackóékkal, akik nem véletlenül ennyire közkedveltek. :) És az írónőnek sikerült eltalálnia minden szereplő eredeti karakterét.

Micimackó – Az erdő meséi sorozat · Összehasonlítás