Egy ​év az életemből 3 csillagozás

Egy év az életemből Egy év az életemből Egy év az életemből

Biztosan lesznek, akik ebbe a könyvbe belelapoznak, és azt gondolják, hogy ez egy napló. Pedig sokkal több annál! Egy belső utazás. Minden naphoz tartozik egy kérdés. Nem kell mást tenned, csak naponta megválaszolni az adott kérdést. Így hamarosan összeáll egy teljes év lenyomata. 365 nap megragadása hangulatok, hangok, színek, illatok és gondolatok által.Bármikor elkezdheted! Nem fontos megvárni a január elsejét. Kezdd el aznap, amikor elérkezettnek látod az időt, hogy elmélyülj kicsit önmagadban. Elég, ha mindennap öt percet szánsz rá. Ez ugye nem teljesíthetetlenül sok idő? Meglátod, egy, öt vagy akár tíz év múlva milyen izgalmas lesz visszagondolni, és átolvasni, hogyan láttad a világot ekkor. Nos, indulhat a lélekutazás? Lapozd fel könyvünket a mai napnál, és kezdj neki!..

Roland Toys, Budapest, 2019
Roland Toys, Budapest, 2017
puhatáblás · ISBN: 9786155627545
Roland Toys, Budapest, 2017

Mandula8
Egy év az életemből

Elképesztő év volt! Teli csodával és csalódással… Nagyon élveztem, a könyvet is. Köszönöm, @Jean! :)

Nickykee
Egy év az életemből

Igazán ötletes kis napló! Frappáns, változatos kérdésesekkel minden nap lehetőségünk van elgondolkodni az adott nap illetve időszak történésein. Pozitív lélektani hatása van, mert a kérdésekre válaszolva jobban megismerhetjük önmagunkat, és az élet apró örömeit is megtanulhatjuk értékelni. Tényleg csak napi pár perc kell a vezetéséhez, de én szívből ajánlom mindenkinek, aki szeret írogatni, és szeretné egy év gondolatait megörökíteni. Nem mellesleg szép színes is. :-)

adork_able
Egy év az életemből

Vannak benne fura kérdések ("Szerinted mit jelent embernek lenni?") és több esetben az idézet sem passzolt a kérdéshez, de élveztem a töltögetést. :)