Blindsided (Fake Boyfriend 4.) 37 csillagozás

Eden Finley: Blindsided Eden Finley: Blindsided Eden Finley: Blindsided

Miller:
When ​Talon left to play pro ball six years ago, the hole in my chest confused me. I focused my heartache into making my own NFL dreams come true, and by the time I was drafted, the longing I had for my best friend was buried deep. Now he wants everything to be like it was in college, but we can't have threesomes and be reckless like we once were. The media storm would be enough to break both our careers. That's not my biggest concern though. The torch I had for him burns brighter after so long apart, and there's nothing I can do about it. Marcus Talon is straight.I need to stay away from him.
Talon:
Years ago, Miller and I made a pact that we'd win a Super Bowl together. When I'm offered a position on his team in Chicago, I don't hesitate. I move across the country to chase a dream that's a decade old. Only, now that I'm here, he's avoiding me every chance he gets. If he was anyone else, I'd cut my losses. But this is Shane Miller--the… (tovább)

Tantor Media, Old Saybrook, Connecticut, 2019
ASIN: B07XTQ5M26 · Felolvasta: Alexander Cendese, Iggy Toma

Damon Isaac King · Maddox Colin O’Shay · Marcus Talon · Shane Miller · Sting · Matt Jackson · Noah Huntington III

Eden Finley: Blindsided

Azt hiszem, a szüleim már egészen kis koromban leszoktattak az olyan megnyilvánulásokról és szavak használatától, mint az „akarom” és „kell”
De az élet újra és újra rakényszerít, hogy ilyeneket mondja/írjak – immár lenyegesebben tudatosabban, de ez mégsem az Én hibám.
Hanem az ilyen könyveké. Többek közt…
Az a legkevesebb, hogy ezt a könyvet a polcomon akarom tudni, mert kell. Újra és újra akarom olvasni, mert ez az élmény kell nekem.
off

Ez a könyv fájdalmas és küzdelmekkel teli, mégis letehetetlen.
Ahogy Talon és Miller kapcsolata is ilyen, mégis irigylésre méltó.
Tökéletes harmónia, kémia, egyensúly, kötődés.
Kedvenc lett.♥️

marianngabriella P>!
Eden Finley: Blindsided

“Marry me. Be my husband. My best friend. My life partner. My everything.”

Adhatnék kevesebbet, mint 5 csillag, de komolyan? Lehetetlen lenne… mármint ennek a könyvnek annyi hibája van, hogy napestig tudnám sorolni, de Finley koreai spoiler írásai között van (ez egyébként az egész sorozatra igaz), de Talon és Miller, spoiler annyira cukik, annyira imádnivalók, és annyira szerelmesek, hogy nincs szívem. A könyv hibái ellenére is élvezhető sőt, talán kicsit több sport volt benne, mint ami jól esett volna, főleg, hogy én nehezen viselem a sportsérülések miatti karrier feladásokat (Damon, szívem ahj te is összetörted a szívemet), de az előző könyvben meg túl kevés volt, így kiegyeztem egy egyenlőben.

Ez a könyv minden amiért a romantikusokat imádni lehet, best friends to lovers spoiler, a többi szereplő, akiket eddig megismertünk pedig csak még tovább fokozzák a hangulatot. Amennyire imádtam Ollie és JJ barátságát az előzőben, és Talon és Matt(Jackson) barátságát két könyvvel azelőtt, annyira imádtam most Miller és Maddy barátságát. És én imádom Maddyt, hiába a negyedik könyvet olvasom el, de még mindig ő a kedvenc karakterem, így külön örültem neki, hogy itt volt Millernek és megadta az utolsó lökést, hogy ez a két idióta egymásra találjon. Annyira imádtam benne, mindent, de tényleg mindent, de már fél lábbal JJ könyvében vagyok sajnálom.

Ez az egész sorozat annyi mindent ad most nekem, hogy lehetetlen egy értékelésbe leírni, sajnálom, ennél összeszedettebb nem leszek.

Tökre folytatom a sorrendemet, hát nem tudom meglepek-e valakit:
spoiler

bemese05 P>!
Eden Finley: Blindsided

Végre elértünk egy olyan részhez ami nem egy álkapcsolatra alapszik, de nagyon jót tett a sorozatnak, h egy új helyzetben találtuk magunkat! Felfrissítette az egészet és pont itt volt az ideje is!
Már a 2.részben is tudtam, h imádni fogom Talonékat! Szerencsére most sem kellett csalódnom!
Imádtam ahogyan felfedezik ezt a dolgot egymás között, h Talon csak kisebb sokkot kap emiatt és ahogyan Miller már évek óta….
Szerettem ezeket a srácokat is, nagyon nehéz nem szeretni egy ilyen csapatot!
Imádom, h Damon ilyen jól összefog mindenkit! :D
Teljesen érthetőek voltak a félelmeik és imádtam ahogyan Talon kezelte az egészet!
Nagyon fognak hiányozni a srácok, ha egyszer a sorozat végére érek :(

Rini P>!

