Megjelenésének várható időpontja: 2024. augusztus 6.

Good ​Boy (WAGs 1.) 62 csillagozás

Elle Kennedy – Sarina Bowen: Good Boy Elle Kennedy – Sarina Bowen: Good Boy Elle Kennedy – Sarina Bowen: Good Boy

Hosting ​her brother’s wedding for an MVP guest list is the challenge of Jess Canning’s life. Already the family screw-up, she can’t afford to fail. And nobody (nobody!) can learn of the colossal mistake she made with the best man during a weak moment last spring. It was wrong, and there will not be a repeat. Absolutely not. Even if he is the sexiest thing on two legs.
Blake Riley sees the wedding as fate’s gift to him. Jess is the maid of honor and he’s the best man? Let the games begin. So what if he’s facing a little (fine, a lot) of resistance? He just needs to convince the stubborn blonde that he’s really a good boy with a bad rap. Luckily, every professional hockey player knows that you’ve got to make an effort if you want to score.
But Jess has more pressing issues to deal with than sexy-times with a giant man-child. Such as: Will the ceremony start on time, even though someone got grandma drunk? Does glitter ever belong at a wedding? And is it wrong to murder… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2017

Bloom Books, Naperville, 2024
320 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781464227349 · Megjelenés időpontja: 2024. augusztus 6.
274 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781942444312
284 oldal · ASIN: B01N10G3XU

Ryan Wesley · Jamie Canning · Blake Riley · Jess Canning · Matt Eriksson · Dyson

DarknessAngel>!

Blake Riley, imádlak! :D
Ezt a hihetetlenül szexi, bolondos és jószívű pasit már Wesmie-ék könyvében is szerettem, szóval nem is volt kérdés, hogy a saját könyvét is muszáj elolvasnom. Ami aaaannyira jó volt!
Hozta azt az igazi Elle Kennedy humort, ami teljesen feldobta az egész történetet. Volt egy-két komolyabb rész is, ezek főleg elszomorítottak, de túlnyomórészt csak úgy dúlt a romantika. És a pajzán szavak! Azok nagyon ott voltak. Blake részéről természetesen :D
Jess is szerencsére egy könnyen kedvelhető karakter. Bevallom én szívesen olvasnék a zsaru Canning tesóról is, mert nagyon bírom az egész családot.
A könyv eleje olyan szép lett. Úgy örülök, hogy Wes és Jamie spoiler. Folyamatosan olvadoztam olvasás közben.
Ide nekem a folytatást!

Naiva P>!

Cheezus!
Ismét nem csalódtam. Blake Riley az a fajta karakter, aki, ha mellékszereplőként feltűnik, azonnal egy róla szóló történetet szeretnél. Ahogy megjelent az „Us-ban”, egészen biztos, hogy egy rajongóval bővült a létszám általam. Hiszen, olyan hamar megváltozott róla a véleményem. Legtöbbször visítva nevettem rajta. A Wesmie párosnak annyira örültem, amikor megjelentek.
Tehát: a Good Boy Jess és Blake története, akik már szerepeltek az Us-ban. Engem, egy picikét Blake karaktere, egy már ismert Elle Kennedy szereplőre emlékeztetett. Hogy kire, azt direkt nem írom le, mert csak egy nagyon hangyányit. Nem is fontos, mert Blake legalább annyira eredeti.
Egyszerűen imádtam őt. Akárcsak Jess-t. Ő egy teljesen hétköznapi lány, hétköznapi álmokkal, de a lelki ereje minden volt, csak nem hétköznapi. A könyv mondanivalója lényegében az, hogy muszáj hinnünk abban, hogy soha nem késő azt tenni, amit igazán szeretnénk.
Az már csak a ráadás, hogy a könyv humora és hangulata, garantáltan elősegíti a korai nevetőráncok kialakulását. Mégis megéri. Főleg emiatt kap tőlem 5 csillagot.

