Digitális ​sikertörténetek 3 csillagozás

Dunder Krisztián: Digitális sikertörténetek

Ön ​most minden bizonnyal az egyik leghasznosabb, legérdekesebb üzleti könyvet tartja a kezében, melyben magyarországi digitális sikertörténetek alapítói, jelenlegi cégvezetői mesélik el, hogyan építették fel szolgáltatásaikat. Igazi esettanulmányok, melyben őszintén beszélnek az eddig elért eredményekről, fordulópontokról -mindezt olyan részletességgel, ahogyan korábban még soha nem tették. Biztos vagyok abban, hogy szolgáltatásaik többségével már Ön is találkozott – akár ma is használja –, s most belülről is megismerheti történeteiket.
Dunder Krisztián-a könyv szerzője

„Tanárként sok külföldi sikertörténetet olvastam már a digitális világból. Most itt van egy csokor a hazaiakból is. Olvassuk el őket és tanuljunk belőlük! Talán közöttünk van a
következő Steve Jobs."
Bőgel György Professor of Management – CEU Business School

„Letehetetlen könyv! Bár a szereplők nagy részét régóta ismerem, élmény volt olvasni személyes beszámolóikat. Mindenkinek… (tovább)

Dunder.hu, Miskolc, 2011

Vida Ágnes: Üzletanyu születik
Kápolnai András – Nemeslaki András – Pataki Róbert: E-business stratégia vállalati felsővezetőknek
Eric Schmidt – Jonathan Rosenberg – Alan Eagle: Google – Így vezetünk mi
Chris Anderson: Ingyen!
John Battelle: Keress!
Kócsó László: Online aranybánya
Chris Anderson: Free
Brant Cooper – Patrick Vlaskovits: The Lean Entrepreneur
Rick Levine – Christopher Locke – Doc Searls – David Weinberger: Cluetrain – A hagyományos üzletmenet végnapjai
Chris Anderson: Hosszú farok