Csókfüggők ​/ Megszólal a riasztó / Átváltoztatjuk! (A vágy 12 árnyalata) 40 csillagozás

Elizabeth Bevarly – Jeanie London – Heidi Betts: Csókfüggők / Megszólal a riasztó / Átváltoztatjuk! Elizabeth Bevarly – Jeanie London – Heidi Betts: Csókfüggők / Megszólal a riasztó / Átváltoztatjuk!

3 ​lebilincselően szenvedélyes történet egy kötetben.

-Elizabeth Bevarly: Csókfüggők
Becca és Turner gyerekkoruk óta jó barátok, még a cigarettára is egyszerre szoktak rá. Most is együtt döntik el, hogy igénybe veszik egy pszichológus segítségét, mert le akarnak szokni a dohányzásról. A doktornő összekeveri őket egy gátlásos házaspárral, és ennek az lesz a következménye, hogy Beccáék egy másik, sokkal elsöprőbb szenvedély rabjai lesznek…

-Jeanie London: Megszólal a riasztó
Mallory és az apja régen betörésből tartották fenn magukat, mígnem egyszer „munka” közben megszólalt a riasztó. A lány abban a tudatban él, hogy annak idején Jake buktatta le őket. Évekkel később a férfi megkeresi Malloryt, és arra kéri, tesztelje az általa kifejlesztett biztonsági készüléket, ami szoros együttműködést feltételez…

-Heidi Betts: Átváltoztatjuk!
Gyászos nap virrad Gwenre: a harmincegyedik születésnapja. Elhatározza, hogy szakít eddigi egyhangú életével,… (tovább)

Harlequin Magyarország, Budapest, 2013
Harlequin Magyarország, Budapest, 2013
336 oldal · ISBN: 9789635385508 · Fordította: Harcsa Henrietta, Erős László, Szathmári Ágnes

christine>!

A Csókfüggők volt a kedvenc. Nagyon sokat nevettem rajta. :)
A többi – legalábbis számomra – nem volt olyan izgalmas, de egynek elmentek. :)

Selly I>!

A könyvben szereplő három történetet nem szabad véresen komolyan venni, céljuk a könnyed kikapcsolódás nyújtása, semmi egyéb, és ezt egyáltalán nem negatív értelemben értem.

Nekem kifejezetten tetszett ez a kis történetgyűjtemény, arra a pár órára lekötött. Nem vártam tőle világmegváltó gondolatokat, így nem is csalódtam. Fél csillagot levontam, mert rettentő apró betűk vannak benne, és ezt a kellemetlen tényezőt csak tizenpár oldal után sikerült megszoknom.

zuna19>!

Nekem mind a három történet tetszett. Sokat nevettem rajtuk. Talán a harmadik tetszett a legjobban, de a másik kettő se volt rossz.

repe993 P>!

A négy könyv közül messze ez volt a legjobb!
Az utolsó történet mindent vitt, tényleg sütött a sztoriból a vágy!
Megszólal a riasztó után A farkas és Piroska befut még a dobogóra.

Britta89>!

Ez egy igazi, velős csöpögős romantikus sztori egy kis erotikával fűszerezve.
Sok mondanivalója nincs, de úgy gondolom nem is emiatt íródott. Inkább egy könnyedebb kikapcsolódás a célja.
3 rövid szerelmi történet található benne, mindegyik igazán ötletes. Azt hiszem egy strandra vagy egy hosszabb útra lenne tökéletes választás ez a könyv.

kerva>!

Mind a 3-ra értendő a 4 csillag.
Voltak bennük jó ötletek, de néhol, nem is tudom, hogy fogalmazzak, olyan kis butuska volt a sztori.

Moncsi22>!

A borító szép. A történetek itt mind tetszettek és magával ragadtak. Ebben a könyvben mind a három történet a szivemhez szólt.

leprikon>!

A három történetből egy volt, ami alulról súrolta, az általam amúgy is alacsonyra tett mércét. Kettő viszont messze alulmaradt. Brrrr….

Kicsicsillag123 P>!

Őszintén szólva kicsit tanácstalan vagyok mit írjak, hol kezdjem. Sok mondanivalóm viszont sajnos nincs. Az első két történet tetszett, nagyon jól elszórakoztam rajtuk. Komolyan a könyv felénél már ott tartottam hogy ez talán megugorja azt a szintet ami az első kötetnek nem sikerült annyira. Sajnos rászóltam a dologra. A harmadik sztori nagyon felidegesített, alig vártam hogy túl legyek rajta. Jó, azért olyan rossz nem volt, de Gwen karaktere kicsit kihozott a sodromból. Pedig azt hittem őt imádni fogom a könyvtárosi szakmája miatt. Még a nagy önbizalomhiányával nem is volt gond, de mikor konkrétan letagadta a munkáját mert az túl szürke és unalmas az kicsit zokon vette a könyvtárosi lelkem. Jó nem egy eget rengető dolog, de mint könyvtáros akkor is kicsit a szívemre vettem. Na mindegy. Külön- külön sajnos nem tudok értékelni úgyhogy az összevont csillagozás lett 3,5 köszönhetően az utolsó novellának.

zuna19>!

– De mit jelent mindez? Egyetlenegyszer csókolóznak, és tíz évvel később az első találkozásukkor rögtön az ágyban kötnek ki?
– Elég hatásos csók lehetett – somolygott Opál.

zuna19>!

– Azt várod, hogy eljöjjön a nagy Ő? És mi van, ha soha nem találkozol vele?
– Rá fogok találni – válaszolta Jake határozott hangon. – És ha eljön az ideje, fel is fogom ismerni.

Camryn_23>!

– Meztelen vagy – állapította meg a nyilvánvalót.
– Imádom az éles eszű férfiakat – ajándékozta meg Becca egy ragyogó mosollyal.