Öröm ​a köbön 41 csillagozás

Ella Steel: Öröm a köbön

Egy imádnivaló történet a Keller család mindennapjairól. Ha szeretted a Sors-sorozat részeit, garantáltan élvezni fogod a folytatást.

Kukkants be Jesse-ékhez, és ismerd meg a nagyképű férfit apaként!

Pelenkák, cumisüvegek, örökmozgó hármasikrek, egy hisztis ötéves, kialvatlan szülők és a cserfes Ashley Sharp, akinek az életébe beköszönt az első szerelem.

A régi életemet, és vele együtt a nagyra becsült egómat már rég lehúzhattam a vécén…

Eredeti megjelenés éve: 2022

Magánkiadás, Debrecen, 2022

Pati28 P>!
Ella Steel: Öröm a köbön

“(…) ez akár egy gyönyörű, rózsaszín felhőkön ugráló történet is lehetne, de a valóság ennél sokkal ragacsosabb.”

Volt egy olyan érzésem, hogy a Keller család élete a későbbiekben sem válik unalmassá. És milyen igazam lett! :D Még ebben a novellában is annyi minden történik, hogy akaratlanul is az események hurrikánjában találjuk magunkat.
Jesse-knél minden nap egy hatalmas tortúra, köszönhetően a gyereklétszámnak. Ám őket kemény fából faragták, így mindennel IS megbírkóznak.
Kellemes meglepetés volt a befejezés, kíváncsian várom Ashley könyvét. :)

B_Kittina >!
Ella Steel: Öröm a köbön

Jesse az egyik kedvencem a Keller családból. Jó volt új szerepben, apaként megismerni. Örülök, hogy nem „hagyta el” a humorát. :)
Ashley igazi kis cserfes tini lány lett kíváncsi leszek, hogy vajon az Ő élete hogyan fog alakulni a továbbiakban.

Magánkiadás, Debrecen, 2022
Szende84>!
Ella Steel: Öröm a köbön

Jajj de nagyon IMÁDTAM!!!! Szuper volt újra olvasni a régi kedvenc (mindegyik) szereplőkről :)

bemese05 P>!
Ella Steel: Öröm a köbön

Nagyon jó volt visszatérni a Keller család életébe! ☺️ Tetszett, h átélhettük Jesse mindennapos problémáit, Ashley szerelmi életének alakulását és kaptunk egy kicsit Evanből is :) Sok kedvencem is visszatért legalább 1-1 említésre. Örülök, h olvashattam róluk is! Ez egy nagyon vidám novella lett, nagyon tetszik a borítója és a vastagsága is!

Ella Steel: Öröm a köbön

A Keller család “szürke” hétköznapjaik♥ Egyszerűen nem lehet nem imádni őket. A szeretet és a humor az alapja ennek a fantasztikus családnak, amivel minden felmerülő problémát sikerül áthidalni. Jesse…hát na…♥ Ashley életébe való betekintés igazán különleges lett, és nagyon szeretnék róla még hosszabban olvasni. Köszönöm, hogy az Írónő visszarepített a kezdetekhez IS♥ Nagyon szeretem Őket♥Az én igazi sorsfordítóim♥

Ani249>!
Ella Steel: Öröm a köbön

@Ella_Steel ezt kell csinálni szegény olvasóval? ;) Tuti vannak valami szadista hajlamaid! :)) Most megint várhatom Ashley történetét! Remélem, már a nyomdában! :P

Tünde_Vágási>!
Ella Steel: Öröm a köbön

Mindent imádtam. A borító, a novella, minden. Egy dolgot leszámítva: rövid volt. Úgy olvastam volna meg. Imádtam,hogy az előző kötetekből szereplő emberkék mind felbukkantak. Oda voltam,hogy ennyi szemszöget olvashattam.
Viszont a befejezése folytatásért kiált :) vagyis remélem jól gondolom, és hamarosan Ashley-nek is lesz egy saját könyve :D

Virág_Galyas>!
Ella Steel: Öröm a köbön

Úristen, nagyon-nagyon imádtam, annyira jó volt újra visszatérni a Keller család életébe. ♥ Nagyon jó volt mindenkiről olvasni s belelátni a hétköznapjaikba. Nagyon-nagyon örülök, hogy megírta nekünk az írónő ezt a novellát ♥
Ashley-t eddig is imádtam, de most még jobban belopta magát a szívembe ♥ kíváncsian várom a folytatást (nagyon remélem, hogy lesz) ♥

Zsanett>!
Ella Steel: Öröm a köbön

Úgy imádom a Keller családot! Már a megjelenéskor megvettem, aztán valahogy elfelejtkeztem róla. Aztán nemrég akadt a kezembe és gondoltam neki kezdek, elég rossz napom volt aznap, az olvasás közben teljesen feldobta az estémet és egyből jó kedvem lett. Nagyon jókat mosolyogtam, nevettem rajta. Tipikus Jesse történet! Egy könnyed, vicces Ellás történet. Imádom!

takácsera>!
Ella Steel: Öröm a köbön

Imádom a Keller családot. Jesse az egyik nagy kedvencem. Jó volt belelátni a mindennapi gondjaikba. Szerettem Jesse, Matt és Ashley szócsatátit. Annyira összetartó az egész család, a barátok. Lehet velük örülni, aggódni. Az egész családot szeretet veszi körül. Örülök, hogy újra olvashattam róluk, nem lehet őket megunni. Kaptunk egy kis ízelítőt Ashley szerelmi történetéből. Nagyon szeretnék bővebben olvasni róla is. Köszönöm az élményt. Újra csak ismételni tudom önmagam, imádom az egész családot. Csodás a borító is.

Bookaholic77 >!

Majd alszom négy év múlva. Ugye, akkor már alhatok?

Bookaholic77 >!

Egy olyan pillantnak lehettünk a tanúi, ami minden ember életében sorsfordító következményekkel jár…