Nézd, ​milyen az emberi test! 12 csillagozás

Émilie Beaumont – Marie-Renée Pimont: Nézd, milyen az emberi test!

A kisgyermekek számára lépésről lépésre feltárulnak ebben a szellemes rajzokkal illusztrált könyvben az emberi test működésének titkai. Megtudja például, hogy miért és hogyan kell helyesen táplálkozni, miért kell a test ápolására gondot fordítani, miért kell sportolni és elegendő időt pihenéssel, alvással tölteni. Még arra a kérdésre is választ kap a könyvből, hogyan születik meg a kisbaba.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Émilie Beaumont sorozata

Passage, Budapest, 1994
132 oldal · keménytáblás · ISBN: 9632280253 · Fordította: Margittai Ágnes

TiszlaviczMarcsi IP>!
Émilie Beaumont – Marie-Renée Pimont: Nézd, milyen az emberi test!

Imádtam, rengetegszer elolvastam. Érthetően tálalja a testünk ezernyi érdekes csodáját, úgy, hogy egy kisgyerek is könnyen megértse.
Ajánlom!

Bogi__>!
Émilie Beaumont – Marie-Renée Pimont: Nézd, milyen az emberi test!

Óvodás koromban „gyomros könyvnek” hívtam.Akkor nagyon szerettem.Egy időben mindennap ezzel mentem oviba…

Dorabella>!
Émilie Beaumont – Marie-Renée Pimont: Nézd, milyen az emberi test!

Jajj, ezt is mennyit lapozgattuk anyuval! Annyira aranyos rajzok vannak benne, sokszor még a gimis biosz órákon is így képzeltem el a szívet vagy az agyat, hogy mosolyogva dolgoznak. :D A kedvenc részem a táplálék útja és a megöregedés volt.

mamszi>!
Émilie Beaumont – Marie-Renée Pimont: Nézd, milyen az emberi test!

Nagyon érthetően, szemléletesen ír le mindent. Kiscsopotos kisfiam gyakran olvastatja mostanában.
A sorozat több része is megvan, szeretjük!

Sceurpien I>!
Émilie Beaumont – Marie-Renée Pimont: Nézd, milyen az emberi test!

Egy erősen közepes sorozat, aminek az első pár része még a korai gyerekkoromból ragadt meg, az utolsó sok pedig talán egyszerűen csak nem az akkori agyamnak készült.

Gedi P>!
Émilie Beaumont – Marie-Renée Pimont: Nézd, milyen az emberi test!

kiskoromban rengetegszer olvastam, imádtam a képeit. a kedvenc részem persze a „ha anya és apa nagyon szeretik egymást, szorosan egymáshoz bújnak” és meg születik a kistesó :D

moonsugar>!
Émilie Beaumont – Marie-Renée Pimont: Nézd, milyen az emberi test!

á de szerettem/ük. a sorozatból ez a kötet különösen nagy elismerésnek örvendett, mert voltak benne undormányos képek. :D

Juccimo>!
Émilie Beaumont – Marie-Renée Pimont: Nézd, milyen az emberi test!

Amikor még nem tudtam, minek a rövidítése a pl., talán még éppen, hogy megtanultam olvasni, 5 éves lehettem, na akkor kaptam. Elég sokat olvasgattam, érdekes dolgok vannak benne, jók az illusztrációk, egy gyerek számára tökéletes ismeretterjesztő könyvecske.