Deke (Fake Boyfriend 3.) 34 csillagozás

Eden Finley: Deke Eden Finley: Deke Eden Finley: Deke

Ollie
Word of advice: don’t come out to random guys in public restrooms. Even if they’re charming and adorably nerdy and offer to help.
My family believe I can’t be happy if I’m not out to the world. I have a bitter ex-boyfriend and an unstable NHL career to show for it. A fake boyfriend seems like an easy and quick solution to get my family off my back, and this guy is volunteering. I take him up on it without asking his name.
I really should’ve asked for his name.

Lennon
Word of advice: learn how to introduce yourself properly.
In my defense, I don’t recognize Ollie Strömberg right away. I cover football, not hockey.
I’m not supposed to see him again, and he’s never supposed to find out I’m a reporter.
That all changes when my editor reassigns me.
It’s a lesson I should’ve learned by now. Nothing’s changed since high school. Jocks still hate nerds. But even worse, athletes hate journalists. Especially ones who know their secret.

Tantor Media, Old Saybrook, Connecticut, 2019
ASIN: B07X1LJXNR · Felolvasta: Alexander Cendese, Iggy Toma
308 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781791960315

Jet Jackson · Maddox Colin O’Shay · Lennon Hawkins · Noah Huntington III · Oliver (Ollie) Strömberg

marianngabriella P>!
Eden Finley: Deke

I never realized how much a simple touch could reassure me that everything was going to be okay until it wasn’t there anymore.

Na mármost fél távon vagyok. Ollie könyvét az elején vártam, de Noahék után már csak JJ-re tudok koncentrálni sajnálom… Ellenben nem leszek népszerű, nekem történet szempontjából ez volt a leggyengébb eddig. Valahogy úgy kevesebb volt, mint a többi. Se Lennon se ollie nem került annyira közel hozzám, ellenben imádtam Ollie kapcsolatát Tommyval, Mattell és Damonnal, és Lennon kapcsolatát JJ-vel és Noahval. És most egy kicsit azt érzem nekem ezt a könyvet a mellékszereplők off húzták fel. Az eleje nagyon meh érzés volt, de a második felére beindult. családi dráma, az viszont nagyon feldobta. Ekkor már Lennon is egyre közelebb került hozzám, a végére pedig Ollieval is megbarátkoztam, de azért ő nem az a gentle giant típus, voltak hisztijei, és voltak pontok ahol felráztam volna, hogy hahó nem veszed észre magad? De észrevette, leginkább mert Lennon hangosa üvöltött a teljes családjával, és felfogta mit kell tennie. A coming out tetszett, és imádtam, hogy végül magáért és minden meleg sportolóért tette meg. Soren coming outja pedig teljesen levett a lábamról, és már teljesen JJ-n és rajta jár az eszem, nehéz így értékelést íni ide. No meg azért is mert a 3,5. novellát is elolvastam már, így sok info kavarog bennem, sok történés és minden egyéb.

Viszont ez is jó könyv, ha ez lett volna a kezdő kötet biztosan nem adtam volna 5 csillagot, de itt nagyon vitt a lendület, a többi szereplővel való erős kapcsolatom, így végül megérdemelte az 5 csillagot.

És a sorrendem ezután a könyv után:
spoiler

bemese05 P>!
Eden Finley: Deke

Nagyon szerettem Ollie és Lennon párosát! A megismerkedésüket, az újra egymásra találásukat és ahogyan végre összejöttek!
Nagyon szeretem ezt a csapatot, úgyhogy nagyon jó volt olvasni a többiekről is és imádom, h Jet is visszatért!
Szerettem Ollie nagy és hangos családját is! :D
Szuper hangulata volt ennek a résznek is, mindenféle bonyodalom megért minden oldalt és ezeket a srácokat, bármelyik könyvet tényleg receptre fel lehetne írni bármilyen problémára! Viccesek, szerethetőek és imádom ahogyan kiállnak egymásért!

Rini P>!
Eden Finley: Deke

„Sweet Neil Patrick Harris in a harness!” link Finley megérkezett!

A harmadik könyvre csak megtaláltam a sorozatban miért is szeretem Finleyt olvasni!
A cselekmény pörgött, a karakterek érdekeltek, a sport elég volt és off nem lett túlhisztizve az egész. Ez a 2019-es Finley emlékeztet a 2022-esre!

