Csillapíthatatlan ​vágy (Maiden Lane 2.) 116 csillagozás

Elizabeth Hoyt: Csillapíthatatlan vágy

Lady Herónak mindene megvolt,amit egy nő akarhat. Az élete azonban fenekestül felfordul,amikor megismerkedik Griffin Remmingtonnal. Állandó szócsatáik nyomán fellobban köztük a tűz,miközben a férfi ellenségei terveket szőnek, hogy örökre véget vessenek az álmaiknak…

Eredeti mű: Elizabeth Hoyt: Notorious Pleasures

336 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789636435301 · Fordította: Melis Pálma

Griffin Remmington · Lady Hero Batten · Silence Hollingbrook

Sippancs P
Elizabeth Hoyt: Csillapíthatatlan vágy

Tökéletes Hölgy és Szégyentelen Lord – azt hiszem, hogy én már abban a pillanatban beleszerettem a párosukba, amikor Hero beledöfte a fülbevalóját Griffin fenekébe. :)
Nagyon, nagyon, nagyon tetszett. Alapból nem vagyok híve a spoiler történeteknek, de itt teljesen egyértelmű volt, hogy Griffin mellett Thomas labdába sem rúghat. Eleve sokkal nyitottabb, lazább, talpraesettebb és élettel telibb volt, mint a bátyja, amellett, hogy a család spoiler, plusz az sem utolsó szempont, hogy még az ég is egymásnak teremtette őket Heróval.
A mellékszereplők közül Phoebe-ről és Maximusról szívesen hallanék még, Silence-t viszont továbbra sem sikerült megkedvelnem. Pedig az ő könyve a következő…

ncsn87
Elizabeth Hoyt: Csillapíthatatlan vágy

Végre! Végre! Végreee! Ez a második rész kellett, hogy engem is a bűvkörébe vonjon Hoyt. Teljes mértékben imádtam! ♥♥♥
Griffin és Hero… Olyan tökéletesen összeillő páros. *.* ♥ Minden sor, ami róluk szólt, tele volt szenvedéllyel, szerelemmel. Perzselt! Szeretem, hogy Hoyt nem köntörfalaz az erotikus jeleneteknél, mégis gyönyörűen fogalmazza meg. Örök hála az írónőnek! :)
De a többi karakter is kezdi egyre jobban a szívembe lopni magát. Megs a nagyszájú, és Phoebe, annyira nyíltszívűek és őszinték. :)
Mary Darlingról meg a kezdetek óta sejtettem, kié. :)) Szóval Silence kötetét epekedve várom!
Nagyon köszönöm nektek @BeccasBubbles és @Nüx_Játékterme, miattatok nem maradtam le erről a csodás sorozatról! ♥♥♥

meteoritastar
Elizabeth Hoyt: Csillapíthatatlan vágy

A történetet egy szokványos történelmi romanikusnak is mondhatnám, de nem fogom. Mert a könyv stílusa, a párbeszédek, amik nagyon sokszor mellőztek mindeféle finomkodást, a helyszínek, ismét szegény-gazdag negyed közötti ingázás és persze a szereplők mind elérték, hogy ne egy legyen a sok közül.
A romantika, a szerelem se volt elkapkodva. A szócsaták, vágy és a szikrák között szép lassan fedezték fel, hogy egymásnak vannak teremtve.
Sokat mosolyogtam a pároson és egyre jobban érdekel a többi szereplő is. :)):))

ui.: Számomra paróka mentes volt a könyv. Legalábbis Griffinét már az első alkalom után elégettem :)):))

Navi P
Elizabeth Hoyt: Csillapíthatatlan vágy

A herceg lánya és az őrgróf öccse. A karót nyelt szobor és a szoknyapecér. Aztán mindkettőjükről kiderül, hogy több van bennük. Érzés, becsület, önfeláldozás, hit. Jó volt, de az első egy hajszálnyival jobb. Tippem van a kísértetre, Darling származása pedig, huh. Phoebe, nagyon sajnálom :( Thomas és Maximus, hát, nem lettek kedvenc karakterek.
Kíváncsi vagyok a folytatásra.

Zsazsóó
Elizabeth Hoyt: Csillapíthatatlan vágy

Tetszett a könyv. Mondjuk arra számítottam, hogy a tesók történetével folytatja majd… már nagyon kíváncsi vagyok Silencre és elbűvölő Mickyra:). Aranyos párt alkotott Hero és Griffin. Ők is megfutották a tipikus történelmi romantikus köröket:D. Néha Hero ellenállása már egy picit sok volt…
Ja és imádom Hoyt kis meséit a könyveiben:), nagyon aranyos és ötletes volt ez is!:)

anikho P
Elizabeth Hoyt: Csillapíthatatlan vágy

Nagyon szerettem Hero és Griffin könyvét. Izzott a levegő köztük az első perctől kezdve.
A vége különösen szívet tépő volt, ahogy már többen említéseket tettetek erről.

Igazi történelmi romantikus. Remek kikapcsolódás volt. Itt is észrevétlenül repültek el az oldalak.

És jöhet Silence története! :)

Tóth_Orsolya_3 P
Elizabeth Hoyt: Csillapíthatatlan vágy

Újabb jó kis történet Hoyt-tól.
Imádtam Griffint. :-) Igazi álompasi, látszólag nagy szoknyapecér, aki csak a női hódításoknak él (na jóóó, nem csak látszólag :-P), miközben… spoiler
A romantika, izgalom, erotika ebben a részben sem hiányzott. És most már nagyon birizgálja a csőrömet, hogy ki is lehet St. Giles kísértete.

