Beduin ​sólyom (Az Ördög lánya 2.) 9 csillagozás

Egri Zsanna: Beduin sólyom

Hogy lesz egy magyar férfiból beduin sejk? Húsz év után Ali sejk magával viszi Szilvia és Jafar gyermekeit, akaratuk ellenére, egy világtól elzárt villába. A kétségbeesett anya Jafarral együtt a fiatalok megmentésére siet, de egy baljós esemény folytán Szilvia fiának nyoma vész. A súlyosan sérült, emlékezetét vesztett férfit egy beduin táborba vezényli a sors. Az immár Ramel nevű fiatalember semmit nem tud előző életéről, ahogy a sérülése előtti érzéseire sem emlékezik. Vajon visszatér az emlékezete, és rátalál az édesanyára, és a szerelmére? Minderre fény derül az Ördög lánya II. könyvében, ahol egy különleges, egzotikus világot ismerhetünk meg, tele túlfűtött érzelmekkel, vágyakkal, csalódásokkal. Kaland, szerelem, igazi Zsannás-csavarokkal fűszerezve

Magánkiadás, Debrecen, 2016
Magánkiadás, Debrecen, 2016
E-book Könyvház, Kaposvár
ISBN: 9786158074551

Laura_Bakos P>!
Egri Zsanna: Beduin sólyom

A folytatás sokkal jobb volt számomra, mint az első.
Sikerült túlszárnyalnia az előző részt, mint romantika, mint akció terén, mert itt ebben tényleg több dolog miatt kellett izgulnia az olvasónak.
Szilvia egy kemény karakter, egy kemény nő, egy kemény anya, aki bármire képes lenne a gyermekeiért. Furcsa, hogy mekkora jellemfejlődésen ment keresztül.
Ő az egyik kedvencem, a másik a fia.
Nem árulok el semmi fontosat, csak annyit, hogy már alig várom a folytatást.

yodamisi>!
Egri Zsanna: Beduin sólyom

Ebben a könyvben minden benne van amit 1 Nő átél-átélt! Harcot, szerelmet, csalódást. Harcolt magáért, az életéért, a szerelemért a családért!! Minden sorát élveztem, Szilvivel sírtam, nevettem. Hát nem volt könnyű élete!!! De a csatát megnyerte, Magával ragadó események sorozata, kiváló karakterek, csodás helyszínek! Ezt a könyvet csak ajánlani tudom mindenkinek. Érdekfeszítő olvasmány minden korosztálynak. Várom az írónőtől a további olvasmány!!! Köszönöm,hogy olvashattam!!!

Magdileona>!
Egri Zsanna: Beduin sólyom

E második kötet az elsőn is túltett a feszültség, várakozás fokozása szempontjából. Talán nem véletlen az sem, hogy mindkét kötetet elolvastam két nap alatt úgy, hogy nyilván más elfoglaltságaim is voltak, azonban közben is mindig arra gondoltam, mikor jutok újra a könyv közelébe. A már megszokott élmény- és eseménydús tartalom mellett újra csak gratulálni tudok a fantázia és olvasmányosság, stílus terén is.
Szuper volt, várom a következő könyvet…:)

TiszlaviczMarcsi I>!
Egri Zsanna: Beduin sólyom

Zsanna nagyon érdekes világot mutat be, a beduin tábor életét. Az ember egy merőben más arab világot ismerhet meg.

Mari_Angel>!
Egri Zsanna: Beduin sólyom

Nem csalódtam Zsannában, ebben a könyvben is rendesen volt „zsannás-csavar”, olyan izgalmas volt, hogy mindenről elfelejtkeztem. Elképzelni se tudtam, milyen egy beduin falu, vagy hogy élnek ott az emberek, és miközben olvastam, szinte ott voltam.

Az Ördög lánya sorozat · Összehasonlítás