Kalapos ​Macska visszatér 11 csillagozás

KALAPOS MACSKA VISSZATÉR!
Méghozzá meglepetésvendégekkel.
Sáriéknál lehullott a hó, játékra nincs idő, vár rájuk az egész napos hólapátolás… Kalapos Macska ezért úgy dönt, hogy amíg a gyerekek dolgoznak, addig ő finom meleg fürdőt vesz. Vajon ez jó ötlet?
DEHOGY!
Végre benézhetünk a híres, piros-fehér csíkos, hatalmas kalap alá! Vajon mi vagy kik bújnak meg alatta? És segítenek-e Sáriéknak, hogy rend legyen a házban és a kertben, mire anya visszaér?
Ismerd meg az ábécé betűit a Kalapos Macska kalamajkája közben, 26 minicica segítségével!
A Kolibri Klasszikusok sorában hetedik Dr. Seuss-könyv SZABÓ T. ANNA humoros és zseniális fordításában olvasható.

Kolibri, Budapest, 2019

Caledonia_Valley P
Dr. Seuss: Kalapos Macska visszatér

Dr. Seuss neve garancia a minőségre! A Kalapos Macskához – emlékeim szerint – eddig még nem volt szerencsém, és ezzel óriásit mulasztottam is, hiszen egy csodás kötetet forgathattam most a kezemben. *-* A történet zseniális, adott a Kalapos Macska nevű rosszcsont, aki egy testvérpár házába tér be – természetesen kéretlenül, majd óriási galibát okoz bizonyos koszfoltnak köszönhetően, melyet aztán a kalapjából előbújó aprócska macskák oldanak majd meg, ám eközben a világ egy picikét rózsaszínre változik. *-*
A fordítás zseniális, a sorok rímelnek – tudjátok, vagy nem, hogy nekem ez az egyik legnagyobb mániám, hogy rímeljen az a vers… ^^ XD –, az illusztrációk gyönyörűek, szóval Karácsonyra be kell szereznem ebből egy saját példányt. Lehet már hamarabb is… ^^

raonbevik
Dr. Seuss: Kalapos Macska visszatér

Nem is tudom hogyan lehetne összefoglalni amit éreztünk, miközben olvastuk majd befejeztük. Aranyos, érdekes de valahogyan olyan kevéske .. így foglalta össze lányom (7 éves) miután befejeztük a könyvet

Vörös_Brigitta
Dr. Seuss: Kalapos Macska visszatér

Nekem az első jobban tetszett. A fiúkon még nem „teszteltem”.

petro_karoly
Dr. Seuss: Kalapos Macska visszatér

Ugyanolyan jó, mint az első rész. 5 éves kislányom imádja.