Az ​ifjúsági munka első két éve 0 csillagozás

Személyes és gyakorlati útmutató a helyes kezdéshez
Doug Fields: Az ifjúsági munka első két éve

A ​szerző gondolatait – de legfőképpen a szívét – az új ifjúsági munkások sajátos szükségletei foglalkoztatják. Úttörő művével örökre megváltoztatta az ifjúsági munka világát. Szeretett újoncai iránt érzett szenvedélyét, látását és meglátásait beleöntötte ebbe a könyvbe, amit most a kezedben tartasz. Az ifjúsági munka első két éve kétségkívül a legátfogóbb kézikönyv nem csupán ahhoz, hogy életben maradj, hanem hogy kivirulj szolgálatod legkritikusabb szakaszában.
Jól ismert bölcsessége és humora segítségével – mintha egy hosszú, nyugodt étkezés közben társalognál vele – a szerző lefegyverzően mesél történeteket és elveket több mint húsz éve tartó ifjúsági munkássága sikereiből és kudarcaiból. A könyv végén gyakorlati tanácsok kincsesházát tárja elénk, mindezt abban a reményben, hogy az új ifjúsági munkások kevésbé rögös utat járhatnak be, és valóban hosszú életűek lehetnek egy olyan gyülekezeti kultúrában, amely sokszor megrágja és kiköpi őket.
Olyan lényeges témákat… (tovább)

Új Remény Alapítvány, Debrecen, 2009
374 oldal · ISBN: 9789638760470 · Fordította: Bedőné Kriszt Éva · Illusztrálta: Lente István