Bűnös ​angyalok (Elveszve Mexikóban 2.) 5 csillagozás

Egri Zsanna: Bűnös angyalok Egri Zsanna: Bűnös angyalok

A mexikói Cárcel de mujeres női börtön frissen szabadult rabjainak csupa rejtély a múltja. A két mexikói és egy magyar lány előző életében ott lapul a cselszövés, gyilkosság, babona és megannyi titok.
Újrakezdhetik az életüket a bűnös múlttal rendelkező lányok? Vagy visszarántja őket a kegyetlen múlt?
Van esélye a megátkozott luxus prostituáltnak a tiszta szerelemre?
Érzelmek, testi vonzódások, szex, szerelem.
Az erotikus, romantikus történet Mexikóba kalauzolja el az olvasóit, ahol nem mindennapi kapcsolatokra, rejtélyes titkokra derül fény.
Bár a könyv az Elveszve Mexikóban második kötete, mégis önálló történet.

Ofélia címmel is megjelent.

Szív-titkok-könyv, Debrecen, 2017
Szív-titkok-könyv, Debrecen, 2017
E-book Könyvház, Kaposvár
ISBN: 9786158063562

Laura_Bakos P>!
Egri Zsanna: Bűnös angyalok

Ó, hogy én mennyire szeretem @Zsanna_Egri könyveit. Nem tudom miért, de van mindegyikbe valami különleges, ami magával tud ragad engem.
A Meghívó nászútra a kedvenc könyvem még mindig, de Ofélia kezdi átvenni a helyét, bár Szilvia is keményen teper a „kedvenc" díj eléréséért.
Egyszerűen fantasztikus, én meg nem tudok betelni a könyvekkel. Függő vagyok, nincs mese. Na, de térjünk rá a könyvre.
Ofélia története egyszer már megíródott, ami számomra azért volt rossz, mert túlságosan rövidnek találtam. Viszont, az írónő átdolgozta és kibővítette az olvasók számára, aminek én csak örülni tudok.
Az Elveszve Mexikóban című könyvben találkozik először az olvasó Oféliával. Abban a történetben nem igazán kedveltem meg őt, talán azért, mert nem tudtam megérteni miért is lett olyan, amilyenné vált.
A folytatásban jobban belelátunk Ofélia múltjába, jelenébe és a jövőjébe is.
Nekem még mindig Kate del Castillo színésznő Ofélia, és annyira jó lenne, ha megfilmesítenék.
Én tuti megnézném.

Kovács_Ági_3>!
Egri Zsanna: Bűnös angyalok

Édesanyám tolmácsolását közvetitem.

Tisztelt Irónő!
Megtiszteltetés volt számomra ,hogy elolvashattam a könyvét. Nagyon tetszett,könnyű olvasmány és érdekes történet. Nagyon tetszett és még szeretnék több könyvet olvasni Őntől. További sok sikert!

Tisztelettel: Kovács Béláné

Elveszve Mexikóban sorozat · Összehasonlítás