Égbőlpottyant ​legújabb mesék 10 csillagozás

Döbrentey Ildikó: Égbőlpottyant legújabb mesék

Döbrentey Ildikó, immár nagymamaként, derűs bölcsességgel mesél gyermekeinknek és unokáinknak. Meséi a születés-halál örök körforgásába illeszkednek, mint az Idő kerekének megtartó küllői. E legújabb mesékhez a jól rajzoló és azóta felnőtté cseperedett Tücsök Pál alkotott eredeti illusztrációkat.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Égbőlpottyant mesék Cartaphilus

Cartaphilus, Budapest, 2008

mandris>!
Döbrentey Ildikó: Égbőlpottyant legújabb mesék

Ez most kicsit más volt, mint az eddigi részek, mert egész ciklusok voltak benne: Picinke történetek, Holnembolt, de ezek talán még jobban is tetszettek, mint az önálló mesék. Esti mesének továbbra is kiválóak ezek a történetek, mert rövidek, szépek, értékesek.

lenne P>!
Döbrentey Ildikó: Égbőlpottyant legújabb mesék

Ha nem is kedvenc, de nagyon jó mesék. Esti mesének olvastam őket, de nem nagyon figyeltek még, szóval kb.magamnak olvastam. Nem tudom, lehet-e ilyet,én mindenesetre pofátlanul, álcázottan megtettem. A képeket azért megnézték, sőt mese részletekre is emlékezett a nagyobbunk. Neki a Picinke mesék tetszettek a legjobban, a naplószerű elmesélések, nekem pedig a könyv utolsó harmadában található Holnembolt tanulságos meséi. A legkedvencebb mese: Melinda néni születésnapja lett. A fiúknak meg Durci.

batyuvitéz>!
Döbrentey Ildikó: Égbőlpottyant legújabb mesék

Sok-sok mesét olvasok, mivel évek óta mesélek gyermekeimnek. A szívemhez ezek a mesék nagyon közel állnak.