Szeretem ha fáj! off
Ez a könyv pedig meglepő, de tud fájni!

Talon és Miller története olyan szépen megbújik az előző két rész lapjai között, hogy alig lehet észrevenni. De ha tudtad mire figyelj oda láttad, hogy ez bizony ütni fog. Ütött is.

A barátságuk még a főiskolán kezdődött. Nagy kanállal habzsolták az életet, a focit, a nőket (leginkább közösen) és ketten elválaszthatatlan egységet alkottak. A két srácot csak az NFL draft tudta elválasztani és meg is tette hat évre. Ezalatt a karrierjük és az életük is teljesen felfordult. De egymást sosem engedték el igazán. Ha csak a gondolatok szintjén is, de valami mindig ott volt. Ez a valami pedig kiben épp hogyan kristályosodott le. Talonnak hiányzott Miller és a közös együtt nyerünk Super Bowlt álmot kergetve a csapatához szerződött. spoiler

Kettejük egymásra találása annyira egyenes és annyira természetes folyamat, hogy totálisan nem marad az emberben kérdés. Miller Taloné és Talon Milleré. Ennyi.

Mi volt a bajom igazán? Nem tudom…
Szerettem amikor fájt a történet, szerettem benne a sportot, szerettem a megnyílást, szerettem a hangulatot. Valami hiányzott az 5 csillaghoz. Valami kis hangyányi elem, amitől igazán elszorult volna a torkom. Valami kis apróság ami lebénít. Valami kis Tal Bauer-féle rád gyújtom a házat apróság.

– - – - – - –

Talon és Miller könyvének újraolvasására a spoiler megjelenése adta az apropót. Az elmúlt hónapokban @Marianngabriella nyelvújításának köszönhetően egyszerűen APUÉK lett belőlük.

Módosítom is a csillagozásomat. Most megkapják az 5 csillagot. Feltétel nélkül. Hiszen ők apuék. A kedvenc párosom. Kész. Nincs értelme cicomázni. PONT.

Ez az első könyv amiben Alexander Cendese nem idegesített az elején sem. Teljesen megragadta Talon karakterét az első pillanattól kezdve. Iggy pedig hozta a formát!

SzRéka P>!
Eden Finley: Blindsided

Nahát, ez nem volt semmi! Négy könyv után bátran kijelenthetem, hogy élvezem az írónő stílusát, az alkalmazott sémáját, legfőképp pedig a humorát. Mindegyik páros rendelkezik közös pontokkal, de különböznek is egymástól, így sosem válik unalmassá az ismerkedési szakasz, majd a kapcsolati része a regényeknek. Megvan az egyensúly, és eddig a napom fénypontját jelentették és jelentik ezek a sportrománcok. :))
Talon és Miller jóóó sok amerikai focit, érzelmi krízist és hoooot jeleneteket tartogattak, illetve még annyi mindent, amikre egyáltalán nem voltam felkészülve, mégis így volt tökéletes az élmény. A fake boyfriend felállás nélkül is tud szórakoztatóan és mondanivalóval telve írni a szerző, ráadásul olyan emlékezetes párost teremtett, hogy az már ejha!-kategória. Egyszerre legjobb barátok, csapattársak, edzőpartnerek és ennyi emlékkel a hátuk mögött is tudnak újat tanulni a másikról. Sosem éreztem laposnak vagy unalmasnak, még az sem zavart nagyon, ahogyan rengetegszer szikrázott közöttük a levegő, és ezért borzalmasan sokat voltak az ágyban. De hát ez van, fiatalok, sportolók, ha ekkora az állóképességük, akkor azt csak csodálni bírom.
Miller unokahugán, az újra és újra megjelenő előző párokon, illetve Talonékon is nagyon jól szórakoztam, azt meg aztán különösen szeretem, ha hangosan fel tudok nevetni – itt ez nem egyszer előfordult. Emellett a coming out sem felejtődött el, és jobbnál jobb módokon teszik ezt meg a sorozat srácai! Kíváncsi leszek a következő részre, ahol erre már nem lesz szükség, ugyanis Soren és Jet felvállaltan melegek. Óóó, de izgi, mindenkit imádok, csak így tovább. ♥

