Legközelebb 2 csillagozás

Dingir Inanna: Legközelebb

Ha lenne egy sárga zselékapszulád, ami alapjaiban megváltoztatja az életed, be akarnád venni?
Akkor is megtennéd, ha pár napig a legkisebb rezdülésedet is követné valaki?
Kihagynád-e, ha ez lenne az utolsó esélyed?
Hétköznapi hősök, furcsa fazonok és egy zseniális Kísérlet.
A szereplőkkel bármikor összefuthatsz, hiszen valódi, köztünk élő emberek.
Bár a Kísérlet még csak papíron létezik, a résztvevők kalandjai valós eseményeken alapulnak.
Ismerd meg a világukat, hogy innentől kezdve más szemmel tekints a környezeteben élőkre, és saját kapcsolataidra.

Garbo, Budapest, 2021
322 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156292193 · Illusztrálta: Sárvári Marianna

Kelézi>!
Dingir Inanna: Legközelebb

Őszintén szólva jobb, mint amire számítottam! Ahogy az ajánlásban olvastam, tényleg „együltébenolvasós” könyv.
A cselekmény ügyesen felépített, különálló szálakon fut, ami a regény végére szépen összesimul, a kirakós darabkái hiánytalanul a helyükre kerülnek. Amiért külön a szívembe lopta magát, az a sorok mögé rejtett rengeteg információ, ami úgy mutatta be a férfi-női kapcsolódások dinamikáját és anélkül tanulhatott belőle-általa az ember, hogy külön száraz pszichológiai szakzsargonokkal teli tankönyvet kellett volna forgatnia. Végig érezhető, hogy a szerző a párkapcsolatok és a különböző lelki beállítottságú nők és férfiak motivációját jól ismerő szakember, aki úgy vezet végig a gyökérokokból eredő motivációk megismertetésén, hogy egyszerre megszűnik bennünk az ítélkezés és a helyét átveszi valami mélyebb, megértő bölcsesség az emberekkel kapcsolatban.

LászlóKeve>!
Dingir Inanna: Legközelebb

Ha valaki szeretne egy regény formába bújtatott mély gondolatokkal és tanító cselekményekkel foglakozó könyvet olvasni,melyet lehetetlen letenni amint a kezébe veszi az ember, akkor mindenkinek sok szeretettel tudom ajánlani,ezt a remekművet.