Anatómiai ​atlasz 15 csillagozás

Donáth Tibor: Anatómiai atlasz Donáth Tibor: Anatómiai atlasz

Jelen munkával nemzetközileg is elsők között jelenik meg olyan anatómiai atlasz, mely az emberi test valamennyi régióját originális, szakszerű ábrák keretében, de a részletek mellőzésével mutatja be. Ez teszi lehetővé, hogy az atlasz 162 színes ábra keretében egyetlen kötetben olyan ábragyűjteményt nyújtson, melyben az érdeklődő a munkája során felmerülő minden anatómiai kérdésnek utánanézhet. Az atlasz ábrái naturálisak, ugyanakkor a lényeget kiemelők, színhatásukban esztétikai és egyben didaktikus értékűségre törekvők. Az atlasz kétnyelvű. Az ábrák jelölései a nemzetközi igénynek megfelelően latin nevezékűek.

Medicina, Budapest, 2015
212 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632261645 · Illusztrálta: Kálmánfi János
Medicina, Budapest, 2012
212 oldal · ISBN: 9789632261645 · Illusztrálta: Kálmánfi János
Medicina, Budapest, 2008

Lunemorte MP
Donáth Tibor: Anatómiai atlasz

Ez az atlasz sajnos főiskolára, egyetemre nem jó, max okj-s képzésekre. (Nekem is jó volt.) Viszont most tanulás közben szorgosan kerestem pl. a lapockát, de egy kép sincs róla, így meg neten keresgélhetem ki, amíg nem jön meg a méregdrága [[https://moly.hu/konyvek/r-putz-r-pabst-sobotta-az-ember-anatomiajanak-atlasza-1-2]]………

dianna76 P
Donáth Tibor: Anatómiai atlasz

Segítette a nem éppen könnyű anatómia elsajátítását. Jól kiegészítették egymást az elméleti tankönyvvel, ami szintén sok ábrát, rajzot tartalmazott. Pusztán ebből nem lehet megtanulni az anatómiai alapokat, de ez csupán egy atlasz, mint kiegészítő eleme a tankönyvnek.

Medicina, Budapest, 1991
212 oldal · keménytáblás · ISBN: 9632420047 · Illusztrálta: Kálmánfi János
Horváth_Zsuzsa
Donáth Tibor: Anatómiai atlasz

Elnagyolt, pontatlan, hiányos, borzalmas. Nem értem miért ebből kell egészségügyi vizsgára készülni. Ez az atlasz egy nagy nulla. Aláhúzva.

hattori
Donáth Tibor: Anatómiai atlasz

Szép képekkel, de inkább laikusoknak, illetve egészségügyet középfokon, anatómiát érintőlegesen tanulóknak, orvosi anatómiához ez kevés.

Aemitta
Donáth Tibor: Anatómiai atlasz

nem elég precíz, részletes. Alapfokú ismeretekhez még elmegy, de komplexebb ismeretekhez ez már kevés.

Vándor
Donáth Tibor: Anatómiai atlasz

Egyetértek az előttem szólóval, elég elnagyolt, nem valami részletes.