Hálószobatitkok ​/ Kései tavasz / Az ezermester 4 csillagozás

Dixie Browning – Michelle Celmer – Annette Broadrick: Hálószobatitkok / Kései tavasz / Az ezermester

Michelle Celmer: Hálószobatitkok
Amióta Tina Tylernál dolgozik, még a levegő is szikrázik köztük. De miért nem kezd a férfi udvarolni neki? Tina érzi, hogy álmai hercege valamit eltitkol előle. Először tehát erre kell fényt derítenie, aztán egy érzéki éjszakán megmutathatja neki, hogy a sors egymásnak teremtette őket…

Annette Broadrick: Kései tavasz
Ashley Sullivan már kislányként is imádta Jake Crenshaw-t, az apja munkaadójának legidősebb fiát, Jake azonban mindig úgy bánt vele, mintha a kishúga lenne. Ezért a tizenhatodik születésnapjára rendezett partin a lány merész lépésre szánja el magát, ám az ötlete balul üt ki…

Dixie Browning: Az ezermester
A vonzó építési vállalkozó, Cole Stevens hozzáértő kézzel és gyengéden masszírozza Marty nyakát. A lányt még a hideg is kirázza a gyönyörtől. Nem sokkal később már közös az ágy, közös az asztal, de Marty lelkét marcangolni kezdi a kétely: vajon a zátonyra futott házasságai után reménykedhet-e még a boldogságban?

Eredeti cím: Bedroom Secrets, Branded, Her Man Upstairs

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia különszám

288 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635376 · Fordította: Csató Gabriella, Kovács Eszter, Harcsa Henrietta

Áfonya74 P>!

A három történet közül a középső tetszett a legjobban, talán a cserfes, csacsogó, tündéri kislány miatt, aki már az első napján a szívembe lopta magát. :)