Catering ​to Nobody (Goldy Bear Culinary Mystery 1.) 3 csillagozás

Diane Mott Davidson: Catering to Nobody Diane Mott Davidson: Catering to Nobody Diane Mott Davidson: Catering to Nobody Diane Mott Davidson: Catering to Nobody

Goldy's father-in-law is almost killed by a poisoned cup of coffee at an affair she has catered, closing down her business and sending her on the trail of someone intent on revenge.

Eredeti megjelenés éve: 1990

Bantam, 2002
Fawcett, 1992
260 oldal · ISBN: 044922046X
266 oldal · ISBN: 0312042779

Shouri>!
Diane Mott Davidson: Catering to Nobody

Először a filmeket láttam, amiket a sorozat 3.,4. és 5.kötete alapján készítettek, és amikor megtudtam, hogy könyv az alapjuk, muszáj volt megvennem (Nikki Deloach és Andrew Walker játéka is bőven hozzájárult, hogy tetsszen a sztori).
Amikor megkaptam az első 4 kötetet, és rögtön nekiálltam az elsőnek, hát volt meglepetés bőven, mert tényleg nem a könyvből, habem a könyv alapján készültek a filmek.
Ugyanakkor ez nem von le semmit az élvezeti értékéből. Ugyanúgy, sőt, még jobban aggódtam Goldy miatt, és az utolsó percig is maximum csak sejtettem, hogy ki volt a rosszfiú, de biztosan nem tudtam, úgyhogy nekem izgalom volt az elejétől a végéig.
Goldy karaktere picit idegesítőbb volt, mint a filmben (ott kevésbé voot tolakodó), Tom viszont a könyvben sokkal cukrabb volt, és csak még jobban megszerettem. A legjobban Richard karakterét sajnáltam spoiler.
A receptek is guszták voltak, lehet, hogy egyik-másikat kipróbálom majd.
Egyszóval nagyon tetszett a könyv, és most csak még jobban várom, hogy legyen negyedik film is!

Goldy Bear Culinary Mystery sorozat · Összehasonlítás