Bad ​Girl Reputation (Avalon Bay 2.) 9 csillagozás

Elle Kennedy: Bad Girl Reputation Elle Kennedy: Bad Girl Reputation

Bestselling ​author Elle Kennedy returns to Avalon Bay in this sexy second chance story about two exes who can't stay away from each other, Bad Girl Reputation.

When former bad girl Genevieve West returns home for her mother’s funeral, she’s prepared to keep her distance from her ex-boyfriend, Evan Hartley. Their history is rife with turbulence. And passion. A heck of a lot of passion…which she’s trying desperately to forget.

But it’s impossible not to run into Evan in the small coastal town where they once ran wild. And the moment she sees her gorgeous ex again, it’s clear to Gen that Evan is still as unruly, sexy, and irresistible as ever. This time around, however, she’s resolved to walk a new path. No more partying. No more foolish mistakes. Her plan is to temporarily remain in town to help her father run his business, but the second he finds somebody else, she’s out of there.

Evan has other ideas. He knows they can be good together, but he just has to… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2022

St. Martin's, New York, 2022
St. Martin's, New York, 2022
320 oldal · ASIN: B09NTKFN3C
Piatkus, London, United Kingdom, 2022

Naiva P>!
Elle Kennedy: Bad Girl Reputation

A Bad Girl Reputation, Elle Kennedy Avalon Bay c. sorozatának második kötete. A történet egy egy Genevieve nevű lányról szól, aki egy év távollét után tér haza édesanyja temetésére.
Egy évvel korábban Genevieve minden bejelentés nélkül, hirtelen hagyta el a várost. Anélkül, hogy elbúcsúzott volna legjobb barátjától, Evantől. Természetesen Evan le volt sújtva, és nem értette, miért megy el anélkül, hogy szólt volna neki, de persze azonnal újra fellobban közöttük a szikra, és visszatérnek a régi kerékvágásba.
A könyv első fele elég lassú volt, de a második felében felpörög és sokkal érdekesebbé válik. Az is kiderül, hogy miért ment el olyan hirtelen Gen. A legnagyobb fájdalmam a könyvvel kapcsolatba, hogy a páros a könyv nagy részében alig volt együtt.
Valamint az előző kötet alapján azt gondoltam, hogy Evan-t jobban fogom kedvelni, de az a helyzet, hogy finoman szólva nem….
Sokkal éretlenebbnek tűnt, mint amire az első könyvben olvasottak alapján számítottam volna, és a jobb emberré válás felé vezető útja is olyan mesterkéltnek tűnt. Nagyon remélem, Kennedy visszatér a könnyű, szexi romantikus történetek írásához. Ahhoz, amiben igazán jó.

Rebbencs>!
Elle Kennedy: Bad Girl Reputation

Ez a sorozat nem éppen Elle Kennedy csúcsteljesítménye, úgy érzem. Már az első kötettel is voltak problémáim, de ott még volt valami varázsa, amit itt viszont már nem éreztem.
Valahogyan tök laposnak tűnt nekem, de az is lehet, hogy csak azért éreztem, mert nem volt kedvem olvasni. Pedig haladtam is vele, de annyira nem kötött le, nem történt túl sok minden benne.
Leginkább a személyiségfejlődéseken volt a hangsúly, de emiatt a románc nekem háttérbe szorult.
Valamint valamiért a cím miatt mindig valahogy Brennára a Riskből asszociáltam, nem pedig a főszereplrőre, Genre. Ami azért volt fura, mert amúgy annyira nem hasonlítanak szerintem. :D
Evan se volt nekem olyan extra, de azért annak örültem, hogy másféle karakter ő, mint Cooper, és az ő történetük is egészen más volt.
Ettől függetlenül annyira sajnos nem ragadott meg, de hátha majd a következő rész. Vagy másik sorozat az írónőtől.

sunshinereads >!

Történet: 5/5
Karakterek: 4.5/5
Írásmód: 5/5
Romantika: 5/5

K_Szilvia03>!
Elle Kennedy: Bad Girl Reputation

Jó volt visszatérni Avalon Bay-be, és picit közelebbről (nem pedig Mac és Cooper szemszögéből) megismerni Evant. Valamint jó volt megismerkedni Gen-nel is, akit többször is emlegettek az első részben.
Imádom az ilyen második esélyes, meant to be történeteket, szeretem azt, hogy már ismerik egymást, vagy legalábbis egy-egy oldalukat, és a történet jelentős része arról szól, hogy más (új) oldalakat is meg kell ismerni, különben ugyanott vannak, ahol a part szakad.
Gen és Evan közti erős kötés és kémia igazán vérforraló, irigylésre méltó, és elkápráztató volt. Szinte szomjaztam a közös jelenetekre. Tetszett, hogy a végén se húzták több fejezeten keresztül a mosolyszünetet, hanem elég hamar visszataláltak egymáshoz a szereplők. Ez felüdülés volt.
Az antihőst is tökéletesen eltalálta az írónő: az embert idegesíti, mert tehetetlen, alig várja, hogy a karma lecsapjon rá, hogy a jó győzedelmeskedjen a rossz felett, és amikor ez végre megtörténik, az olvasó elégedetten hátra dőlhet. Köszönjük Elle az élményt!
Összességében elmondhatom, hogy egy rossz szavam se lehet a könyvre, minden percét imádtam és élveztem, és ajánlom bátran mindenkinek, aki szereti és olvasta már Elle többi kötetét és sorozatait is.

Naiva P>!

When are you going to accept that I'd be happy watching paint dry with you?

Avalon Bay sorozat · Összehasonlítás