Mihály ​arkangyal 6 csillagozás

Doreen Virtue: Mihály arkangyal

Mihály arkangyal régóta védelmezője és barátja annak, aki erre kéri. Mihály gyógyító, harcos és őrangyal, békét hoz és legyőzi a sötétséget. Doreen Virtue, számos bestseller szerzője, ebben a felemelő műben arra mutat rá, hogy Mihály milyen sokféle módon hozhat minden ember életébe harmóniát. Lenyűgöző igaz történetek számolnak be arról, hogyan védi meg az embereket vezetés közben, hogyan mutat utat a karrierjükben, és védelmezi őket.

A könyv segítségével megtanulhatjuk, hogyan lépjünk kapcsolatba Mihállyal és felfedezzük a vele való együttműködés módjait, hogy testi és lelki gyógyulásban részesítsen minket, a családunkat, barátainkat és ügyfeleinket, ezenfelül megismerjük, miként segített emberek ezreinek szerte a világon, hogy ők is ugyanezt tehessék. A könyvben található történetek megnyitják a szíved a tiszta, feltétel nélküli szeretetre, melyet Mihály mindenkinek felajánl, aki kéri, és segít abban, hogy biztonságban, védelmezve és nagyon szeretve érezd magad!

Édesvíz, Budapest, 2016

Doreen Virtue: Mihály arkangyal

Ezt a könyvet most megint elolvastam újra. Szeretem Virtue könyveit olvasni. Igaz, ez most kissé másabb volt, mint a rendes, megszokott könyvei, ugyanis most leginkább „esettanulmányokról” írt, melyek Mihály arkangyalhoz köthetők….
Az biztos, hogy még többször el fogom olvasni, mivel most is volt „új” mondandója számomra.
A négy csillagot azért adtam, mert szerintem az utolsó fejezet túl rövidre sikerült, és valahogy lecsapottnak tünt.

Doreen Virtue: Mihály arkangyal

Szeretem Doreen könyveit, de ez most nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Lényegében vadidegen emberek személyes történeteit olvastam kétszáz oldalon át a szerzőtől megszokott ötletes gondolatok és leírások helyett. Minden fejezetben azt vártam, hogy egyszer csak magához veszi a szót, ami végül nem történt meg. Persze voltak nagyon tanulságos és elgondolkodtató „esettanulmányok” is, amiket összességében megnyugtató volt olvasni, de azért jóval többet vártam volna egy ilyen témájú könyvtől.

VeresIbi>!
Doreen Virtue: Mihály arkangyal

Nem tudom mit vártam a könyvtől. Azt biztosan nem, hogy csak mások történeteit olvasom sok oldalon keresztül. Talán 1-2 instrukció, vagy gondolat volt ezeken kívül, az is visszautalásként más művekben leírt dolgokra. Az első könyvem volt a szerzőtől, de hogy olvasok e még tőle, azt nem tudom. :(

Rita_Szabó>!
Doreen Virtue: Mihály arkangyal

A könyv, ami szórakozásnak jó, de angyalokról használható tudást, a témakörben, legalább is nem ad. Aki szereti,a fura egyperceseket, és az általános kalandregényeket annak jó. Aki spiritualitással foglalkozik, annak már kevésbé, tud adni bármit. Nesze semmi fogd meg jól érzést keltett bennem.

Purpur>!

A félelmeimmel való szembesülés adta meg a bátorságot ahhoz, hogy leküzdjem őket.

Laeken>!

Kérhetsz tehát hangosan, halkan, írásban vagy dalban is. Kérheted közbenjárását hagyományos megszólítással, megerősítéssel…..
Nem az a lényeg, hogy hogyan kéred, hanem, hogy kérd valahogy.

Laeken>!

Mihály az együttérzés megtestesülése, mivel ő mindenkinek segít bármiben, amiben szükséges. Soha nem ítéli meg senki „értékességét”. Bármire igent mond, ami biztonságot és békét hoz.

Laeken>!

Az arkangyal nem tartozik egy felekezethez sem, ezért boldogan segít bárkinek.

Laeken>!

Mihály mindig meg fog jelenni, ha hívod, viszont inkább érezni fogod majd a jelenlétét, mintsem a szemeddel látni.

Laeken>!

Mihály arkangyal a kedvenc angyalom, mert annyira erős, szeretetteljes a jelenléte, és mert hihetetlen humorérzéke van.

Laeken>!

Mihály támogatást, bátorságot és magabiztosságot ad. Ha épp változtatsz az életeden, vagy azon gondolkodsz, hogy változásra lenne szükséged, akkor ne felejtsd el kérni őt, hogy legyen veled végig az úton. Megerősít, hogy egészséges változások mellett dönts, és új lehetőségekhez vezet, hogy gyógyulhass a múlt tapasztalataiból.
Arra is kérheted Mihály arkangyalt, hogy éljen veled, ha szeretnéd. Mivel teljesen szabad, határtalan és mindenhol jelen levő, mindenkivel lehet, aki a jelenlétét kéri.

Laeken>!

Mihály azt tanította nekem, hogy mindenkinek egyedi tehetsége és adottságai vannak, melyeket a világ szolgálatába állíthat. Amikor azon a területen dolgozol, amely megfelel az érdeklődésednek, a munkád örömteli és sikeres. A régi hit, hogy a pénz megkereséséért szenvedni kell, puritán és elavult.

Laeken>!

Mihály arkangyallal együttműködő emberek erősen vonzódnak a világoskékhez és az élénklilához. Tehát ha azon kapod magad, hogy kobaltkék vizespoharakat vásárolsz, vagy királylila kendőbe rejted az arcod – tehát ha ezekhez a színekhez vonzódsz – az azt jelzi, hogy az arkangyallal van dolgod.