A_Shara
Elizabeth Hoyt: Csillapíthatatlan vágy

Azon gondolkodom, vajon miért nem olvastam hamarabb? Azt hiszem a borító riasztott el…
Nagyon tetszik a sorozat, hiába na… bejönnek a rosszfiúk, éljenek bármely korban.

Dora_Sullivan
Elizabeth Hoyt: Csillapíthatatlan vágy

Az a picike kis fél csillagot csak azért vontam le, mert az első rész nekem ennél sokkalabb jobban tetszett.
Viszont tetszett ez is, s szerettem is.
Lady Hero már a Bűnös szándék – ban is szimpatikus karakter volt, ebben meg pláne az volt… kivéve a vége felé… ott volt egy fajta megbicsaklása a részemről. De örültem, hogy végül a Griffin iránt aggodalma és féltése észhez térítette őt. *.*
Oh, Griffin. Különösen tetszett, hogy már az elején olyan züllötten és pimaszul viselkedtél, amellyel rögvest megnyertél magadnak.
Nagy kedvenceim voltak a két főszereplő közti szócsaták… ahogyan az is, ahogyan Hero próbálta „jobb útra téríteni” Griffint. Ahogyan az is, amikor Griffin kiált Hero mellett… vagy amikor sikeresen felbőszíttette s egyben felkorbácsolta benne a Csillapíthatatlan vágyat

TEtszett, hogy Silence-ről itt ebben is olvashattam… s azok alapján amik történtek vele ebbe a kötetben, már alig várom, hogy olvashassam az ő történetét is.

S most már aztán igazán kíváncsivá tett Hoyt a St. Gillies kísértetével szemben… Vajon ki lehet ő? Bár akad sejtésem a kiléte felől… de bízom benne, hogy hamarosan kiderül, hogy ki is őt. *.*

Dixy05 P
Elizabeth Hoyt: Csillapíthatatlan vágy

Ez a könyv magában foglalja mindazt, amit számomra a történelmi romantika jelent. Rengeteg romantika, rengeteg szerelem, és még több szenvedély. A sorozatból eddig ez a kötet volt a kedvencem. Jobban is tetszett, mint az első rész. A főhősnőt Hero-t már az előző kötetben megszerettem, főleg, mivel az elsők között állt ki az árvák ügye mellett. Griffin pedig megtestesítette a tökéletes rosszfiút, aki remekül passzolt hozzá. Szegény férfit néha már kimondottan sajnáltam, főleg mivel olyan sokat kellett várnia arra, hogy végre hallhassa a szeretlek szót szíve hölgyétől. Szegény férfiak, néha nem könnyítjük meg az életüket, de ez fordítva is igaz. Itt pedig a jó ügy érdekében történt minden. Összességében csak azt mondhatom, nem bántam meg, hogy elkezdtem ezt a sorozatot, remélem a további részek is hasonlóan élvezetesek lesznek.

Csoszi

Az isten verje meg az összes önelégült, tökéletes nőt – és azt a nappaliban látott vörös hajú némbert meg különösen.

Csoszi

– Honnan tudhatná egy kismadár, hogy nem szeretne szabadon élni egy mezőn, ha még sohasem próbálta ki?

Sippancs P

– (…) Azt hiszem… igen, hiszem, hogy mindannyian képesek vagyunk arra, hogy szerelmesek legyünk – vagyis, hogy nagyon beleszeressünk valakibe –, és valahol létezik egy ember, aki viszonozni fogja ezt a szerelmet.

Kapcsolódó szócikkek: Lady Hero Batten · szerelem
Csoszi

– A maga jó hírét szeretném megőrizni a bátyjánál.

A férfi hátravetett fejjel hahotázni kezdett, olyan hangosan, hogy magára vonta a többi táncos elképedt tekintetét.

– Maga még nem tudta? Nekem nincs jó hírem, amit megvédhetne, kedves Lady Tökéletes. Tegye el a pajzsát, a kardját és a csillogó páncélját. Nincs sárkány, amit meg kellene ölnie miattam. Nincs mit megvédelmezni.

Kapcsolódó szócikkek: Griffin Remmington · Lady Hero Batten
Csoszi

Apró mosolyt csalt a nő puha ajkára, és Griffin szíve hevesebben vert ettől a látványtól. Ennek a nőnek egy mosolya – egy valódi mosolya – többet jelent számára, mint más nő meztelen teste. Milyen egy furcsa gondolat?

Csoszi

Griffin felsóhajtott és az üléstámlára hajtotta a fejét. Az a csók nagyon is különleges volt. Gondolatban felidézte a nő puha, engedelmes száját, mellkasához feszülő keblét és a saját heves szívdobogását. Természetesen felébredt benne a vágy, de furcsa módon nem az ölelés erotikus része maradt meg a fejében, hanem a bája. Olyan jólesett, mint amennyire helytelen volt.
És bármennyire is őrültség volt megcsókolni a bátyja menyasszonyát, újra és újra megtenné, ha Lady Hero a legcsekélyebb jelét adná a beleegyezésének.

Kicsicsillag123

– Csak nem szorít a parókája?
– Tessék?
– Mert azt hiszem, hogy akkora a feje, hogy elég kényelmetlen lehet.

krisztin1 P

(…) A bizalom valótlanságok miatt is ugyanolyan könnyen megrendülhet, mint hazugságok miatt.

krisztin1 P

– … te meg én olyanok vagyunk, mint a vaj és a kenyér.
– Milyen romantikus – jelentette ki Hero bosszankodva.
– Pszt! – csitította a férfi, Hero pedig a tenyerébe fogta az állát, amint nevetéstől remegő hangon, de mégis komolyan folytatta: – Kenyér és vaj. A kenyér stabilitást biztosít a vajnak, és a vaj megízesíti a kenyeret. Együtt tökéletesek.

Maiden Lane sorozat · Összehasonlítás