Egyél ​jókat Ellával! A hét minden napján 5 csillagozás

Egyszerű receptek és fantasztikus ételek az egészséges életért
Ella Woodward: Egyél jókat Ellával! A hét minden napján

„Az, hogy áttértem a növényi alapú étrendre, egyértelműen a legjobb dolog volt, amit valaha is tettem. Ez a fajta étkezés mára az életem részévé vált, egyensúlyban és boldogan tart. Csodálatos lehetôségeket találtam, melyekkel megadhatom testemnek azt a szeretetet és egészséget, amire szüksége van.”

GABO, Budapest, 2016
256 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634063117 · Fordította: Fehér Zsuzsanna

meseanyu MP
Ella Woodward: Egyél jókat Ellával! A hét minden napján

Ella Woodward: Egyél jókat Ellával! A hét minden napján Egyszerű receptek és fantasztikus ételek az egészséges életért

Nagyon szép kivitelű könyv, és roppant szimpatikus a szerzőnő. A receptekből főleg a különböző zöldségek kombinációját, fűszerezését tudtam hasznosítani, inspiráló volt.

Arwen5 P
Ella Woodward: Egyél jókat Ellával! A hét minden napján

A Ragyogj! jobban tetszett, abban több szimpatikus recept volt, de igazából egynek elmegy ez is. Pozitívum, hogy sok olyan étel van benne, amihez nem kell semmilyen extra hozzávaló. Igényes kiadás, bár jobban örülnék, ha az ételfotók nagyobbak lettek volna.

worsi ASP

FORRÓ CSOKI

1 személyre
250 ml növényi tej (a házi készítésű a legjobb)
2 evőkanál datolyaszirup
2 teáskanál nyers kakaópor
1 teáskanál mandulavaj

Tedd az összes hozzávalót egy lábosba, és lassan melegítsd fel. Közben kevergesd, hogy minden jól elkeveredjen, és a mandulavaj ne süllyedjen le, és ne ragadjon a lábos aljára.
Vedd le a lábost a lángról, mielőtt forrni kezdene, hogy ne menjenek tönkre az értékes tápanyagok.

Még jobban
Ha igazán kényeztetni akarod magad, használj hozzá kókusztejet, a legédesebb, legkrémesebb forró csokit kapod.