Gyógyítás ​tündérekkel 6 csillagozás

Üzenetek, beteljesülés és szeretet a tündérek világából
Doreen Virtue: Gyógyítás tündérekkel

Dr. ​Doreen Virtue, a világhírű angyalmédium-írónő ismét csodálatos világba kalauzol el bennünket. A tündérek a Földanya sejtelmes, de nagyon is valóságos őrangyalai. Ők gondoskodnak a természet, az állatok és a növények egészségéről és biztonságáról, azonban egyre nagyobb szükségük van ránk, emberekre.
A Gyógyítás tündérekkel Doreen személyes története arról, hogyan segítettek neki a tündérek megküzdeni egy fájdalmas válással, majd újjászületni és rátalálni az igazi spirituális szerelemre. Az írónő megosztja velünk, mire tanították a delfinek, a sellők és az elementálok birodalmának varázslatos teremtményei… és megtapasztalhatjuk, hogyan segítenek bevonzani és megteremteni a saját csodáinkat, és meggyógyítani az egész életünket.
„Ne félj hinni abban, amit nem látsz… Ne félj attól, hogy a képzeleted a bolondját járatja veled… Amint ott feküdtem, megértettem, hogy az egyedülléttől való félelmem miatt sokkal hosszabb ideig maradtam a házasságomban, mint szerettem volna.… (tovább)

Édesvíz, Budapest, 2009
210 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635290376 · Fordította: Görbe Angéla

szmelus P>!
Doreen Virtue: Gyógyítás tündérekkel

Doreen Virtue: Gyógyítás tündérekkel Üzenetek, beteljesülés és szeretet a tündérek világából

Hogy tündérek léteznek és nem egyenlőek az angyalokkal? Hogy a természetben mindenhol ott vannak, még ha nem is látjuk őket. Elhiszed? Ezt a könyvet olvasva biztosan. Saját tapasztalatain keresztül olvasva ismerhetjük meg, hol vannak, mit csinálnak, hogyan léphetünk velü kapcsolatba. Jó volt olvasni és visszakerülni a természet láthatatlan csodás világába. És ha még ez sem elég, lehet jóskártyát is venni hozzá :-)

Doreen Virtue: Gyógyítás tündérekkel

Nagyon tetszett Doreen közvetlen stílusa, és az, hogy a saját történetén keresztül adott át egy (szerintem) fontos üzenetet. Ettől olyan hitelesek a könyvei. Mindig úgy érzem, mintha személy szerint nekem írt volna. :)

Purpur>!

Csak a felnőtt ego aggódik amiatt, hogy hibákat követ el.

Purpur>!

Azt tapasztaltam, hogy sok keresztény meggyőződésű ember véleménye szerint az angyalok isteni lények, de a tündéreket sötét és okkult teremtményeknek hiszik.

Purpur>!

…minden kapcsolat, helyzet vagy vagyontárgy – az elvárásaid miatt van az életedben. Mint egy várandós anya, te vártad és remélted az egészet. Az elvárás jelenti a fogantatást, amelyből világra jön a végeredmény.

Purpur>!

…a gyógyulás időnként másnak tűnik, mint amire számítunk.

Purpur>!

…az isteni útmutatás mindig addig ismétlődik, amíg végül „felfogjuk” azt.

Purpur>!

…ha az ikerlángok együtt testesülnek meg, az gyakran azt jelzi, hogy ez az utolsó megtestesülésük a Földön. Ez lehetőséget jelent a két partner részére, hogy egy földi szövetséget kössenek, amely egy végső üdvrivalgás az itteni utolsó életükben.

Purpur>!

Együtt lenni az óceánban a delfinekkel olyan érzés, mint együtt lebegni az égben az angyalokkal. Van benned egy rész – mint mindenkiben –, amely emlékszik rá, milyen volt az égi otthona. A delfinek az otthoni angyalokra emlékeztetnek, a vízben való súlytalan lebegés pedig arra, hogy az égben nincs tested és szabad vagy.

Purpur>!

Azt az üzenetet kaptam, hogy nem kellene félnünk a meztelenségünktől, hogy díszek és cicoma nélkül menjünk a világba, és ne legyünk hajlandóak szégyenkezni amiatt, akik valójában vagyunk, beleértve az árnyékainkat is.

Purpur>!

Ne félj hinni abban, amit nem látsz azonnal. […] Légy tudatában annak, hogy hogyan érzed magad ezekben a pillanatokban, és ne félj attól, hogy a képzelet járatja a bolondját veled.

Purpur>!

Még ma is mindenki képes a telepátiára, de a legtöbb ember tagadja ezeket az ösztönös érzéseket. Vagy kizárnak minden tudatosságot a pszichikus benyomásaikkal kapcsolatban, vagy meggyőzik magukat, hogy a képzeletük működik. Nem a belső igazságukra hagyatkoznak, hanem külső forrásokra támaszkodnak. Ez a hiány illúziójához vezet, mert úgy tűnik, hogy önmagatokon kívülre kell mennetek ahhoz, hogy megszerezzétek azokat az anyagi dolgokat, amelyekre szükségetek van.

Ha az emberek egyszerűen feltárnák a bennük létező gazdag kincseket, beleértve az anyagi és spirituális bőség végtelen készletét, amelyet jelenleg magukban rejtenek, akkor soha többé nem félhetnének. Ha az emberek megengednék maguknak, hogy pszichikus úton észleljék az őket körülvevő sok angyalt és szellemi vezetőt, akkor sosem éreznék többé azt, hogy egyedül vannak vagy nincsenek barátaik. Ha az emberek nem félnének attól, hogy lássák elhunyt szeretteiket, akkor azonnal elveszítenék az össze, halállal kapcsolatos félelmüket.