Gazdag ​fivér – gazdag nővér 2 csillagozás

Két különböző út Istenhez, a pénzhez és a boldogsághoz
Emi Kiyosaki – Robert T. Kiyosaki: Gazdag fivér – gazdag nővér

A könyv arról a -sok szempontból az atombomba-robbantás által beindított- eseménysorozatról szól, amely elvezette Robert Kiyosakit és Tenzin Kachót a hit általuk megtett ugrásaihoz. A „Gazdag fivér, gazdag nővér” az általuk követett eltérő utakat és filozófiákat mutatja be, miközben mindketten ugyanazon kérdésekre keresték a választ. E könyv a boldogságnak és az élet értelmének kereséséről szól.

Bagolyvár, Budapest, 2010

Lione

Amerika nagyszerű ország, ha van pénzed.

Emi Kiyosaki – Robert T. Kiyosaki: Gazdag fivér – gazdag nővér Két különböző út Istenhez, a pénzhez és a boldogsághoz

Lione

(…) magam vagyok a két lábon járó tömegpiaci értékesítés.

Lione

(…) a Dalai Láma folytatta beszédét, és nem a békéről beszélt, hanem a béke állapotából.

Kapcsolódó szócikkek: Őszentsége a Dalai Láma
Lione

Vajon nem a spiritualitásra és a konfliktuskerülésre irányuló saját szűklátókörű fókuszom okozza a bensőmben dúló harcot?

69. oldalsl

Kapcsolódó szócikkek: konfliktuskerülés
Lione

Hogyan hozzuk egyensúlyba világi és spirituális törekvéseinket, szükségleteinket és tetteinket?

Lione

Nem ugyanazt művelem-e a vietnámiakkal, mint amit hajdan élt katonák tettek az amerikai indiánokkal vagy a hawaii néppel?