Híd ​két világ között (WITCH 10.) 10 csillagozás

Elizabeth Lenhard: Híd két világ között

Heatherfieldben nyomozók próbálják felderíteni Elyon eltűnésének okát. Az Őrzők tartanak a lelepleződéstől. Elyon segélykiáltása nyomán a lányok a Hálón keresztül elindulnak Meridiánba. Rá is bukkannak Elyonra, aki a szüleire vonatkozó különös felfedezés nyomán borzasztóan vívódik. Vajon miképpen hidalja át Elyon a régi élete és az uralkodói jövő közötti szakadékot?

A sorozatban megjelent: Az erő egysége, A megdöbbentő eltűnés, Meridián felfedezése, A tűz hatalma, Az utolsó könnycsepp, Illúziók és hazugságok, Meridián fénye, Kiút a sötétségből, A négy sárkány.

Egmont-Hungary, Budapest, 2006
Egmont-Hungary, Budapest, 2006

dorkabuba>!
Elizabeth Lenhard: Híd két világ között

Ezt a kötetet kicsit tölteléknek éreztem. Az nem igaz, hogy semmi nem történt benne, de nem túl sok minden, és azok is kicsit lógnak a levegőben nekem.
    Már többedszerre vannak megemlítve Phobosz Suttogói a sorozatban. Ők tulajdonképpen a leghűségesebb követői az uralkodónak, ők érintkeznek a néppel: látnak, hallanak és beszélnek. Tiszta ÁVÓ. Meridiánban érdekes még a női örökösödési ág, ami nem biztos, hogy ebben a kötetben derült ki elsőként.
    Irma és Cornelia (szinte) örök riválisokként vannak lefestve, akik igazából túl sok mindenben hasonlítanak egymásra. Kicsit „két dudás egy csárdában” effektus. Most tudatosítottam magamban azt is, hogy nekik kettőjüknek van kisebb tesójuk, és mindketten kifejezetten rossz kapcsolatot ápolnak velük, mert a kicsik ”idegesítők”. Ez az üzenet annyira nem tetszik, mert ez körülbelül azt sugallja, hogy 10 éves kor alatt tuti idegesítő a tesód. Ami nyilván nem igaz. Ott van Taranee és a bátyja, akik jó kapcsolatban vannak. Értem, hogy Taranee már nem gyerek, de biztos előtte is jó tesók voltak.

Alexandra_Oláh_2>!
Elizabeth Lenhard: Híd két világ között

Heathergieldben nyomozók próbálják felderíteni Elyom eltünésének okát.Az Őrzők tartanak a lepleződéstől.Elyon segélykiáltása nyomán a lányok a Hálón keresztül elindulnak Meridiánba.Rá is bukkannak Elyonra,aki a szüleire vonatkozó különös felfedezés nyomán borzasztóan vívódik.Vajon miképpen hidalja át Elyon a régi élete és az uralkodói jövő közötti szakadékot??

WITCH sorozat · Összehasonlítás