Sors-Fordulat (Sors 2.) 188 csillagozás

Ella Steel: Sors-Fordulat Ella Steel: Sors-Fordulat Ella Steel: Sors-Fordulat

Ethan Sharp egy öntelt, törtető focista, aki semmi mást nem akar, mint bekerülni egy európai futball csapatba. Bárkin és bármin képes átgázolni, hogy elérje álmait, ám élete nem várt fordulatot vesz.
Rosie Keller egy átlagos tinilány, akinek különös hobbija van, a futball. Emellett szenvedélye a gyógymasszázs. Bizonyíthatja elhivatottságát, amikor a család kapcsolatai segítségével elkerül egy közeli csapathoz, mint masszőr.
Kettőjük találkozása számos fordulatot hordoz magában. Vajon képesek lesznek felülkerekedni saját önző vágyaikon a szerelemért?
Ethan előtt újra megnyílik az út, de a sors ezáltal még súlyosabb akadályt gördít elé.
Feladja álmait a szerelemért, vagy mindent figyelmen kívül hagyva a vesztébe rohan?

Eredeti megjelenés éve: 2018

Magánkiadás, Debrecen, 2023
NewLine, Budapest, 2019
NewLine, Bakháza, 2019

Ethan Sharp · Evan Keller · Rosie Keller

Emy_Dust IP>!
Ella Steel: Sors-Fordulat

Nagyon köszönöm a lehetőséget, hogy olvashattam. Szuper volt a történet, a felépitése, végig fenntartotta az érdeklődésem, méltó folytatása az első resznek. Nem hiányzik belőle semmi, szenvedély, erotika, izgalom, minden egyben. Mindenképpen olvassátok el, ha fordulatos, élveztes kikapcsolódásra vágytok! Eljött az idő, hogy volán mögé üljek. :)) ♥

Hópárduc P>!
Ella Steel: Sors-Fordulat

Olvasmányos, haladós a könyv.
A történet is jó, bár a focit annyira nem szeretem. Túl sok nincs benne magáról a sportról (nekem ez nem baj).
Viszont sablonosan szinte ugyanaz a történet felépítése, mint a Sors döntőnél. A végére pedig szerintem túl sok minden lett besűrítve. Túl sok dolog történik, úgy, mint a másiknál is.Szerintem ez már így bonyolult volt.
A Rosie szülei nagyon humorosak ebben a részben. Rosie hol naiv kislány, hol érett nő. Ethan néha túlpörög…
Váltott szemszög továbbra is tetszik. :)

meteoritastar>!
Ella Steel: Sors-Fordulat

Az első könyvem az írónőtől. Tudom, hogy ez nem a sorozat első része, de a fülszöveg alapján ez a történet jobban érdekelt. Ezért ezzel kezdtem. De nem rontott az olvasás élményén, hogy átugrottam az elöző részt.
Az biztos, hogy az írónő jól ír, jól pakólja egymás után a szavakat / leszámítva pár oda nem illő szóhasználatot./. Az szereplőit megtudta eleveníteni, olvasatta magát a könyv.
A legjobban Rosie családját szerettem meg. Sokat mosolyogtam rajtuk, velük. Ők voltak a történet lelke.
Ethan és Rosie aranyos páros volt. Tetszett, ahogy alakult a kapcsolatuk. Leszámítva Rosie tervét. Azt nem tudtam elfogadni. spoiler
De a könyv legnagyobb hibája az volt, hogy ellett húzva a történet. Hiába voltak benne nagyon jó fordulatok, izgalmas események, de több is túl hírtelen volt, nem volt felvezetés és hamar meg is oldódtak a gondok. Így veszítettek az értékükből. Ezt nagyon sajnálom. De így is olvasatta magát a könyv és biztos fogok még olvasni az írónőtől.

