Forgószél ​a nappaliban (Egy rém zűrös család 1.) 7 csillagozás

Elisa Puricelli Guerra: Forgószél a nappaliban

Az egész akkor kezdődött, amikor Leó megérkezett Milánóba, hogy egy évet édesapja új családjával töltsön. Édesanyját, aki eközben különleges tudósítóként körbeutazza a világot, csak a tévéhíradóban láthatja viszont. Leó egyik napról a másikra egy olyan családba csöppen, amelyet alig ismer. A legnagyobb problémát Elektra jelenti: a kilencéves energiabombának ugyanis esze ágában sincs befogadni a féltestvérét, sőt mindent elkövet azért, hogy Leót elüldözze új otthonából!

Alexandra, Pécs, 2015
144 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633576649 · Fordította: Túri Zsuzsanna · Illusztrálta: Paola Antista

Bleeding_Bride IP>!
Elisa Puricelli Guerra: Forgószél a nappaliban

Igen, igen, tudom, nem én vagyok a célközönsége ennek a történetnek, de hiába tagadom, naponta be tudnék falni egyet belőle.
Sajnos az életritmusom nem mindig engedi meg, hogy ilyen terjedelmű köteteket olvassak fel a lányomnak, de kihasználva az abszolút lusta hétvégét, sikerült két leülésből ledaráljuk. Én élvezettel lapoztam, a hat évesem pedig végig tátott szájjal várta, hogy mi is fog még történni.
Az egyetlen probléma mégis az, hogy vége van.
Szóval, mindenki akinek kis lurkója van, akár olyan, aki már kicsit többet igényel, mint egy mese felolvasása, vagy akár kezdő olvasó, nyugodt szívvel ajánlom. Sőt, esetleg elvált szülők gyermekének is szerencsés választás lehet, akiknél egyik vagy akár mindkét fél új családot is alapított közben.
Ezer hála @Szimirza -nak, mert ha nem lep meg vele, nem valószínű, hogy megismerkedünk ezzel a zűrös családdal.

_readingislife__>!
Elisa Puricelli Guerra: Forgószél a nappaliban

Hogy én ezt mennyire élveztem. Nagyon aranyos és szórakoztató könyv volt. :)

Egy rém zűrös család sorozat · Összehasonlítás