Aprósütemények 2 csillagozás

Elek Mária: Aprósütemények

Az 1x1 Konyha egy olyan színes szakácskönyv sorozat, amely fotókkal illusztrálva segít ötleteket meríteni a kezdőknek és a konyhában már otthonosan mozgóknak egyaránt. Ízletes vendégváró falatkák, csábító aprósütemények, az ázsiai konyha remekei, mint gyorsan elkészíthető ételek kavalkádja elevenedhet meg a receptek nyomán az Önök otthonában. Az ételek elkészítésén kívül külön kalóriatáblázat kötet segíti a konyhában tevékenykedőket.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: 1x1 konyha Elektra

Elektra, 2014
48 oldal · ISBN: 9785155203794

rex501>!
Elek Mária: Aprósütemények

Nagyon szuper kis füzetecske ez, tele jobbnál jobb receptekkel. Szerencsémre egy olyan süti receptje is benne van, amit már egy ideje kerestem. off Szinte az összes gyors és egyszerű. Ez alól szerintem kivétel a mignon, amire egy kicsit több időt és energiát kell szánni, ha tényleg nagyon gusztusosan akarjuk elkészíteni. Nekem ez utóbbi eddig a kedvencem, egy kis variálással sikerült elkészítenem egy puncsos változatot is.

roganedina>!
Elek Mária: Aprósütemények

Nagyon jó kis füzetke, tele finomabbnál finomabb receptekkel. Mind könnyen elkészíthető és egyszerű, a kezdőknek sem okoz gondot, mégis jó! :)