Elle Kennedy – Sarina Bowen: Good Boy

Wesmie rajongóinak nem kell bemutatni Blake-et és J-Babe-et, de aki nem olvasta a fiúk sorozatát, az se aggódjon, mert ez egy önálló kötet. Eredeti Elle&Sarina stílusban megírt, szórakoztató és kitűnő történet. Az esküvő örömkönnyeket csalt a szemembe, utána jókedv és mosolygás lett úrrá rajtam! Emlékszem, először az őrületbe kergetett Blake, de azon már rég túltettem magam! Rengeteg ökörség jött ki a száján. Próbáltam beosztani a hangoskönyvet és mindig csak 1-1 órát engedélyeztem magamnak. A fürdőszobás jelenetet és a jótékonysági eseményt például kétszer is meghallgattam. Túlságosan komoly témákba nem merült bele az írópáros. Egy exbarátnő borzolta a kedélyeket. (Argh! Molly, menj pszichiáterhez!!!) Az sem volt tragédia, hogy Jess 26 évesen találta meg a hivatását! Nagyon-nagyon jól szórakoztam!

Rini P>!

'Wesmie 4ever!

Engem ez a könyv úgy önmagában nem érdekelt, csak a Wesmie miatt olvastam el.

Blake Riley kifejezetten szórakoztató karakter volt már az Usban is. Most sem hazudtolta meg önmagát! Jót szórakoztam amíg olvastam.
De be kell valljam, az egész könyv alatt a kutyát vártam. Miért van a borítón egy bazinagy fehér kutya ha nem azért, mert az egész könyv ezzel lesz tele?

Jó volt a kémia, jók voltak a karakterek. Tetszett, hogy Jess kereste önmagát és a kudarcok és bukások után sem adta fel.

Nem tudom megmagyarázni a fél csillag levonást.
Nem vártam sokat a könyvtől, csak azt, hogy szórakoztasson el, ez pedig néhol darabosra sikerült.

loveQhuay>!

Cheezus!

Emberek, Blake az enyém! Nincs mese, nincs osztozkodás, csak az enyém! És így legalább kimaxolom a Wesmie kapcsolatomat is *-*
Hogy én mennyire imádom őket! Ahh♥

Annyira de annyira boldog vagyok most, főleg Blake miatt, na de sose gondoltam volna, hogy Wesmie is ennyit fog szerepelni! Most rögtön újraolvasnám az ő könyvüket szerintem meg is teszem :D! De most Blake a lényeg, szóval róla fogok áradozni és ódákat zengeni. Imádom azt a nagy száját és a nagy fa…., szóval a nagy hokiütőjét :D
Olyan dumája van! És én i-má-dom az angol szlenget, de amit Blake művel az egyszerűen maga a csoda. Már az előző könyvben is átragadt rám a cheezus, az omigood és a samiesies szóval menthetetlen vagyok én is.

Istenem úgy megnézném őket ahogy hokiznak, és annyira akarom, hogy valódiak legyenek és ne csak a könyv lapjain létezzenek! Bűn ilyen tökéletes pasikat kitalálni!
Argh!

Jess-től picit féltem, mert fura volt már Jamie betegségénél is bár eléggé nyilvánvaló volt, hogy akkor ezek ketten mit csináltak míg szegény Jamie betegeskedett, és nem gondoltam hogy szeretni fogom, főleg hogy Blake melett köt ki így vagy úgy… de azt mondom megbarátkoztam vele. Lökött egy csaj, de voltak már rosszabbak is. És azért mégiscsak Cannigan a vezetékneve ;)

A legjobban egyébként a kutya dolog aggasztott és érdekelt, mert egyáltalán nem tudtam hova tenni a borítót, és a könyv több mint feléig szó se esett semmilyen kutyáról, de aztán baaamm!, olvadtam én is :)

Imádtam!

Enikő_Darai_Enii>!
Elle Kennedy – Sarina Bowen: Good Boy

Az írópáros Him c. közösen írt könyve után nem is volt kérdés, hogy szeretnék még tőlük olvasni. Ehhez pedig mi más lett volna kézenfekvőbb, mint az előbb említett regényben már felbukkanó Jess Canning története?

