Cameron ​Cameronról 2 csillagozás

Kötetlen beszélgetések a brit miniszterelnökkel
Dylan Jones: Cameron Cameronról

„Olyan radikális szociális reformer szeretnék lenni, mint amilyen radikális gazdasági reformer volt Mrs. Thatcher. Ennek az országnak most elsősorban gyökeres társadalmi változásra van szüksége.”
David Cameron
A brit Konzervatív Pártot 2005 óta irányító David Cameron 2010-ben meghozta pártjának a régóta várt sikert. A 13 évig ellenzékben lévő konzervatívok győztek, s ma a westminsteri törvényhozás legerősebb képviselői csoportját alkotják, még ha nem is nyerték el az egypárti kormány megalakításához szükséges mandátumot.
De vajon minek köszönhető ez a fordulat? Mit hoz az új konzervatív miniszterelnök a briteknek és a világnak?
Dylan Jones interjúkötete személyes tükör arról, mit gondol maga Cameron Cameronról. A kötetlen beszélgetések magával ragadó sorozatából lépésről lépésre rajzolódik ki a brit Konzervatív Párt útja, Cameron reformpolitikája, karizmatikus egyénisége, és politikai sikerének titka.

HVG Könyvek, Budapest, 2011
360 oldal · ISBN: 9789633040249 · Fordította: Takács Zoltán

eMBé>!

A jótékonykodást nem a jövedelem határozza meg, hanem az, hogy mennyire érzi magát valaki a közösség, a társdalom szerves részének.

Dylan Jones: Cameron Cameronról Kötetlen beszélgetések a brit miniszterelnökkel

Kapcsolódó szócikkek: jótékonyság