Tetovált ​szív / Forró téli éjszakán / Vigyél kísértésbe! 3 csillagozás

Eileen Wilks – Linda Conrad – Caroline Cross: Tetovált szív / Forró téli éjszakán / Vigyél kísértésbe!

Eileen ​Wilks: Tetovált szív
Jacob West csak akkor kaphatja meg apai örökségét, ha megnősül. A férfi nem is idegenkedik a gondolattól, mivel új alkalmazottja, a csinos és öntudatos Claire tökéletes jelöltnek tűnik. Ám a lányt mind a mai napig rettegésben tartja egykori vőlegénye, és egyelőre hallani sem akar új kapcsolatról. Ennek ellenére egyre közelebb kerülnek egymáshoz. Claire azonban attól tart, hogy Jacob csak az örökséget akarja megszerezni…

Linda Conrad: Forró téli éjszakán
A rettenetes hóvihar ellenére Lance útnak indul, hogy karácsonyra hazaérjen. Felveszi kocsijába a lerobbant autója mellett integető Marcyt és kislányát. Az ítéletidő elől egy romantikus házban és egymás karjaiban találnak menedéket. Lance megkéri Marcy kezét, de az asszony még utazgatni szeretne, és nem akar megállapodni. Vajon megtalálják a közös utat?

Caroline Cross: Vigyél kísértésbe!
Taggart Steele azt a megbízatást kapja, hogy kerítse elő Genevieve-t, és állítsa… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia különszám

Harlequin Magyarország, Budapest, 2008
288 oldal · ISBN: 9789635379026 · Fordította: Várnai Péter, Spangel Mária, Mészáros Éva

Eileen Wilks: Tetovált szív
Trilógia első része. A második részét nem találtam meg magyarul, de a befejező rész itthon is megjelent.
Eileen Wilks – Christy Lockhart – Bobby Hutchinson: Feloldozás / Rossz példa / Sarki fény

Linda Conrad: Forró téli éjszakán
Keresem, de nem találom, hogy sorozat e vagy sem. Kerek volt a történet, nem éreztem, hogy több részes lenne. De ettől függetlenül megeshet az is persze.

Caroline Cross: Vigyél kísértésbe!
Ezt már pár éve olvastam. Emlékszem, hogy akkor is imádtam és most is. Az egész mintha új lett volna, így tökéletes olvasnivaló volt.
Trilógia második része ez. Itthon az első része le lett fordítva.
Jan Hudson – Amy J. Fetzer – Caroline Cross: Szerelmi ábécé / A Kilenc Tölgy árnyéka / A megmentő

Mind a három történet nagyon tetszett. Azt nem állítom, hogy hibátlanok voltak, de szerintem az átlagtól sokkal jobbak voltak. Imádni való karakterekkel nehéz is nem szeretni a füzetet.

Dora_Sullivan>!

Tetovált szív

A leírásától kicsit tartottam… mármint abból a szempontból, amit Jacob és a fivérei elhatároztak – vagyis, hogy csak is erre fog épülni a történet -… de kellemes csalódás volt, hogy nem így történt.
Tetszett s örültem is neki, hogy az írónő az helyett, hogy ezzel a „szállal” bonyolítja a főszereplők közt kibontakozó kapcsolatot, inkább egyre közelebb sodorta őket egymáshoz. S elérte azt mindkettőjüknél, hogy másképp lássák a múltat, a jelent, s esetlegesen együtt a jövőt.
Jacob az első fejezetnél karót nyeltnek tűnt, de aztán ahogyan Ada-val és Claire-rel viselkedett, egészen más megvilágításba került. Oly annyira, hogy meg is szerettem a történet alatt. *.*
Claire is kedvelhető karakter volt. Tetszett, hogy annak ellenére, bizonytalan volt a „szerelem” érzésében, gondolatában, mégis egy erős nő volt. Aki mind ez mellett közvetlenül viselkedett. *.*
Szerethető párost alkottak, egy szerethető történet keretében. *.*

Forró téli éjszaka

Nos, a három történet közül ez kevésbé tetszett – ha egyedüli történet volna e füzetbe akkor max 3 vagy 3 és fél *-ot adnék rá -.
A szerelmi szál ily gyors leforgása, megkezdése nekem gyors volt… és bár szeretem a karácsonyi hangulatú romantikus füzeteket – akárcsak az olyanokat is amelyekben szerepet kap egy csecsemő/kis gyerek is – aki képes hamar belopnia magát a másik főszereplő szívébe -…de ez nekem most annyira nem jött be.
Akadtak benne jelenetek, részek amelyek tetszettek… de valami még hiányzott nekem belőle… valami +. :$

Vigyél kísértésbe

A három történet közül, ez tetszett a legjobban. Energikus volt. Szórakoztató is. Fordulatos is. Nem is beszélve a főszereplőkről.
Gen nem kissé lepett meg az egyre különbnél különb cselekedeteivel – akár csak magát Taggert-et is -… Tetszett, hogy annak ellenére is, hogy mennyire vonzódott a férfihoz, spoiler, nem engedte el… vagyis, hogy nem oldozta el a láncot…
Tetszett az is, ahogyan fokozatosan bár nem szándékosan, de Tagger is kezdett megnyílni a lánynak… s be ismerni magának, hogy Gen a neki való nő… és hogy bízhat benne.
S bár amitől tartottam ebben a történetben, az a vége volt… örültem, hogy végül itt se vált be a tartásom… sőt mi több, tetszett, hogy Gen egyáltalán nem kételkedett a végén se Tagger-ben – amitől nem csak én tartottam, de a férfi is -… s tetszett az is, hogy Gen nem csak a történet elején s közepén, de a végén is megtudott lepni. *.*

A második történet kivételével, az első és a harmadik történet, nálam abszolút 5*-os lett. Szerethető karakterekkel, történettel, s történet kivitellel. *.*

– Járt óvodába?
– Nem – felelte West elképedve.
– Sejtettem. Ott ugyanis megtanítják a gyerekeknek a kérem és köszönöm szavak használatát.

1. történet

zuna19 >!

A három testvér ezzel meg is hozta a döntését. Mielőbb feleséget keresnek maguknak, hogy hozzájussanak ahhoz a zárolt vagyonhoz, amelynek a felosztását apjuk furcsa feltételekhez kötötte. Valójában sohasem akartak megnősülni, most mégis készek voltak rá azért a nőért, akit mindhárman egyformán szerettek. Adáért, a családjuk egykori házvezetőnőjéért.

1. történet

zuna19 >!

Megborzongott, és libabőrös lett.
Legszívesebben világgá szaladt volna.
Ez történik, ha az ember késő éjjelig fennmarad, és Stephen Kinget olvas, gondolta.
Csak így tovább, és hamarosan azt hiszed, hogy a fák elindulnak feléd, vagy egy mutáns mókus el akar rabolni.
Elnevette magát. Jól van, egy kicsit ideges, de ez nem meglepő, tekintve, hogy mennyi ellentmondásos érzés kavarog benne.

3. történet