A ​szeretet dallama (Vágyak dallama 0,5.) 50 csillagozás

Ella Steel: A szeretet dallama

Mi történik, ha a megrögzött agglegény ajtaján bekopog a gólya?
Larry Wells élete minden, csak nem egyszerű. Az ikertestvérével ellentétben ő nem találja a megfelelő utat, ami egy normális célig vezethetné. Aztán egy napon apává válik.

Mert az apaság nem a gyereknemzésnél kezdődik…

Magánkiadás, Debrecen, 2021

Kíra Wells · Larry Wells

pinkprincessreads>!
Ella Steel: A szeretet dallama

Szívetmelengető olvasnány a délutáni kávéd mellé.

Larry élete egyik pillanatról a másikra a feje tetejére áll, amikor az ajtajában talál egy három napos csecsemőt, aki nem más, mint a tulajdon lánya. A szívem teljesen megtelt szeretettel, amilyen emberré vált Larry az új teher alatt. Picit viszont sajnálom, hogy e remek történet nem kapott egy teljes regényt, de még így is volt egy csodálatos délutánom egy csodálatos pasi társaságában.

Teljes szívem ajánlom ezt a novellát azoknak, akik olvasták már a Vágyak dallamát és persze azoknak is, akik még nem mertek olvasni az írónőtől, szerintem ez egy csodás kezdés lehet számotokra.

Erikaolvas >!
Ella Steel: A szeretet dallama

Nagyon jó novella volt, ami egy erős kapocs kialakulásának a kezdetét mutattja be apa és lánya közt.
Humor és érzelmek egy az egyben járnak ebben a pár oldalban.
Nagyon tetszett. Kíváncsian kezdtem el ezután a Vágyak dallama könyvét az írónőnek, mely nagyon titokzatosan és izgalmasan indul.
Kéztetést is érzek rá, hogy az írónő többi könyvét is beszerezzem, de leginkább a Sors sorozatot.

„Ne csak a hibáidat lásd, hanem az értékeidet is.”
@ellasteel

Paulina_Sándorné P>!
Ella Steel: A szeretet dallama

Olvadtam ezerrel. Egy jó pasas és egy csecsemő – verhetetlen párosítása annak, hogy meghódítsa egy nő szívét. Főleg, hogy a férfi nem által pelenkát cserélni. :-) Nagyon tetszett. Kendrát nem kedvelem.

Anita_Simon>!
Ella Steel: A szeretet dallama

Ohhh Larry, nagyot nőttél a szememben, de a szívemben is, ha lehet az alapot még jobban fokozni…❤❤❤
Remek előzmény novella, amiben megismerhetjük Larry apává válását és Kíra gyermekkorát.
Igaz egy bajom volt vele….. hiányzott pár száz oldal, de az is igaz, hogy a lényeg benne volt.
Larry hátrahagyta régi énjét, amikor az ajtaja előtt találta 3 napos lányát, akinek a nevet is ő adta❤❤❤
Imádtam az új Larryt, mindenkinek ilyen apát kívánnék spoiler az életben❤❤❤
Köszönöm @Ella_Steel

Ella Steel: A szeretet dallama

Ismét egy csodálatos kis történtetet olvashattam az apáva válásról @Ella_Steel tollából. ♥
A nagy nőcsábászból egyik napról a másikra főállású, egyedülálló apukának lenni igazi kihívást jelentett Larrynek. Ám, Ő ezt az akadályt sikeresen megoldotta, kisebb nagyobb segítséggel.
Meglepett, viszont az, hogy Kíra szemszögéből is voltak fejezetek. Lehetett sejteni, hogy nem volt egyszerű anya nélkül felnőnie spoiler, de így leírva látni egyenesen szörnyű volt.
A végére egy költői kérdés : Miért minden novella ilyen rövid??!! :D

Trice29 P>!

Nagyon szeretem a macsó apukákat. Larry egy igazi védelmező ♥

Karinaa7 P>!
Ella Steel: A szeretet dallama

Imádtam. Egyszerűen fantasztikus volt megtudni, hogy mi is történt velük pontosan.

Ani249 >!
Ella Steel: A szeretet dallama

Nagyon jó „előszava” a Vágyak dallamának. Bepillantás, hogy indult Larry és Kíra közös élete.

L_Sandra P>!
Ella Steel: A szeretet dallama

Köszönöm @Ella_Steel, hogy megismerhettük Larry és Kíra megismerkedését, első pillanatait. Csodálatos történet arról, ahogy egy férfi, aki addig kihasználta az élete minden percét szórakozásra, hogyan válik egyik pillanatról a másikra szerető édesapává, aki mindent megtenne a lányáért. Meglepetés Kíra szemszögéből olvasott részek, de nagyon tetszettek. A Vágyak dallamából tudtuk, hogy az édesanyja hiánya fájdalmat, szomorúságot okozott neki, főleg a körülötte lévő gyerekek bántása miatt.
Nagyszerű előzménye volt ez a novella a Vágyak dallama könyvnek :)

Nikike_k P>!
Ella Steel: A szeretet dallama

Elképesztő aranyos volt ez a novella, még úgyis, hogy nem olvastam a könyvet. Ezután mindenképp elolvasom! :)
Annyi, hogy hosszabbnak kellett volna lennie.:D
Ajánlom azoknak is akik nem olvasták a könyvet, nagyon szívmelengető történetet kapnak!

B_Kittina P>!

… Mert az apaság nem a gyereknemzésnél kezdődik…

B_Kittina P>!

Nem tudom, mi van benned, de a szívem azonnal élettel telik meg, már akkor, ha csak rád nézek.

Detty77 >!

Magadon érezni, egy másik ember szívdobbanásait, leírhatatlan. És, ha ez a másik ember, a gyermeked, az csak még tovább fokozza ezt az érzést.

Bucsi_Henrietta>!

– Hülye vagy? Én meg a szaros pelenkák… Nem egy univerzumban mozgunk.

Bucsi_Henrietta>!

– Te eltűnsz! – toltam kijjebb a vöröset. – Te bejössz! – ragadtam meg Kendra karját.

Bucsi_Henrietta>!

A szívem hatalmasat dobbant, amikor a tekintetem összetalálkozott egy apró idegenével. Egy babahordozó állta az utamat.

Bucsi_Henrietta>!

-Csak úgy egyetlen szó nélkül itt
hagyta. Segítened kell! Mi kell egy ilyen pici babának? Hogy kell megetetni? Mit kell neki adni? Milyen pelenkát vegyek és a ruhák? Kád. Kell egy olyan műanyag babakád. És a fürdető? Krém a popsijára? És egy cumi. Cumisüveg! Azt biztosan kell! Babakocsi? Ugye arra is szükségünk lesz?

Bucsi_Henrietta>!

Igen. Ő az én lányom és az én feladatom, hogy orvosoljam a problémáját, hogy megszüntessem a fájdalmát, hogy jobb kedvre derítsem, okozza bármi is a rossz hangulatát.

Bucsi_Henrietta>!

– Csak ennyi volt a gond? Hiányzott apa, igaz? – motyogtam tovább.

Bucsi_Henrietta>!

Szereted, törődsz vele, mellette állsz, de vannak harcok, amiket egy maga kell megvívnia. Tudom, nehéz elengedni a kezét, de néha meg kell tenni. Olykor elesik majd, de ott leszel, hogy segíts neki, ha nem lenne ereje azonnal talpra ugrania.

Vágyak dallama sorozat · Összehasonlítás