Beatrice8>!
Eden Finley: Blindsided

Nagyon gondolkodom az 5 csillagon, tényleg imádtam. Nagyon igyekeztem visszafogni magam, de így is 2 hónappal azután elolvastam, hogy megvettem, de hát nálam már csak ez van, a legtöbb könyvet vagy túl korán vagy túl későn olvasom el :DD. Az eleje kicsit furán indultam számomra, de aztán pár fejezet után abszolút megnyert magának. Az előző rész után úgy éreztem a többi már a közelébe sem fog érni, de igazából ez nagyon közel volt hozzá! Kimondottan tetszett, hogy ilyen régóta ismerik egymást, sokkal biztosabb alapot ad szerintem a romantikus kapcsolatoknak, amikor ténylegesen ismerik egymást és ők aztán minden szempontból ismerték egymást. :DD Igazából a bonyodalmakat is meg tudtam érteni és sokszor sokkal több őszinteséggel kommunikáltak, mint amire számítottam, ezt értékeltem. Egyetlen problémám továbbra is, hogy egyszerűen nem tudom megkülönböztetni őket, ami nem könnyíti meg az olvasást. Ettől függetlenül fantasztikusan szórakoztató könyv volt, igazán szerethető szereplőkkel és simán el tudom képzelni, hogy én ezt valamikor újraolvasom. Na, jó, 5 csillag, belopta magát ez is a szívembe.

szkrn>!
Eden Finley: Blindsided

Csak a szoki, jól szórakoztam, a fiúk viccesek és aranyosak.
Örültem, hogy végre nem trope mentén haladt a történet, mert így sokkal jobban élveztem, habár a blueprint nem sokat változott az előzők óta.

FSzK>!
Eden Finley: Blindsided

Pont azt kaptam amit vártam: egy vicces, aranyos történetet két őrült hapsiról.
Eden Finley nagyon ért hozzá hogyan írjon sportrománcot annak ellenére hogy bevallottan nem ért az amerikai sportokhoz.
Nem kell ettől a könyvtől világmegváltást várni, de én remekül szórakoztam rajta!

eSsZ>!
Eden Finley: Blindsided

azt hiszem, hogy erre mondják azt, hogy megéri olvasni.. számomra magasan a legjobb rész volt.. egyszerűen imádtam az első szótol az utólsóig ☺

Talon és Miller a két igazán jó barát akik többet jelentenek egymásnak mint hiszik… viszonylag lassan építkezik… bejárunk egy teljesen hihető utat.. félelmekkel… kíváncsisággal.. bátorsággal.. sok nevetéssel…

annyira szerettem őket együtt és külön is… totál szerelem és kedvenc könyv lett ebből .. fene.. kicsit bánom, hogy Talon átpártolt a pasikhoz.. egy pasihoz mert attól függetlenül, hogy nem preferálom a szőkéket mostanság.. rettenetesen odáig lettem érte .. Miller te szerencsés ☺ elvonul sóhajtozni

crowlady_08>!
Eden Finley: Blindsided

A Football Royalty óta meg akartam ismerni ezt a párost. Nem tudom eldönteni hol szerettem őket jobban :)

DzsDzs88 IP>!

“Dude, you called Jackson your pet unicorn."

Chapter Seventeen – Talon

Kapcsolódó szócikkek: Matt Jackson
DzsDzs88 IP>!

I’m running away from what-ifs, and that’s no way to live.

Chapter Twenty-eight – Miller

Kapcsolódó szócikkek: Shane Miller
DzsDzs88 IP>!

So now he’s in my head too. And he’s beautiful.

Chapter Five – Talon

DzsDzs88 IP>!

Oh, who am I kidding? Ignorance is like a weed. It seems to grow fast and from nothing.

Chapter Thirteen – Talon

DzsDzs88 IP>!

"Explore me. Use me. Take whatever you want from me.”

Chapter Seventeen – Talon

Kapcsolódó szócikkek: Shane Miller
Cintia_ P>!

“Ah, what’s sex without the threat of violence?”

21. Talon

DzsDzs88 IP>!

I want to be the one on his mind as he comes tonight.

Chapter Eleven – Talon

marianngabriella P>!

Everything is better with him. Not just the sex stuff, but life in general. I could spout shit about colors being brighter and food tasting better, but it’s none of that bullshit. It’s a sense of belonging, of being complete, and everything being right.

21. Talon

Kapcsolódó szócikkek: Marcus Talon · Shane Miller
Cintia_ P>!

“Yep. Definitely hate you.”
“Again, not what you said last night.”
“That’s because your dick was distracting me.”
“Oh, I’ve heard of that. ADDD. It’s like ADHD but it’s attention deficit dick-distraction disorder.”

19. Talon

Kapcsolódó szócikkek: Marcus Talon · Shane Miller