Súlykontroll 2 csillagozás

Elsye Birkinshaw: Súlykontroll

Amerikai, németországi, svájci, spanyolországi, hollandiai és franciaországi sikere után első ízben jelenik meg Magyarországon a SÚLYKONTROLL.
Elsye Birkinshaw a Kaliforniai Egyetem önismereti központjának alapítója és igazgatója. Könyvében egy olyan fogyókúrás módszert ismertet, amelyhez nincs szükség akaraterőre. Fogyókúrás kurzusain bizonyossá vált, hogy azok is képesek lefogyni és karcsúak maradni, akiknek ez még soha nem sikerült. A huszonegy napos „mentális fogyókúra” a SÚLYKONTROLL véglegesen megold minden súlyproblémát.
A szerző a segíteni akarás őszinte szándékával fordul olvasóihoz, ezért a jobb megértés, és az eredeti mű hangulatának hű tolmácsolása érdekében a magyar kiadás tegező formában szól Önhöz is. Közvetlen, magával ragadó stílussal vezet el egy folyamat végére, melyet bárki – Ön is – könnyedén elérhet. Lapozza fel, nézze meg a fejezetcímeket, ismerkedjen Elsyevel, s ha úgy érzi, van mit tanulnia tőle – vágjon bele! Minden bizonnyal sikerülni fog!

Charta, Dürer Nyomda Kft Gyula, 1991
160 oldal · ISBN: 9637430008 · Fordította: Szabó Olimpia · Illusztrálta: Fényi István

Papírtigris>!
Elsye Birkinshaw: Súlykontroll

Jópofa! Tele igénytelen szerkesztéssel, helyesírási hibákkal, azelőttről, hogy a pozitív gondolkodás divat lett volna Magyarországon. Akik már hallottak agykontrollról, relaxációról vagy pozitív megerősítésekről, azoknak nem lesz furcsa a gondolatvilága, és csodával határos módon, nekem segített az a bizonyos egyetlen mondat belőle! :)

Muciolvas>!
Elsye Birkinshaw: Súlykontroll

Véletlenül került elém a könyvecske egy elajándékozandó könyvek polcán. Régi kiadású (1991) és ettől már száz modernebb fogyókúrás/életmódváltó könyv van, de belelapoztam és csupa olyan dolgot láttam benne, amiben hiszek: felvenni új szokásokat, agykontroll, szénhidrátszegény diéta, mozgás. Na mondom, ez jó. Ki is olvastam pikk-pakk, és működőképesnek tartom!