marilynmiller I>!
Ella Steel: Sors-Fordulat

Ella Steel ismét tökéletes könyvet alkotott. Minden volt benne, amitől egy könyv letehetetlen lesz. Mert számomra az volt, faltam a sorokat.
Romantika, szenvedély, titok és humor. A történet jól felépített, tökéletesen mutatja be Rosie és Ethan életét, céljait, vágyait. Mindkét karakter igazi jellemfejlődésen megy keresztül. A könyv végére szó szerint felnőnek a nagybetűs élethez. Nagy hangsúlyt kap a könyvben a család, az őszinteség, a szeretet. És ezt az egészet átitatja Ella utánozhatatlan stílusa. A történet cseppet sem unalmas, fordulatokkal teli, izgalmas. És a vége? Csak lestem mennyi mindenre fény derült! Tudtam, hogy azt kapom, amit várok.
Ethan és Rosie szerelme és kitartása példaértékű volt, ahogy az öreg Kelleréké is! Jó volt róluk is olvasni!
Köszönöm szépen az élményt, amit kaptam, és sorba állok a következő adagért!
Természetesen jár az öt csillag!!❤

Ella_Steel I>!
Ella Steel: Sors-Fordulat

Az értékelést köszönöm My relationship with books blognak!

„Van benne minden. Izgalom, kaland, cselszövés, árulás, titkok, vágy, erotika, sorsszerű egymásra találás, romantika és kellő dózisú sport. Hiszen alapvetően egy sport központú történettel van dolgunk. Ez a váza mindennek, erre épülnek és az ehhez kapcsolódó események viszik tovább a történetet. A szakkifejezések, az ahogy az egyes dolgoknak utána nézett az írónő, hogy hiteles legyen példaértékű, még az orvosi diagnózis is. Le a kalappal előtte, hiszen ezt így kell csinálni. El kell sajátítani az információkat és úgy átadni ezeket az információkat, hogy azok emészthetőek és szakszerűek legyenek.”

Bővebb értékelését itt olvashatjátok: http://myrelationshipwithbooks.blogspot.hu/2018/03/ella…

B_Kittina >!
Ella Steel: Sors-Fordulat

Eleinte furcsa volt, hogy az előző könyvben még kislány Rosie, ebben a történetre már kész felnőtt nő lett. off Ethant imádtam, pedig a focista fiúk sose jöttek be! ♥
A Keller család továbbra is egy kicsit zakkant, de így szeretem őket.
A cselekmény gyors, üresjáratok nincsenek benne. Gyorsan lehetett vele haladni. A zene választás pedig itt is tökéletes lett.

Ella Steel: Sors-Fordulat

Imádtam ezt a könyvet. Fordulatos, egyáltalán nem sablon történet. Szerethető karakterek. Látszik, hogy az írónő alaposan utánajárt mindennek, mielőtt beleírta a történetbe.
Annyira tetszett a családi összetartás, nagyon jól volt szemléltetve. Szerintem minden ember ilyen családi összetartásra és szeretetre vágyik.
Az erotikus jelenetek ízlésesen voltak leírva. Tetszett, hogy nem azonnal ugrottak egymásnak, folyamatosan alakult köztük a kapcsolat.
Ethan egy újabb könyves álompasi: annyira védelmezi Rosiet és olyan gyengéden bánik vele, hogy az már szinte hihetetlen. Nagyon jó páros alkotnak ők ketten.
Már alig várom Jesse történetét. Imádtam a 16éves, lázadó fiatal fiút. Kíváncsi leszek, milyen lesz később.
Köszönöm @Ella_Steel , hogy ismét egy ilyen fantasztikus történetet írtál nekünk!! Sok ilyet kérünk még :)

Ani249>!
Ella Steel: Sors-Fordulat

Nagyon gyorsan olvasható, haladós történet. A két főszereplő humoros, szimpatikus. Ethan focista, aki komoly karriert akar befutni, ezért mindent meg is tesz. Rosie-t egy kicsit túl fiatalnak találtam, nem ártott volna, ha kb. 5 évvel idősebb. Így néhol kicsit hiteltelen lett a történet. A történet egészében érdekes, tele csavarral, drámával. A végén rendesen meg lett bonyolítva a cselekmény :)

Silverlight>!
Ella Steel: Sors-Fordulat

Nekem ugyanúgy tetszett, mint a sorozat első része. Mondjuk gyengéim a focisták, szóval ezzel a regénnyel nem nyúlhattam mellé. Néha kicsit érdekesen alakul a történet és a szereplők is furcsán viselkednek, de összességében tetszett. Izgalmas, fordulatos történet, mely rabul ejti az olvasót. A főszereplők kellő ideig kerülgetik egymást. Szerintem jól sikerült fonni a cselekmény szálait, s megfelelő mértékben fordulatossá tenni. Jó történet, bár néha egy kicsit akadozott, s néhol klisé került bele, vagy unalmassá vált, de szerintem ez máshol is előfordul, főleg, ha ilyen hosszú a történet.