Ugye én már ismerem Ollie Strömberget, de a karrierje végéről. Lennon meg csak névről van még. Kíváncsi voltam kettejük történetére. Őszinte leszek nem erre számítottam. Sokkal jobbat kaptam annál. Ennek az oka pedig többek között Soren! Erre számított valaki? off

Tetszett, ahogy Ollie szépen érlelte magában a döntést, ahogy Lennon is érlelte a sajátjait. Felnőtt emberek módjára viselkedtek. Basszus, pont ugyanilyen nálam egy freak out mint Lennonnál. Kis pánik, de aztán minden megy tovább. Nagyon jól esett, hogy nem lett túllihegve.

Nem tudom,azért kap-e 5 csillagot, mert megérdemli, vagy mert nem nyűgözött le az első 2 rész. De ez most 5 csillag. Öt szórakoztató csillag.

SzRéka P>!
Eden Finley: Deke

Ollie és Lennon könyve milyen lehetne, ha nem fergeteges, szívszorító és imádnivaló? Költői kérdés, hehe.
Annnnnyira jó érzés volt olvasni róluk! Az újságíró-sportoló közti ellentét, a coming out, a Strömberg család állandó feszültséget, humort és fontos mondanivalót tartogatott, ráadásul nem volt olyan pillanat, amikor ne szerettem volna megölelgetni a srácokat. Olyan kézzelfoghatóak és könnyen az ember szíve felé vándorolnak – csodálatos szereplők, az egyik legjobb párost alkotják eddig a sorozatban. ♥
A jéghoki mennyiségét egy kicsit keveslem, azonban minden mással teljesen elégedett vagyok. A visszatérő szereplőknek mindegyik megjelenésükkor egyre jobban örülök, és ahogy nő a kapcsolatok száma, úgy leszek egyre boldogabb tőlük. A végén már lehet nem is fogok tudni ennyi boldogságot befogadni. :D
Nem is bírom eldönteni, hogy az eddig megismert párok felé billen a mérleg, vagy azok irányába, akik még csak most következnek? Miller&Talon, Jet&Soren, wooow, ígéretes. Azt kell mondjam, elég erős a felhozatal. :)

Beatrice8>!
Eden Finley: Deke

Épp nyaraltam, de @SzRéka nem csak, hogy végigolvasta pár nap alatt a sorozatot, de még idézgetett is belőle, ezért kedvet kaptam hozzá hirtelen, pedig azt hittem az előző részek után, hogy ezt most pihentetem még egy ideig. Úgyhogy ott, ahol voltam megvettem és el is kezdtem olvasni. Néha szüksége van a lelkemnek ezekre az impulzus vásárlásokra és olvasásokra.
A borító ellenére azt hiszem ez lesz a kedvencem a sorozatból. off
Annyira drámamentes volt, hogy azt el sem hittem. Ott volt az a sok lehetőség, ahol a távolban már láttam közeledni a felesleges drámát erre még messziről kivédték! Volt benne konfliktus, de megalapozott és nem drámázták túl. Nem volt benne félreértés, csak egy pici titkolózás az elején, de azon elég hamar túlléptünk, cserébe humoros volt és a szereplők imádnivalók. Lennon a kedvencem, de Olliet is imádtam. Aztán lehet, hogy csak az első két rész miatti részleges csalódottságomnak köszönhető, hogy ezt most ennyire imádtam, de szerintem nem. Annyira őszinték voltak egymással és kommunikáltak! Döbbenetes, tudom. És még, hogy kommunikáltak! <3 Áh, imádtam őket! És az egész annyira szórakoztató volt! Csak úgy faltam az egyik oldalt a másik után.
4,5 csillag minimum, most ennyin hagyom, de lehet valamikor felemelem 5 csillagra, mert ugyan nem egy Carry On, Akhilleusz dala vagy RWRB, de tényleg nem jut eszembe hirtelen semmi negatívuma. off

CsepAdri>!
Eden Finley: Deke

Eddig Damon és Maddy volt a kedvenc párosom, de most Lennon és Ollie jöttek és győztek. Persze megint egy álkapcsolattal indul a könyv. Nagyon jókat mosolyogtam a beszélgetésiken vagy csak a belső megjegyzéseiken :) Néha azért Ollie családja eléggé frusztrálóak voltak, de Lennon jól rendet rakott.
Plusz láttam kiknek a könyve jön még a sorozatban :))))))

szkrn>!
Eden Finley: Deke

Nem is nagyon tudom, mit írhatnék. Talán ez volt az a kötet, amit a legjobban élveztem a sorozatból eddig, de lehet csak hozzászoktam Finley stílusához és történetvezetéséhez, így már kevesebb dolgon akadtam fent, mint az első két könyvnél.
Nem titok, hogy számomra a Fake Boyfriend egy könnyed kikapcsolódás egy-egy keményebb olvasmányt követően. Hozta most is, amit vártam. Különösen örültem, hogy Finley leszögezte a végén, hogy a következő két páros miben fog eltérni az eddigiektől, mert már itt volt egy olyan érzésem, hogy csak azért írja így, mert így kell történnie. Remélem, fogok majd némi frissességet tapasztalni a következők során.
Ja, amúgy nagyon sokat nevettem azon, hogy Clark. Mert… Clark xD

