Nyisd ​meg lelked ajtaját 4 csillagozás

365 meditáció Findhornból
Eileen Caddy: Nyisd meg lelked ajtaját Eileen Caddy: Nyisd meg lelked ajtaját

Ez a könyv lelki, szellemi értékeinkről, vagyis a szeretetről, az örömről, békéről, háláról és a harmóniáról szól. A kötetben újra és újra felbukkannak ezek az értékek, és más témákkal együtt végigvonulnak a könyv lapjain, mivel Eileen útmutatásának szavaival élve „Lépésről, lépésre, finom tapintattal, és nagy szeretettel haladok tovább, és eközben szüntelenül felhívom figyelmedet az élet igazán fontos dolgaira, amíg ezek végül valódi részeiddé nem válnak, és benned tovább élve és munkálva otthonra nem találnak lelkedben”.
Ez az öröknaptár egyszerű és közvetlen megfogalmazásában az év minden napjára lelki sugalmazású, gyakorlati és ösztönző útmutatást tartalmazó üzeneteket kínál, és javaslatokat ad a mindennapi szellemi gyarapodáshoz és fejlődéshez.

Bioenergetic, Budapest, 2009
368 oldal · ISBN: 9789632910024 · Fordította: Dobrocsi László
Bioenergetic, Budapest, 2003
368 oldal · ISBN: 9639343838 · Fordította: Dobrocsi László

Aigi P
Eileen Caddy: Nyisd meg lelked ajtaját

Eileen Caddy: Nyisd meg lelked ajtaját 365 meditáció Findhornból

Nyitom én, nyitom, csak ami bedugja hidegtől dermedt lábait, az valahogy nem az igazi. Vagy nem kellene Hamvas Bélával párhuzamosan olvasnom? Vagy már túl bölcs vagyok? Hiszen a nap is mindig ugyanott kel fel bárhová is fekszem.
Vagy több dolgok vannak földön és égen? Vagy csak kettő? Egy, a szeretet, kettő, csipkebokor vessző? Ki tudhatja…