Pulzuskontroll, ​testsúlykontroll 2 csillagozás

Dömötör Edit: Pulzuskontroll, testsúlykontroll

Saját bőrömön tapasztaltam, hogy munka közben – legyen az versenyre való felkészülés vagy személyi edzés – néha mennyire hiányzik az ember kezéből egy elméleti és gyakorlati tudnivalókat, szakmai alapelveket öszszegző kézikönyv, amelynek megfelelő oldalait fellapozva újra előjönnek az elfelejtett ötletek, módszerek, vagy eszünkbe jutnak a nehezen memorizálható adatok, képletek. Mivel e témában mindeddig nem volt fellelhető a wellness-t, a hobbi- és az amatőr sportot, személyi edzést is felölelő magyar nyelvű szakirodalom (bár kaphatók kitűnő szakkönyvek, de sportáganként és elméleti témakörönként külön-külön, több kötetnyi terjedelemben), kiadóm biztatására magam vállalkoztam egy sportági szakkönyvhöz viszonyítva kevésbé részletes, de minden szükséges alap-információt egybefoglaló munka megírására. Remélem, sok ismerős és ismeretlen sporttársam és edző kollégám örömmel forgatja majd az elkészült könyvet.

A szerző

Carita, Budapest, 2005

Lunemorte P>!
Dömötör Edit: Pulzuskontroll, testsúlykontroll

Amióta a könyvben szereplő módszerek közül válogatva kipróbálgattam párat, sokkal jobban érzem magam a bőrömben! :)