Idézetek 24

vklara

…Még azelőtt meg akartam csináltatni, hogy idehoztalak, de amikor Helen írt egy sms-t, hogy megvetted a repülőjegyedet, tudtam, hogy nincs több időm.
– Helen szólt neked? – kérdeztem hitetlenkedve. Stephanie-tól számítottam volna rá, de Helentől?
Azt hiszem, Helen mégsem olyan kis visszafogott, mint gondoltam…

vklara

– Maya egész végig ott voltam a szívedben. Nem hinném, hogy túlságosan meg kéne dolgoznom ezért.
– Mindig is a sármod része volt az, hogy seggfejként viselkedsz? Vagy netán valami vagy valaki miatt lettél ilyen?
Éreztem, hogy szavai jeges igazsága hideg zuhanyként érik bőrömet.

vklara

– Hiányoztál. Miattad vagyok és miattad is akarok itt maradni. Amióta először megláttalak, szépen lassan beléd szerettem, és úgy döntöttem, megtartalak Maya Hart.
Izmai teljesen megmerevedtek. Ajka szétnyílt, mintha vissza akakrt volna vágni valamivel, de nem találná a megfelelő szavakat.
– Csak így, egyszerűen? – kérdezte, és nagyot nyelt.
– Igen, édesem. Csak így, egyszerűen – válaszoltam kissé lágyabb hangon.

VVivuss

A remény csodálatos, ha akkor érkezik, amikor úgy érzed, hogy a szívedet mindjárt kitépik a mellkasodból, amikor úgy érzed, hogy mindjárt elveszíted éned másik felét.
Azt a felét, aminek a közelsége szükséges a túlélésedhez.

Simon_Ziti

Mert néha be kell ismerni a vereséget ahhoz, hogy más utat találjon a győzelemhez.

SeRa00

– A szív akkor lep meg minket, amikor a legkevésbé számítunk rá. Ha téged és Alexandert egymásnak szánt a sors, akkor valahol máshol vagy máskor biztos megismerkedtetek volna.

– Hiányzol! – mondtam.
– Itt vagyok – suttogta.

SeRa00

– El sem hiszem, hogy itt vagyok! – suttogtam, és megfogtam a karját.
– El sem tudom képzelni, hogy bárhol máshol legyél! –suttogta.