Vitamin ​biblia 18 csillagozás

Earl Mindell: Vitamin biblia Earl Mindell: Vitamin biblia

Hogyan ​élhet egészségesebben a megfelelő vitaminok és élelmiszer-adalékok segítségével? A könyv kísérlet arra, hogy a lehető legjobban megmagyarázza a gyógyszerek és a vitaminok, étrend-kiegészítők között fennálló kusza, gyakran veszélyes kölcsönhatásokat.

Ezt a könyvet Önöknek írtam, nőknek és férfiaknak, Önöknek akik állandóan a statisztikai normákhoz próbálják tartani magukat csak azért, hogy utána rájöjjenek: ezek a táblázatok valamilyen mitikus átlagszemélyre vonatkoznak, aki magasabb vagy alacsonyabb, kövérebb vagy soványabb, aktívabb vagy kevésbé tevékeny, mint Önök bármikor is voltak. Könyvem útmutató az egészséges életmódhoz, egyének, nem a statisztika számára íródott. Ahol csak lehetett, személyes tanácsokat adtam. Úgy gondolom, egyedül így lehet valakit az egészséges életmódra rávezetni. Könyvemben megkíséreltem a lehető legjobban megmagyarázni a gyógyszerek és a vitaminok között fennálló kusza, gyakran veszélyes kölcsönhatásokat. Ehhez felhasználtam a… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 1985

Glória, Budapest, 1995
462 oldal · puhatáblás · ISBN: 9637495401 · Fordította: Mányai Sándor
Westinvest, 1993
462 oldal · puhatáblás · ISBN: 9637609067 · Fordította: Mányai Sándor
Westinvest, Budapest, 1993
462 oldal · ISBN: 9637609237 · Fordította: Mányai Sándor

Lilla_Moly >!

A macskák sok fehérjét igényelnek, többet, mint a kutyák vagy az emberek.

Earl Mindell: Vitamin biblia Hogyan élhet egészségesebben a megfelelő vitaminok és élelmiszer-adalékok segítségével?