Gyémántfelhő, Budapest, 2018
Dora_Sullivan>!
Ella Steel: Sors-Fordulat

Újra olvasás után se csalódtam ebben a részben sem.
Továbbra is kedvenc.
Szerethető történet. Szerethető karakterekkel, akik fokról – fokra értek meg a történetben.
Mintha csak egymásra vártak volna, hogy azok lehessenek a végére, akiké kellett, hogy váljanak.
Tetszik, ahogy a családias hangulat átjárja a történetet.
És hát a két főszereplő? Rose és Ethan?!
Imádni való páros. Tetszik, ahogyan egymásra hangolódtak.
Rose foci iránti imádatát megtudom érteni. Bár én annyiban különbözőm tőle, hogy játszani szeretem, mintsem nézni. ;)
Ethan pedig, ahw *.* … Keller apuci után, szívesen fogadnám őt is. ;)

Jó volt újra olvasni. :)

Sipos_Gyermàn_Georgina>!

Egész életemben rá vártam, még ha nem is tudtam erről. Most, hogy megkaptam, nem fogom csak úgy elengedni. Önző, szemét rohadék vagyok, de akkor sem tudom megtenni.

Haraszti_Alexandra>!

– Jesse bácsi, te miért nem akarsz szerelmes lenni? – jelent meg mellette Ashley is.
– Na, gyere – vette ölbe a nőt, aki bármikor le tudta venni a lábáról a nagy Jesse-t. – Tudod, a férfiak szeretnek uralkodni, szeretik irányítani az életüket. Én nem akarom, hogy valaki beleszóljon abba, hogy mit és mikor teszek meg.
– De, ha most elmész, ki fogja kimosni a nadrágodat? És ki főz neked ebédet?
– Megoldom magam. – villantott a lányom felé egy igazi szexi vigyort.
– Jesse bácsi neked szükséged lesz egy nőre, hidd el nekem – simogatta meg a lányom, mire az öcsémnek leolvadt a mosoly az arcáról.
Erre a mondatra mindenki hangos kacagásban tört ki.
– A huszonhárom éves férfit kioktatta egy három éves – öleltem meg újra az én nagyra nőtt testvéremet.

Anarchia_Könyvblog>!

Meg kell élni a negatív dolgokat ahhoz, hogy a gyógyulás útjára lépjünk.

Anarchia_Könyvblog>!

Szóval fogadd el kérlek, hogy te sem vagy mindenható, mindentudó. Szükséged van olykor egy támaszra, egy vigasztaló ölelésre, egy tanácsra. Ettől ember az ember.

Anarchia_Könyvblog>!

A múltban sok keserűség ért, de ennek nem szabad hatással lennie a jövőnkre. A fájdalmat, a gondokat, magunk mögött kell hagyni és arra kell koncentrálni, ami igazán fontos.

Anarchia_Könyvblog>!

Muszáj felülemelkedni a sérelmeiden, mert amíg a tegnapon rágódsz, addig újabb évek szaladnak el melletted, te pedig egyhelyben vársz a nagy semmire. Tenned kell azért, hogy változás álljon be az életedbe.

Pati28 P>!

A férfiak furcsa élőlények. Sokan nagyon nehezen mutatják ki érzelmeiket. Inkább balhéznak minden apróságon, mintsem bevallják, hogy ha valami rosszul érinti őket. Ők nem a nyugodt szavak emberei, vagyis a legtöbben nem azok. Inkább hadakoznak, de nem alkusznak. Nekünk kell okosabbnak lennünk.

Pati28 P>!

Már éppen elindultam volna lefelé, amikor megjelent az ajtóban egy csésze habos tejeskávéval, úgy ahogy szeretem. Könnybe lábadt a szemem a kedvességétől.

Sipos_Gyermàn_Georgina>!

Fájtak az eddigi tetteim. Az, hogy nem vagyok őszinte…

Zsófia_Unger>!

Két lélek, egy gondolat, két élet, egy cél, két szív, egy dobbanás. Igen, ezek vagyunk mi.

Sors sorozat · Összehasonlítás