Csakratisztítás 6 csillagozás

Doreen Virtue: Csakratisztítás

Bármit is gondolunk, az döntően meghatározza tapasztalatainkat. Mindennek, ami foglalkoztat bennünket, megvan a megfelelő csakrája – magyarul energiaközpontja. Ha gondolatainkban a szeretet kapja a legnagyobb szerepet, akkor a csakrák tökéletesen egészségesen működnek. Az energia egyenletesen áramlik, mi pedig harmóniát és boldogságot tapasztalunk. Ebben segít az izgalmas utazásra invitáló kötet.

Mandala-Seva, 2006
82 oldal · ISBN: 9789639436398 · Fordította: Patkós Szilvia

cassiesdream

… minden embernek volt már része fájdalomban a kapcsolatai során, legyen az, romantikus kapcsolat, családon belüli kapcsolat vagy plátói. Ez a fájdalom okozza azt, hogy félünk szeretni. Mégis, mivel a szeretet az élet értelme, ezért ez a félelem azt okozza, hogy elveszítjük a kapcsolatot az élet valódi értelmével.

cassiesdream

Bármit is gondolsz, az meghatározza, hogy érzed magad és azt is, hogy mit tapasztalsz. A bennünk lévő és a testünket körülvevő különböző energiaközpontokra gondolkodásmódunk nagy befolyással bír.