!

Bűnös ​csábítás (A négy katona legendája 2.) 70 csillagozás

Régikönyvek.hu · 1.490 Ft –20% 1.192 Ft
Könyvtár

Lord ​Vale saját esküvője napján, hasogató fejfájással, másnapos állapotban ébredezik egy sekrestyében, ahol is menyasszonya közli vele, elhagyja őt egy másik férfi kedvéért. Miközben azon töpreng, vajon miért lett hozzá fél éven belül már a második arája is hűtlen, egy számára ismeretlen hölgy házassági ajánlatot tesz neki.
Melisande Fleming évekig irigyelte legjobb barátnője, Emeline és Lord Vale jegyességét. Amikor végül Emeline mást választott, Melisande szívében titkos remény gyúlt, hiszen kínzó, néma szerelemmel szerette és figyelte a férfit, aki a társasági élet közismert nőcsábásza és nagyhangú mókamestere volt.
A szokatlan körülmények között megköttetett házasság nappal józan és kimért, éjjelente azonban buja és szenvedélyes. Az egymás számára idegen házastársak szinte észrevétlenül kerülnek egyre közelebb és közelebb a másikhoz, valamint féltve takargatott titkaikhoz, mígnem egy skóciai utazás szembesíti őket a múltjukkal.
Ahhoz, hogy leküzdhessék a… (tovább)

Eredeti mű: Elizabeth Hoyt: To Seduce a Sinner

Eredeti megjelenés éve: 2008

General Press, Budapest, 2011
326 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789636433024 · Fordította: Nagy Nikoletta

Elcserélné vagy eladná

1.200 Ft ★★★★★ Eladó Elcserélhető
Blue_Nadine könyve Elizabeth Hoyt: Bűnös csábítás

Elizabeth Hoyt: Bűnös csábítás

Ó, ez olyan szép volt *-*
Lord Vale, azaz Jasper már az előző részekben is nagyon megtetszett, és itt csak még jobban belehabarodtam. Szeretem az ilyen bolondos, életvidám főhősöket :)
Melisande pedig szintén egy nagyon szerethető karakter. Kis csendes, visszahúzódó, nem szeret a figyelem középpontjában állni, viszont van egy igazán buja és eltökélt oldala is, amit csak Jaspernek mutat meg. Mert van, amikor félénk, de képes jól megmondani a magáét, és nem hagyja magát elnyomni. Ez tetszett.
A történet egészen meseszerű: érdekházasságból szerelem. Az ilyenekért oda vagyok :D
Romantikusoknak mindenképp ajánlott. Igazi balzsam a léleknek.

Tóth_Orsolya_3 P
Elizabeth Hoyt: Bűnös csábítás

„- Szeretném, ha megértenéd, hogy most már látlak. Megmártóztam a szépséged csodájában, és többé nem engedlek el. Megtépázott lelkem mindem szerelmével szeretlek.”

Ohhh, mondtam már, hogy imádom Hoyt regényeit? :D Mert ha igen, akkor is újra megteszem, mert nem lehet elégszer mondani!!!
Melisande egy igazi határozott, mégis érzékeny teremtés, akit nem vesznek észre a férfiak, pedig ha tudnák, micsoda kincs rejtőzik a „mókusbarna” :-) külső mögött… Szerencsére az elinte igazi tökkelütöttként viselkedő Lord Vale végül rájön, hogy számára igenis Melisande a tökéletes NŐ.
Imádtam a könyv humorát, imádtam a szereplőket, imádtam Mouse-t és imádom Hoyt-ot!!! ;-)

A_Shara
Elizabeth Hoyt: Bűnös csábítás

Egyre jobban szeretem E. Hoyt könyveit. Ez a történet pedig különösen kedves és vidám volt, tele romantikával és kalanddal.

meteoritastar P
Elizabeth Hoyt: Bűnös csábítás

Most nagyon rovid leszek.
Nem lehet sok mindent irni rola.
Volt benne megrazo, szorakoztato, meghato es izgalmas resz is. Mindenbol egy kicsi.
Nagyon tetszett:)):))

l_moni

Érdekházasságból szerelem.
Nagyon jó könyv. Melisande és Vale kicsit furcsa de szuper páros.
A szürke kisegér és a lelkileg megtört ember kapcsolata szépen lett megírva.
A mellékszál is tetszett, a kutyus meg imádnivaló :)

Navi
Elizabeth Hoyt: Bűnös csábítás

Tetszett, szerettem a karaktereket, olvasmányos volt, a fél levonás a vége miatt volt. Azt úgy összecsapta, amint annak a rendje. Most mi van? Mi van Horn-nal? Miért? Ez így nekem kevés volt.

Lady_E
Elizabeth Hoyt: Bűnös csábítás

Ez még jobb volt, mint az előző rész, úgyhogy azt hiszem addig nem nyugszom, míg Hoyt összes könyvét el nem olvasom.
Nagyon szerettem Melisande és Vale karakterét is. Passzoltak egymáshoz, bár elég sokáig tartott, míg ezt felismerték.

