Deliciously ​Ella vegán szakácskönyve 7 csillagozás

Ella Mills: Deliciously Ella vegán szakácskönyve

Ez a könyv több mint 100 növényi alapú étel receptjét tartalmazza a konyhánkból, az ételbárunkból és a vacsoraklubjainkból.
Több ezren kóstolták és tesztelték őket, vegánoknak, vegetáriánusoknak és húsevőknek egyaránt ízlettek! Mindegyik étel könnyedén elkészíthető egyszerű alapanyagokból, és tudom, hogy gyorsan állandó kedvenceiddé válnak, akár először kísérletezel a növényi alapú főzéssel, csak azért, hogy növeld a zöldségfogyasztásod, akár már régi olvasója és kedvelője vagy receptjeinknek.
A könyvben személyes gondolataimat is megosztottam mindarról, ami a Deliciously Ella színfalai mögött történt az elmúlt években. Csodálatos kaland volt, tele kihívásokkal és olyan sikerrel, amit legvadabb álmaimban sem képzeltem volna. Remélem, inspirálónak és motiválónak tartod majd a történeteinket.
Örömteli főzést!

GABO, Budapest, 2019
288 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634068730 · Fordította: Fehér Zsuzsanna

Bea_Könyvutca P>!
Ella Mills: Deliciously Ella vegán szakácskönyve

Ez a könyv nem csak egy egyszerű receptes könyv, nem csak egy szakácskönyv, hanem a receptek mellett egy történetet is kapunk, kalandokról, tapasztalatokról olvashatunk. Ella azért kezdett blogot írni, hogy lejegyezze, megörökítse konyhai kísérletezéseit, miközben a módszert, az utat kereste, amivel meg tud birkózni az autonóm idegrendszerét érintő betegséggel, ami lényegében ágyhoz kötötte.

Hosszú, munkával teli út vezetett addig, ahol most tartanak, Ella már nem ágyhoz kötött, amiben az étrendje nagy szerepet játszott. Könyvéből megtudhatjuk, hogyan jutott el a tünetmentesség állapotába, mit tesz nap mint azért, hogy megőrizze ezt az állapotot.

A könyv kivitelezése gyönyörű, mind az ételfotók, mind az Ella életéről készült képek hangulatosak és nagyon igényesek, mindamellett, hogy egy remek szakácskönyv, egy szépséges album is ez a könyv.

rosemary_goth P>!
Ella Mills: Deliciously Ella vegán szakácskönyve

Persze, hogy csak átnéztem a recepteket. Hülye lennék végigolvasni az egész könyvet. Ez „csak” egy szakácskönyv!
Na de milyen szakácskönyv!!!
Egyik kedvencem, ha gyors vacsoráról van szó, az egytálétel.
Hát itt van bőven választék. Igazából a legtöbb recept egytálétel, különféle célokra.
Azt hiszem, lesz miből válogatnom a heti menük összeállításánál… És a nasik, vagy kenyérre kenhető finomságok sem maradtak ki belőle

Rekuuu663>!
Ella Mills: Deliciously Ella vegán szakácskönyve

Nem csak egy szakácskönyv. Tele van a szerző életútjával, hogyan jutott el idáig. Tematikus receptek sorakoznak, pár átfedés van a másik könyvével kapcsolatban az Egyél jókat Ellával! – A hét minden napjánnal. Ettől függetlenül sok új, színes és izgalmas ételekkel találkozhatunk. Nagyon szimpatikus a szerző, ha képes ezt a két könyvét megfejelni még valami újabbal, azt is megvenném. :)