Szerencsére Elle és Sarina ismét nagyot alkotott és nem hagytak cserben! Igazán olvasmányos cselekményt hoztak össze, ami csak úgy sodor magával, amiben úgy igazán el lehet veszni. Ezt pedig csak a két főszereplőnk teszi még izgalmasabbá!
Jess egy igazi egyéniség, bár ezt már a Him-ben is megmutatta. Nem lehet nem kedvelni, mint egy tornádó, garantáltan levesz a lábdról.
Blake hasonlóan megkapó személyiséggel rendelkezik. Nem elég, hogy Wes csapattársa, okos, jól néz ki, de még a humora is felülmúlhatatlan. Megszámolni sem tudnám hányszor nevettem fel hangosan valamilyen kommentárján/hozzászólásán.

Nem is kétség, hogy kettejük nagy utat tett meg, szinte már történelmük született fél év alatt. De dinamikusan, harmóniában tudnak együttműködni és egy olyan kapcsolat az övék, amire mindenki vágyna. Emellett pedig rengeteg Wesmie jelenetet is kaptunk, aminek külön örültem! És nem, nem hülye ez a shipnév! Nagyon ajánlom azoknak a Good boyt, akik szeretik az írónők munkásságát, akik kíváncsiak lettek Jess-re, vagy akik csak egy kis önfeledt szórakozást nyújtó kötetre vágynak!

SzRéka P>!
Elle Kennedy – Sarina Bowen: Good Boy

Keveselltem a kutyusok szerepét, és egy epilógust még szívesen olvastam volna. Ezeket leszámítva le sem akartam tenni a könyvet, és nagyon jót szórakoztam Blake és Jess részén. ♥
Toronto és a jéghoki együtt a legjobb párosítás – egy álmom válna valóra, ha megnézhetnék ott bármilyen meccset. Hát még ha egy Blake Riley kaliberű úriember is társulna hozzá, hmm… Imádtam a humort és a szeretetet, ami belengte a könyvet. A szerzők érezhető kémiát, élvezhető párbeszédeket és csodás szereplőket varázsoltak. Különösen tetszett, ahogy a karrierváltáshoz és az önbecsüléshez sem féltek tanácsokat adni, nem egyszer nekem is szükségem volt leírva látni ezeket a dolgokat. :)
Wes és Jamie is kellően sokszor jelentek meg, ami vágyaim egyike volt, amikor elkezdtem ezt a regényt. Mindketten hiányoztak mióta befejeztem a sorozatukat, így viszont – nekik is köszönhetően – elégedetten fejeztem be az olvasást. Remélem a második rész sem okoz csalódást – bár biztos szeretni fogom, mert Eriksson felkeltette az érdeklődésem, és az apaság-jéghoki-kutyák hármas zseniálisan hangzik. Szívből ajánlom a Good Boy-t. ♥

Viktória_Erdei P>!

Cheezus!
Ezt a könyvet már évek óta halogattam, de egy kihívásra ezt választottam.
Blake Riley, imádlak. Az elejétől a végéig érezhető volt az Elle Kennedy-féle humor. Jess az elején még nem bírta Blake-t, de hát aki olvasta, vagy olvasni szeretné a könyvet, rájön, hogy Blake-t csak imádni lehet a fantasztikus humora miatt. Olvasva a véleményeket rájöttem, hogy Blake már az Us-ban is feltűnt, így biztos, hogy azt a könyvet is olvasni fogom.

CsepAdri >!
Elle Kennedy – Sarina Bowen: Good Boy

Pár napja nem tudtam mit olvassak, semmihez se volt kedvem. Ezt a könyvet már egy ideje kerülgettem, kíváncsi voltam, meg féltem is, h elrontom a Wes Jamie (Wesmie :D) élményt, ha folytatom úgyh nem ők lesznek a középpontban. Miért is vártam? Nem lett volna szabad ennyit várnom! Nagyon jókat nevettem!! Blake ohh Blake :D Az a sok őrültség ami kijön a száján és a gondolkodás módja :DD munkában hányszor kellett visszafognom magam, h ne hangosan nevessek fel :D Ohh és azok a forró jelenetek ;) Ezek után bátran veszem előrébb a listámon a következő részt.

gigy>!
Elle Kennedy – Sarina Bowen: Good Boy

Elolvastam és most nagyon szomorú vagyok…. Szomorú vagyok, mert nincs több oldal… Akarok még több Blake Riley-t, még több Wesmie-t, még több hoki meccset, még több Blake hablatyot, még-még-még!!!

