Tornázz ​az állatokkal 6 csillagozás

Doris Rübel: Tornázz az állatokkal

Jógázni vidám dolog! Légy most KISBÉKA, és tornázz velünk! Púposítsd fel a hátad, mint egy macska, nyújtogasd a nyakad, mint egy zsiráf, tekeregj a földön, mint egy kígyó, és ugrálj nagyokat, mint egy béka. Végül pedig gömbölyödj össze, mint egy alváshoz készülő kisegér. Ebben a bájos könyvben 14 egyszerű jógagyakorlat található: az állatok megmutatják, mit kell csinálni, a gyerekeknek csak utánozni kell őket. A gyakorlatok végezhetők egyedül, de a családban vagy az oviban másokkal együtt is. Ezt segítik a kedves és jól követhető ismertetők és a szemléletes képek. 2 éves kortól ajánljuk.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Scolar Kid Scolar

Scolar, Budapest, 2023
24 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635096824 · Fordította: Szabó Zsuzsa

nicosia P>!
Doris Rübel: Tornázz az állatokkal

Nagyon aranyos, színes és vidám illusztrációkkal ellátott tornagyakorlatok. A legkisebbeknek az állatok mozgásához hasonlító tornagyakorlatokat mutat. Az mozgásforma utánzása könnyedén követhető az illusztrációk és a szöveg segítségével.

Juca P>!
Doris Rübel: Tornázz az állatokkal

Nagyon ötletes könyv. A gyerekek az állatokat utánozva tornázhatnak. Végigvettük a gyakorlatokat a gyerekekkel. A 2 éves fiamnak és a 4,5 éves lányomnak is tetszett. Egyébként az alcímében szerepel, hogy ez egy jógakönyv gyerekeknek.