Különös ​helyek, elbűvölő tájak 11 csillagozás

barangolás földünk regényes vidékein
Duncan Brewer – John Clark – Casey Horton – Mary Devine: Különös helyek, elbűvölő tájak

Fedezze fel a világ tájait, legcsodálatosabb, legkülönösebb helyeit! A kiadvány olyan útikalauz, amely a valóság és a legendák legszebb tájaira kalauzolja el olvasóit. Az elragadó fényképek és az olvasmányos szöveg teszik élvezetessé a könyvet, amely olyan helyekről számol be, mint a dél-dakotai Badlands, Shangri-La, a Húsvét-sziget, a Grand Canyon, a tibeti Potala palota és a Kilimandzsáró. Bármilyen ismerősen csengjen is a nevek némelyike, mindig marad bennük valami titokzatos. Hogyan keletkeztek és mikor? Ki fedezte fel őket? Vajon miért ébresztenek egyszerre csodálatot és áhítatot bennünk? A lenyűgöző könyv nem csupán a fenti kérdéseket válaszolja meg, hanem megérezteti, mi az a csoda, amely megmozgatja a képzeletet és kíváncsiságot kelt mindenkiben.
– 84 csodálatos hely részletes ismertetése
– 29 oldalas, 300 bejegyzést tartalmazó Névtár
– több mint 500 színes ábra, látványos fotó, rajz, művészi rekonstrukció
– 84 térkép az ismertetett helyek azonosításához

Reader's Digest, Budapest, 2006
432 oldal · ISBN: 9639562815 · Fordította: Sóskuthy György, Janáky István
Reader's Digest, Budapest, 1997
432 oldal · keménytáblás · ISBN: 9638475099 · Fordította: Janáky István, Lénárt Eszter, Schmiedl Gábor, Sóskuthy György, Szalay Marianne, Szilágyi Tibor

cashews>!

innen megtudható, hogy létezik a világban egy sivatag ami fehér mint a hó lévén gipszsivatag, csodaszép képek vannak benne és jó kis leírások mindenkinek csak ajánlani tudom