A Him/Us óta nagyon vártam ezt a könyvet és egyáltalán nem csalódtam! Ez a könyv már egy különálló sorozatként indult, de az előzőekben is már megismerhettük Blake-t. Aki egy igazi egyéniség. Egy hatalmas férfi hatalmas szívvel és hatalmas szöveggel, külön kifejlesztett Blake szókinccsel. Mennyit nevettem én rajta, imádtam a gondolatai közt járni!
Jess-hez hasonlóan én sem gondoltam volna, hogy Blake-nek ilyen mélységei lesznek! De Istenem, sokszor olvadoztam rajta na! Tulajdonképpen azt is mondhatnám, hogy Blake-hez hasonló férfi karakterrel még nem nagyon találkoztam! A szívemcsücske lett! :)

Blake és Jess ismeretsége még az Us-ra vezethető vissza, ahol eléggé érdekesen indul az ő kapcsolatuk. Nem mondhatni, hogy szerelem első látásra, sőt Jess különösen tenyérbemászónak találja Blake-t. Így hát leginkább csípős (és persze nagyon vicces) szóváltások jellemzik az ő találkozásaikat. Persze Jess is nagyon nehezen tud ellenállni ennek a dilis nagymackónak…
Tetszett, hogy nem volt insta szerelem. Szépen végig követhettük a kapcsolatuk alakulásának fázisait. Szeretem, amikor engem is beavatnak abba, hogy miért is szeretnek egymásba a szereplők, s itt ennek teljesen a részese lehettem!
Jess is egy nagyon szimpatikus, belevaló női karakter! Kicsit későn érő típus, de talán pont emiatt illik annyira Blake-hez!

Így hát erre a könyvre sem tudok 5 csillagnál kevesebbet adni, sőt ha lehetne 10-et is adnák! :)

Ui.: Mama Riley is egy oltári jófej nőszemély! :D Istenem, de megnéznék egy Riley-Canning family találkozót! Ott aztán kő kövön nem maradna… :D

Alig várom a többi részt!!! Kész hoki fangirl lettem!

Szilvi00 P>!

Honestly? The only thing that’s embarrassing these days about Wes is how much he loves Jamie.

Kapcsolódó szócikkek: Blake Riley · Jamie Canning · Ryan Wesley
Szilvi00 P>!

She takes a deep breath. She seems to do that a lot when I’m around. I make her breathless.

Kapcsolódó szócikkek: Blake Riley
Szilvi00 P>!

I want someone to look at me like they just won the lottery.

Kapcsolódó szócikkek: Jess Canning
Szilvi00 P>!

Wes lunges forward and wraps Jamie in the tightest hug I’ve ever seen, like he’s needed to do that for hours.

Kapcsolódó szócikkek: Jamie Canning · Ryan Wesley
Szilvi00 P>!

Sometimes they try to kick me out, but it’s all in good fun. Wes and Jamie would cry buckets if I stopped being their friend.

Kapcsolódó szócikkek: Blake Riley · Jamie Canning · Ryan Wesley
gigy>!

My bank account is like a horror movie – I can't check the balance without screaming.

Kapcsolódó szócikkek: Jess Canning
Szilvi00 P>!

Jess Canning handled my nutty family like a champ. If I was ever gonna trust a woman again, she’d be the top seed of the tournament.

Kapcsolódó szócikkek: Blake Riley

“Blake?”
“J-Babe?”
“Put on some clothes.”
He sighs.
“If you insist.”

SzRéka P>!

„Our baby is getting married,” my mother says with a sigh. „Does this mean we're officially old?”
„If we are, don't tell me,” my father grumbles.

4. We're Number One. Or Two

WAGs sorozat · Összehasonlítás