Gondolkodj ​nagyban és csapj oda keményen! 4 csillagozás

Donald Trump: Gondolkodj nagyban és csapj oda keményen!

Ez a GAZDASÁGI-VÁLSÁG TÚLÉLŐ KÖNYV, de jócskán túlmutat a bukás üzleti és személyes feldolgozásán. Megmutatja, hogyan használd a Nagyban gondolkodás szemléletét ugródeszkának a siker-magaslatainak eléréséhez.

Mindezt Amerika LEGGAZDAGABB üzleti ÚJRAKEZDŐJÉTŐL.

MOST VÉGRE feltárul a Trump-Titok!

Így vélekednek a haza cégvezetők róla:

„Annyi élet forgácsolódik el a napi harcban – hányszor gondolkodtál és cselekedtél már nagyban az életed során, Trump talán többször, mint bárki más, és végre megmutatja, hogyan.

Vállalkozóknak kötelező!”

Eredeti cím: Think big and kick ass in business and life

Pongor, Budapest, 2012
244 oldal · ISBN: 9789638899606 · Fordította: Bayer Antal
Pongor, Budapest, 2010
244 oldal · ISBN: 9789638899606 · Fordította: Bayer Antal

Nikita0828
Donald Trump: Gondolkodj nagyban és csapj oda keményen!

Nagyon örülök, hogy beszereztem ezt a könyvet.
Trump nem véletlenül olyan sikeres, amilyen. Néha nyersen fogalmaz, és kíméletlen, de nagyon feltöltött.
Hasznos információkat ad arról, hogy hogyan kezeld a konkurens céget, illetve mit jelent a kitartás.
Újraolvasom majd :)

Máté_Szabics

Azt tanácsolom, hogy minden negatív gondolatot azonnal hessegess el magadtól, amikor felüti a ronda fejét. Szakítsd meg a sehova sem vezető belső párbeszédet önmagaddal, még mielőtt belekezdenél. Ez a legnagyobb ellenséged. Jöhetnek bármilyen külső ellenségek, pénzügyi válságok, jogi csatározások, az élet legnagyobb problémái, de mindezek nem hatnak rád, ha kordában tudod tartani a belső párbeszédedet.
Amikor megpróbálják elterelni a figyelmemet vagy ijesztgetni olyasmikkel, mint „És ha rosszabbra fordul a piaci helyzet?”, vagy „És ha a bankok visszakövetelik a hiteleiket?”, vagy „És ha egyszerre minden kedvezőtlenül alakul?”, én csak annyit mondok: „Nem akarok erre gondolni.” A pokol legmélyebb bugyra az, amit magad kreálsz a saját elmédben. Sokkal rosszabb, mint bármi, amit mások alakítanak ki a te számodra. Ezért hát ne ragadj le a negatívumoknál, hanem arra gondolj, amit te akarsz elérni. Koncentrálj a célodra, és sose add fel.