Gyakran ​feltett kérdések és világos válaszok a Network Marketingről 1 csillagozás

Don Failla – Nancy Failla: Gyakran feltett kérdések és világos válaszok a Network Marketingről

Bárki tanúsíthatja, aki valaha is részt vett a Network Marketing üzletben, hogy az elindulás mindig nagyon sok kérdéssel jár. Ezért akár kezd vagy, akár gyakorlott termékforgalmazó, mindenképpen csak hasznodra válhat Don és Nancy Failla sokéves tapasztalata. Gyakori kérdések – munkatárs-jelöltektl o Mennyi idt kell majd ezzel töltenem o Szükséges-e üzletem beindításához, hogy sok ismersöm vagy nagy családom legyen Gyakori kérdések – kezd termékforgalmazóktól o Hogyan magyarázhatom el a legjobban jelöltemnek a Network Marketing lényegét o Milyen típusú személyiség lehet a legjobb jelölt Gyakori kérdések – gyakorló termékforgalmazóktól o Hogyan érhetem el a baráti, családi és alkalmi ismeretségi körömön kívül es embereket o Koncentráljak csak a szponzorálásra,és ne tördjek a termékértékesítéssel o Milyen befektetésekkel tudom elérni, hogy az üzletem gyorsabban növekedjék

Eredeti cím: Just the FAQs about network marketing

Bagolyvár, Budapest, 2006