Disney ​– 365 mese lányoknak 16 csillagozás

Minden napra egy mese
Disney – 365 mese lányoknak Disney – 365 mese lányoknak Disney – 365 mese lányoknak

Most újabb mesékkel!
Ebben a gyűjteményben az év minden napjára találsz egy-egy fantasztikus mesét. Kalandozz Meridával a Skót-felföldön, repülj a Varázsszőnyeggel Jázmin társaságában, keresd az igazságot Aranyhajjal, és olvass a Csipkerózsika, a Hófehérke és a hét törpe, a Mulan és megannyi más film szereplőiről!

Kolibri, Budapest, 2022
368 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635990436 · Fordította: Béres Bence, Bús Réka Teodóra, Élő Csaba Jenő, Habony Gábor, Párdiné Tóth Zsuzsanna, Sarkadi Nagy Márton
Kolibri, Budapest, 2020
368 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634377375 · Fordította: Béres Bence, Bús Réka Teodóra, Élő Csaba Jenő, Párdiné Tóth Zsuzsanna, Sarkadi Nagy Márton
Kolibri, Budapest, 2019
368 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634376415 · Fordította: Béres Bence, Bús Réka Teodóra, Élő Csaba Jenő, Habony Gábor, Párdiné Tóth Zsuzsanna, Sarkadi Nagy Márton

Narutofan98 P>!

Disney – 365 mese lányoknak Minden napra egy mese

Aranyos, rövidke kis mesék. Egy-kettőt már olvastam más könyvekben például Elzáékét. Nem nagy dobás, és talán egy lefekvéshez négyet-ötöt is el kell olvasni. Kivételesen tetszett, hogy Wall-E is benne volt.
Aranyos kis kötet.

Zsuzana>!

Disney – 365 mese lányoknak Minden napra egy mese

Nagyon szép mesekönyv. Az illusztrációk is nagyon jók benne. Egy évig minden napra egy rövid kis mese. Szerencsére azoknak is ad újdonságot akik már látták ezeket a disney meséket. Mondjuk nekünk nem tartott ki egy évig,mert voltak mesék amiket nem volt hajlandó meghallgatni a lányom. Ez a könyv nálunk megérte az amúgy nem túl pénztárca barát könyvet.

Annamária_Seres P>!

Disney – 365 mese lányoknak Minden napra egy mese

Nagyon szép kötet, ami tényleg sok éven keresztül forgatható. Az én lányom egy ideig idegenkedett tőle, nem akarta, hogy olvassak belőle. Ez megszűnt, és most „ledaráltatta” velem az egészet kb. két hónap alatt. Volt olyan, amit együtt olvastunk. A mesék rövidek, így napi olvasás gyakorlásnak is jó lehet kb. másodikos kortól.
Nekem egy bajom akad a könyvvel, hogy kiszakadt a kemény fedeléből az egyik oldalon. Ez azért nagyon rosszul érint. Nagyon vigyázunk a könyveinkre, erre ez a drága könyv így tönkremegy. A kötése lehetne erősebb. Ez mondjuk nem ront a tartalmán, de akkor is ronda, és egy idő után lehet, hogy lapjára fog szétesni. Nem tudom hogy más járt e már így vele, vagy csak mi fogtunk ki egy selejteset?

Sayuri>!

A szeretet a legszebb ajándék.

Sayuri>!

Boldog anyák napját! – kiabálta. – Sokat gondolkodtam, mit adhatnék neked – mondta az anyukájának. – Mackó szerint mézet. Nyuszi szerint répát. Füles szerint bogáncsot. De én úgy döntöttem, hogy ezt adom neked. – Széttárta a karját, hogy egy hatalmas, kenguruméretű ölelést adjon az anyukájának.
– Ó, Zsebibaba! – mondta Kanga mosolyogva. – Igazad volt. Ez a legjobb anyák napi ajándék!

Sayuri>!

A legfontosabb mindig önmagunknak lenni – mondta Aladdin a dzsinnek. – Az igazi szépség belül rejlik, és a másiknak ezt meg kell szeretnie benned.

Sayuri>!

Úgy tűnik, valóban nincs olyan akadály, amit egy jó könyv és egy jó barát együtt ne tudna leküzdeni.

Sayuri>!

Ha a legjobb formádat hozod, te már nyertes vagy, még ha veszítesz is.

Sayuri>!

– Erről szól a karácsony, nem? – mondta kedvesen. – Boldogságról és jóakaratról.

Sayuri>!

Egy otthonnak nem kell hatalmasnak lennie ahhoz, hogy boldog hajlék legyen. Ezt ne feledjétek!

Sayuri>!

– Az én könyvtáram a tiéd is – jelentette ki a Szörnyeteg. – Olvass bármit, ami csak tetszik. – Belle szaván fogta. Órákat töltött ott, egyik könyvet a másik után olvasva. Számára minden könyv felbecsülhetetlen érték volt, ezért nagyon vigyázott rájuk.

Sayuri>!

A tél sokszor nehéz időszak, de könnyen lehet varázslatos is, ha a barátok találkoznak…

Sayuri>!

– Talán nem kerülök a címlapra mindennap. De kit izgat? Tudom, hogy fontos vagyok, és a barátaim is tudják. Csak ez számít!