Veress_Éva
Elizabeth Hoyt: Bűnös csábítás

Nekem kifejezetten tetszett. A kutyus belopta magát a szívembe, és a főszereplők igazi szerelmének kialakulása is jól meg volt írva. A párhuzamos mese története pedig még jobb volt mint az első kötetben. Már kezdek is neki a következő kötetnek. :)

Edina_Bégány_Bosnakoff
Elizabeth Hoyt: Bűnös csábítás

Ezt a sztorit olvasni kell. Ezt a férjkérést élvezni kell. Melisande Fleminget érdemes megismerni, így csak ajánlani tudom mindenkinek, hogy járjon utána milyen is az amikor valaki egy vikomtot kér férjül.

Fairymysz
Elizabeth Hoyt: Bűnös csábítás

Aranyos történet volt. Jó volt olvasni a két sebzett lelkű emberről, akik szinte a véletlennek köszönhetik, hogy összeházasodtak, mégis mély szerelem és szeretet alakul ki közöttük. Minden titok és múltbeli rossz ellenére.
És egyre kíváncsibb vagyok, hogy ki az áruló.
Munroe történetére pedig nagyon-nagyon kíváncsi vagyok: imádom a sebzett, mufurc főszereplő pasikat. :)

SzAngelika

– …Szerintem ez az eljegyzés jól fog sikerülni. Van egy ilyen megérzésem.
– Egy megérzése, uram?
– Igen. – felelte Jasper. (…) – Mint két héttel ezelőtt, amikor feltettem fél guinea-t arra a hosszú nyakú pejre.
Pynch megköszörülte a torkát.
– Úgy emlékszem, az a pej lesántult.

SzAngelika

– Articsóka. Igazából sosem tudtam, hogyan kell enni az articsókát.
– A fogaddal leharapdálod a levelét. Nem nehéz.
– Ráadásul levele van. Kinek jut eszébe levelet enni? – hangzott a feltehetően költői kérdés. – Nekem ugyan nem. Bizonyára egy nő találta fel az articsókaevést.
– A rómaiak is ették.
– Akkor egy római nő. Nyilván felszolgált a férjének egy nagy tál levelet, és így szólt: Tessék, drágám, lakj jól!

DarknessAngel

– Ha minden érzelmi hatalom a férfi vagy a nő kezében van, nem tudnak őszintén szeretni. Azt hiszem, az embernek meg kell nyílnia a szerelemhez. Meg kell engednie magának, hogy sebezhető legyen.

DarknessAngel

Pynch, hallott már olyat, hogy valaki egyetlen nap leforgása alatt elveszíti a menyasszonyát, és talál helyette másikat? – kérdezte Jasper mintegy mellékesen aznap délután.
Hatalmas bádog fürdőkádjában heverészett.
Pynch, az inasa a szoba sarkában állt, és a szekrényben, a ruhák között matatott.
– Nem uram – felelte anélkül, hogy megfordult volna.
– Akkor lehet, hogy én vagyok az első a történelemben, akivel ez történt. Londonban szobrot kellene állítaniuk a tiszteletemre. A gyerekek szájtátva bámulnák, a nevelőnőik pedig figyelmeztetnék őket, hogy semmiképp se az én kétes példámat kövessék.
– Minden bizonnyal, uram – hangzott Pynch egyhangú válasza.

– Bolond vagy?
A férfi felkapta a fejét ezekre a szavakra és erre a hangnemre, de inkább kíváncsian, semmint megbántva.
– Nem.
– Lehet, hogy kiskorodban fejre ejtettek – közölte kedvesen Melisande. – Vagy talán a családodban van hajlam az elmebajra.
Jasper lassan megrázta a fejét, és még mindig az asszony felé közeledett.
– Tudtommal nincs.
– Akkor teljesen magadtól vagy bolond.
– Nem hiszem, hogy gyengeelméjűbb lennék, mint bármelyik másik férfi.

SzAngelika

Egy káplán miatt hagyták el?!
– Jaj, ha látná a szelíd barna szemét, a szalmaszőke haját és az ünnepélyes megjelenését…! Biztosan maga is úgy érezne, ahogyan én.
Jasper felvonta az egyik szemöldökét. Ez igen valószínűtlennek tűnt.

DarknessAngel

Tudta, hogy izzad az arca a tűz melegétől. Néhány csapzott hajszál tapadt az arcához, az inas szemébe nézett, és megkérdezte:
– Na, így milyen?
Pynch közelebb hajolt, és azt felelte:
– Tökéletes…
És megcsókolta.

SzAngelika

…úgy tűnik, a remény szívós dolog, sőt, a remény hal meg utoljára.

Tóth_Orsolya_3 P

– Szeretném, ha megértenéd, hogy most már látlak. Megmártóztam a szépséged csodájában, és többé nem engedlek el. Megtépázott lelkem mindem szerelmével szeretlek

leontin

„-Ah, egy zenedélután! Milyen kellemes délutáni időtöltés! Remélem, lesznek olyan countryballadák, amikben leánykák a kútba ölik magukat.”

A négy katona legendája sorozat · Összehasonlítás