Az ​Akasha-krónika titka 4 csillagozás

Sorsunk az élet könyvében
Edgar Cayce: Az Akasha-krónika titka Edgar Cayce: Az Akasha-krónika titka

Azt ​mondják, hogy az „Élet könyvét" Keleten pálma-levelekre írva őrzik. Ebben a könyvben minden emberről információk lelhetők fel, akik valaha is éltek a földön. De az „Élet Könyve" vagy az Akasha-krónika ugyanazt jelenti, azaz az emberiség egyetemes tudáskincsét, bölcsességét, ami saját sorsunk felismeréséhez vezet és minden ember a birtokában van; csak nem biztos, hogy ismeri az információk lehívásának a módszerét. Az Akasha-krónikában megtalálható az összes lélek története annak megfogantatásától kezdve. Ebből az őstudásból közvetít Edgar Cayce, az „alvó próféta" számunkra olyan hiteles információt, ami sorsunk jobbá tételéhez segít. De ebben a könyvben, krónikában nem csak bizonyos események kerültek feljegyzésre, az Akasha-krónika minden cselekedetet, szót, érzést és mindazon szándékokat tartalmazza, amely a lét ezen szintjén megtalálható volt. Ezek a feljegyzések azonban nem csupán lerakódott információk – óriási befolyással bírnak mindennapjaink életére, kapcsolatainkra és… (tovább)

Hermit, Miskolc, 2016
Hermit, Miskolc, 2008

Chris_Land I>!
Edgar Cayce: Az Akasha-krónika titka

Edgar Cayce: Az Akasha-krónika titka Sorsunk az élet könyvében

„Azt ne higgyétek, hogy az életetek nincs beírva az Élet könyvébe! Én megtaláltam. Láttam a könyvet. Ti magatok vagytok az írói” – fogalmazta meg Edgar Cayce. És milyen igaza volt!
Az Életem Könyvét én is olvastam, egy hatalmas könyvről van szó. Ha hiszitek, ha nem, benne van a múlt, a jelen, s a jövőnél üres oldalak sorakoznak, mert azt a jelen pillanattól fogva mi írjuk. Ez már jövőbeli választásainkról szól, ami érdekes és elgondolkodtató.
A könyv: Edgar Cayce élete folyamán képes volt transzba esni, (s az Akasha krónika alapján) különféle hozzá forduló embereknek a jóslataival (értekezések formájában) utat mutatni.
(Akasha feljegyzések: minden gondolatunkat és cselekedetünket tartalmazza, mintegy lenyomata az életünknek, amit itt hagyunk a Földön. Karma: ok-okozat.)
Az rendben van, hogy képessége szerint bárki beleolvashat az Akasha krónikákba, ami nekem fura volt, hogy Cayce legtöbb „páciense” Egyiptomban kezdte meg az előző életét.
Azt azonban már nem egy könyvben olvastam, hogy Cayce-nek minden jóslata bejött eddig egy kivételével, ahol egy ikerpárnál egy tévedés folytán nem az adott egyénnek jósolt.