Németh_Anikó_2 P>!
Eden Finley: Deke

Ez annyira…. de annyira……!! Imádtam minden sorát. Még nagyon nagyon vetekszem magammal, hogy mindent összevetve Ollie vagy Damon, de jelen pillanatban Ollie Strönberg elhalványít mindenkit. :D Így nyilván objektív vélemény nem igazán várható tőlem. :D
A történet jól olvasható, haladós volt, és vitt magával. Aggódtam kicsit az előző rész után, de felesleges volt, Ollie és Lennon alias Clark megmentette a becsületet. :D Nem volt felesleges drámázás, és túlzott panaszkodás sem.

És itt tényleg nagyon szerethető volt Noah és Matt is. :D

Ja és Jat… JJ…! Annyira várom, hogy mit fog produkálni [[ Sorennel ]] ! Imádom ezt a fiút! :D
Na de előtte még itt van Miller és Talon is. :D

Nana92>!
Eden Finley: Deke

Nem tudom, miért felejtettem el értékelni, amikor bejelöltem az olvasást, de addig kell pótoljam, amíg még a fejemben van a story. Jobban tetszett, mint az előző kötet és bár még mindig a Damon-Maddox páros a kedvenc, az Ollie-Clark/Lennon páros eddig a második kedvenc, és rá kellett jönnöm, hogy az előző kötettel valószínűleg az volt a bajom, hogy az inkább porn with plot és nem plot with porn kategória. Ja és alig várom, hogy végre eljussak Jet történetéig, mert egyszerűen imádom a karakterét amúgy. :D

bebc1 P>!
Eden Finley: Deke

off ez lett a kedvencem a Fake Boyfriend sorozatból. Lennon és Ollie történetében egy csodás és játékos kapcsolat kibontakozását láthatjuk egy nerdy sportújságíró és egy szupercuki hokijátékos között.
Lennon okos, humoros, pont jó mértékű csomaggal ahhoz, hogy szépen fejlődhessen anélkül, hogy az valószerűtlennek hasson. Ollie is megvett magának, az őszinteségével, elkötelezettségével/kitartásával és másokkal való törődésével, talán időnként egy kicsit túlságosan is cukor, de így is egy gyönyörű lelkű és nagyon szerethető karakter. off
a cselekmény nagyon jól van ütemezve, a kapcsolat alakulása organikusnak érződik, a főszereplők közötti kémia off tök jó, és remek lépés volt az író részéről spoiler
Ollie családja önmagában megérdemelne egy csillagot, a jeleneteik szerintem a könyv legjobbjai között vannak, és a sorozat többi szereplőjét is szerettem látni, úton a saját boldogan-éltek-jeik felé :)

marianngabriella P>!

“I’ve spent time with Matt’s entire team. Trust me, there are more egos and diva attitudes in the NFL than on RuPaul’s Drag Race. Have fun with that.” He walks away, but I call after him.

4. Lennon

Kapcsolódó szócikkek: Matt Jackson · Noah Huntington III · RuPaul's Drag Race
Rini P>!

Ollie and Lennon have Taylor Swift levels of bad blood

Chapter Six

DzsDzs88 IP>!

That’s the worst idea I’ve ever really, really, really wanted to do.

Kapcsolódó szócikkek: Lennon Hawkins
DzsDzs88 IP>!

“You really don’t play fair.”

“Playing fair isn’t fun.”

Kapcsolódó szócikkek: Lennon Hawkins · Oliver (Ollie) Strömberg
DzsDzs88 IP>!

He sparks something deep inside me: a need, a primal urge. I remain optimistic and believe we can be whole without tearing each other down.

Kapcsolódó szócikkek: Lennon Hawkins
DzsDzs88 IP>!

Where’s a wall when you need to bang your head against one?

I sigh. “One drink.”

“Three.”

“Two?”

“Four.”

I purse my lips. “I don’t think you realize how this negotiating thing goes.”

Kapcsolódó szócikkek: Jet Jackson · Lennon Hawkins
DzsDzs88 IP>!

Aww, my spluttering giant. I’ve missed his awkward side.

Fake Boyfriend sorozat · Összehasonlítás