Kukkants ​bele, milyen egy vonat (Kukkants bele!) 4 csillagozás

Emily Bone: Kukkants bele, milyen egy vonat

Hajtsd ki a füleket, és fedezd fel a sokféle izgalmas vonatot! Megtudhatod, milyen vonattal jár az angol királynő, és milyen volt belülről az Orient Expressz. Fedezd fel, hogyan tud egy vonat hegyre mászni, mitől olyan gyors a japán mágnesvasút, és hogy milyen volt egy igazi gőzmozdony belülről! Egy különleges sorozat, mely régóta vár a magyar olvasók meghódítására! Nagy-Britannia első számú gyerekkönyv sorozatának újabb három címe jelent meg végre itthon is. Kukkants bele mi történik a szeméttel!, Kukkants bele milyen egy vonat! és Kukkants bele, hogy működik? Hatalmas élmény a legkisebb és legnagyobb felfedezőknek egyaránt!

Sanoma, Budapest, 2014

Gazella P
Emily Bone: Kukkants bele, milyen egy vonat

A könyv bemutatja egyrészt a vasút történetét, másrészt a különböző vonatok működését. Felnőttként is élvezhető. A kihajthatós megoldások ötletesek.

Fél csillag mínusz azért, mert kirúgták a lektort. Magyartalan mondatokkal van tele.

Mesusz
Emily Bone: Kukkants bele, milyen egy vonat

Szerintem nagyon szép könyv. A kisfiam minden este kéri, hogy nézegessük meg. A szöveget még nem mindenhol olvastuk el tökéletesen, de ő gyártja a képekről a kis elméleteit, hogy mi is van oda írva. A rajzok nagyon tetszenek, a sok kinyitható részt is szeretjük. Nem bántam meg, hogy erre a könyvre esett a választásunk.